Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 35 (35) összesen

Téma: Általános társalgó a klasszikusokról

  1. #31

    Alapbeállítás

    Eddig is voltak, vannak TR1-2-3-as pályák,(431pálya) remélem most majd még több lesz.

  2. #32
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Újraindult a Dark Angel Symphony! Sajnos első nekifutásra nem sikerült a gyűjtés, de most 1 nap alatt majdnem félúton jár, ezúttal biztos meglesz. Akit érdekel, a zenén kívül igazi ritkaságokat is be lehet szerezni, pl. eredeti AoD koncepciós rajzokat.

    Nathan McCree átalakított TR1-3 zenéje is megjelent már digitálisan, jó lett!

  3. #33

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nem tudjátok, hogy miért nem tudok menteni az V.-ben?(Chronicles) Rámennék a Save-re amikor megnyomom az Esc-et, és amikor Enter-t ütök az egyik Empty Slot-nál akkor visszarak a menübe, vagy az Inventory-ba ha úgy tetszik.Igen, csak amikor visszamegyek a Load menüpontra akkor meg nincsen ott semmi mintha el se mentette volna.Mi ez?Nemrég raktam föl Win7 op. rendszert, bár annak valószínű semmi köze nincse hozzá.Próbáltam több hibaelhárítást is, mint pl. futtatás rendszergazdagént, újratelepítés, de egyik sem vált be.Fórumokat is néztem, ott a többieknek úgy láttam segített, ezért kérdezlek titeket hátha tudtok valamit.

  4. #34
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Szia!

    F5 és F6 gombbal sem működik?

    A patch-et próbáltad?

    https://tombraiders.hu/letoltesek/ca...19-tr5-patchek

  5. #35

    Alapbeállítás

    Ott van, nagyon köszönöm!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •