Eredmény: 1 - 10 (35) összesen

Téma: Általános társalgó a klasszikusokról

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    felújíthatnák a többi tr-t is nem csak az első részt
    Én megelégszem így ezzel akiadással
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #2
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    A 4. részt úgy megnézném felújítva. Csak gondolom évekig tartana azt a rengeteg pályát mai grafikai szinten kidolgozni... Mondjuk nem is egy ilyen TR rebooton kellett volna 4-5 éven keresztül dolgozniuk. mwhuahaha
    A 20. évfordulóra azért csak bevállalják az egyik részt...
    youtube.com/ScureHD

  3. #3
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Hát igen a 3. rész meg a 4. ami még hosszabb azokat megérné olyan grafikára mint az anit csak szinesebbre
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #4

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Ha valaki esetleg tudja, hogy hogyan lehetne a régi klasszikusokat ultrawide felbontásban futtatni, az kérem ne tartsa magában!
    Végigtúrtam a netet már néhány alkalommal és arra a következtetésre jutottam, hogy csak az újabb részekhez van ilyesmi lehetőség, azt is inkább fan made megoldásoknak köszönhetően (természetesen a 2013-as TR helyből tudja azt a felbontást, szép is lenne mondjuk, ha az nem).

  5. #5
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Úgy tudom, hogy csak az Angel of Darkness támogatja a 21:9-es felbontást, bár az eszköztár kicsit szétcsúszik. A régebbi részekhez csak sima widescreen patch van, és míg a telepítő érzékeli a nagyobb felbontást is, a játék összeomlik, egyszerűen nem bírja.

    Páran dolgoznak azon (itt), hogy teljesen újraírják a régi TR motort, szépen felépítik a nulláról, úgy tűnik, elég jól halad a dolog. Ha elkészül, remélhetőleg lehetőség nyílik az ilyen típusú problémák megoldására is.

  6. #6
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Matie !

    Mivel igen gyengécske angol beszélni, ;-) kérdezlek én ....

    Ez az open Tomb Raider csak az alap pályákat fogja lekezelni, vagy lesznek benne olyan extrák is mint az NG-s TR motorban ?
    Köd effekt .... extra ugrások ..... fullos textúrák stb .....
    Mennyire lesz platformfüggetlen ? X86-X64 Linux-Mac , XP,WIN7 stb ....
    Azt látom, jelenleg 32 bites h'la Jesus

    Üdv.

  7. #7
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Üdv Duduska

    Az alap TR1-5-ös pályákat tudja futtatni, illetve olyan TRLE pályákat, amik nincsenek patchelve TREP-pel, FLEP-pel vagy TRNG-vel. Grafikai újításokat is lehet majd belerakni, jóval modernebbeket, mint amire a TRNG valaha is képes lenne, pl. shaderek, SSAO, árnyékok, stb, de jelenleg nem ez a fő prioritás. Úgy olvasom, hogy készül a Linux és Mac változat is párhuzamosan. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle.

  8. #8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, hogy csak az Angel of Darkness támogatja a 21:9-es felbontást, bár az eszköztár kicsit szétcsúszik. A régebbi részekhez csak sima widescreen patch van, és míg a telepítő érzékeli a nagyobb felbontást is, a játék összeomlik, egyszerűen nem bírja.

    Páran dolgoznak azon (itt), hogy teljesen újraírják a régi TR motort, szépen felépítik a nulláról, úgy tűnik, elég jól halad a dolog. Ha elkészül, remélhetőleg lehetőség nyílik az ilyen típusú problémák megoldására is.
    Köszi! Nem is hallottam még erről az Open Tomb-ról, elég komoly projektnek tűnik.
    Bízom benne nagyon, hogy lesz belőle valami, mert mindenképp újra szeretnék játszani a jövőben még valamennyi (de inkább mind ) régi részt, de Ultrawide monitoron jelen állapotban elég nagy fekete csíkok lennének oldalt ugye és ha már ilyen monitort választottam, addig inkább olyan tartalmakat futtatok, amik ki is tudják használni ezt a képarányt.

    Angel of Darkness-nek nem néztem utána, jelenleg a Legend-et játszom ultrawide felbontásban külön program segítségével, némi kompromisszumot beáldozva (Next Gen graf mód mellett nem üzemel sajnos).

    Szóval alig várom az Open Tomb-ot, még lehet némi anyagi támogatással is próbálom ösztönözni a prodzsektet, ezt még átgondolom majd.

  9. #9
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én is kíváncsian várom, mi sül ki belőle.

    Hát ez nagyon jópofa:



    Aki csodálkozna, Lara mit csinál, mielőtt elindítod a játékot...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •