Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (35) összesen

Téma: Általános társalgó a klasszikusokról

  1. #21
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Duduska

    Az alap TR1-5-ös pályákat tudja futtatni, illetve olyan TRLE pályákat, amik nincsenek patchelve TREP-pel, FLEP-pel vagy TRNG-vel. Grafikai újításokat is lehet majd belerakni, jóval modernebbeket, mint amire a TRNG valaha is képes lenne, pl. shaderek, SSAO, árnyékok, stb, de jelenleg nem ez a fő prioritás. Úgy olvasom, hogy készül a Linux és Mac változat is párhuzamosan. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle.
    Szia.
    Köszönöm a tájékoztatást !


    Grafikai újításokat is lehet majd belerakni, jóval modernebbeket, mint amire a TRNG valaha is képes lenne, pl. shaderek, SSAO, árnyékok, stb,

    Erre én is kíváncsi leszek .....

    Letöltöttem, de nem bírtam egyenlőre elindítani.


    Bye

  2. #22

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, hogy csak az Angel of Darkness támogatja a 21:9-es felbontást, bár az eszköztár kicsit szétcsúszik. A régebbi részekhez csak sima widescreen patch van, és míg a telepítő érzékeli a nagyobb felbontást is, a játék összeomlik, egyszerűen nem bírja.

    Páran dolgoznak azon (itt), hogy teljesen újraírják a régi TR motort, szépen felépítik a nulláról, úgy tűnik, elég jól halad a dolog. Ha elkészül, remélhetőleg lehetőség nyílik az ilyen típusú problémák megoldására is.
    Köszi! Nem is hallottam még erről az Open Tomb-ról, elég komoly projektnek tűnik.
    Bízom benne nagyon, hogy lesz belőle valami, mert mindenképp újra szeretnék játszani a jövőben még valamennyi (de inkább mind ) régi részt, de Ultrawide monitoron jelen állapotban elég nagy fekete csíkok lennének oldalt ugye és ha már ilyen monitort választottam, addig inkább olyan tartalmakat futtatok, amik ki is tudják használni ezt a képarányt.

    Angel of Darkness-nek nem néztem utána, jelenleg a Legend-et játszom ultrawide felbontásban külön program segítségével, némi kompromisszumot beáldozva (Next Gen graf mód mellett nem üzemel sajnos).

    Szóval alig várom az Open Tomb-ot, még lehet némi anyagi támogatással is próbálom ösztönözni a prodzsektet, ezt még átgondolom majd.

  3. #23
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én is kíváncsian várom, mi sül ki belőle.

    Hát ez nagyon jópofa:



    Aki csodálkozna, Lara mit csinál, mielőtt elindítod a játékot...

  4. #24

    Alapbeállítás

    Sziasztok Tudom, rég jártam erre, ejnyebejnye Sveby

    Viszont, megvettem Steamen a klasszik TR-eket, csak nem tudok velük játszani, mert win8.
    TR1 és 2-nél AltGr + lefele nyílra elfordul a képernyő, az AOD-ot most próbáltam, de el sem indul, Generic Gamer Error miatt.
    Tudom, Google a barátom de a ti tudásotokban jobban bízok.

  5. #25
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Sziaa!

    Az AoD-ot úgy lehet orvosolni, hogy az indítóképernyőn a beállításokba lépve a General melletti fülön (a videokártya neve) kikapcsolod a VMR9-et.

    A képernyőforgatás kicsit bonyolultabb lehet, ha Intel kártyád van, akkor nyisd meg az Intel vezérlőpultot (Ctrl+Alt+F12 kombóval elvileg gyorsan elérhető), és az Opcióknál kapcsold ki a gyorsbillentyűket. Bár nálam már máshogy néz ki a vezérlőpult, ha neked is ilyen, a "Lehetőségek és támogatás" panelre rákattintva nyithatod meg a gyorsbillentyű-kezelőt, ott pedig a Gyorsbillentyűk kezelésénél le tudod tiltani.

    Így működnie kellene, de ha valami mégsem stimmelne, írj És jó újra látni!

  6. #26

    Alapbeállítás

    Ó, nagyon szuper, mindent letiltottam, nem fordul el, csak most az AltGr-re azt csinálja, mintha nyomnám a Ctrl-t is.. Nem baj, majd megtanulom a lenti Alt-ot és Ctrl-t használni...

    Az AOD-nál meg az a baj, hogy nincs is bekapcsolva a VMR9. Veszek inkább egy win7-et és talán nem dobom ki az egészet az ablakon...

    Köszi a segítséget, Matie, fogok még itt rinyálni szerintem...


    Felejtsd el, megcsináltam... XDXD pipálgattam és elindult.
    Utoljára módosítva: Sveby által : 2016-07-12 01:24

  7. #27
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na, örülök, hogy működik. Az AltGr ilyen sajnos, mintha Altot és Ctrl-t nyomnál egyszerre. Van olyan gép, ahol sima Alt-ként működik, de én eddig csak olyannal találkoztam, ahol Alt+Ctrl funkciója is van egyszerre. TR-ben kicsit bezavarhat, ha másképp szoktad meg

  8. #28

    Alapbeállítás

    Szevasztok!

    Most hogy olvastam a tr remasterról kicsit utánanéztem és ezt az érdekes dolgot találtam.

    Kiszivárgott a tr2 3 forráskódja. A GitHubon volt fent egy darabig.

    http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=219515

    Akit esetleg érdekel, itt főleg OBig -re gondolok mivel ő a fő Tomb Raider "raktáros" elküldöm pm-ben a linket, hogy arhíválja , esetleg tanulmányozza . Nehogy elvesszen újra ez a KINCS!!!!

    5-ös Visual C-ben írták.

    Csabesz

  9. #29
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet csabesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!

    Most hogy olvastam a tr remasterról kicsit utánanéztem és ezt az érdekes dolgot találtam.

    Kiszivárgott a tr2 3 forráskódja. A GitHubon volt fent egy darabig.

    http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=219515

    Akit esetleg érdekel, itt főleg OBig -re gondolok mivel ő a fő Tomb Raider "raktáros" elküldöm pm-ben a linket, hogy arhíválja , esetleg tanulmányozza . Nehogy elvesszen újra ez a KINCS!!!!

    5-ös Visual C-ben írták.

    Csabesz
    Köszi a linket Csabesz!

  10. #30

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •