Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 31112131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #121
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Én még nm találkoztam ilyesmivel de esetleg megpróbálhatod átrakni vmilyen más gombra a beállitásoknál.
    Nekem hiba nélkül működik.
    "Need doctor bad..."


  2. #122

    Alapbeállítás

    Nem értem, hogy nálam miért nem úgy működik mint bárki másnál?! Próbálkozok...
    Valahogy sikerült átállítanom és eljutottam a katakombákig, viszont itt meg kötél kellene és csak tüzes + sima nyilat tudok használni, pont azt nem amit kellene.

  3. #123
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Kötélre már nem azzal a gombbal kell átváltani, hanem középső egérgomb/görgő/space lenyomásával fog Lara köteles nyilat használni.

  4. #124

    Alapbeállítás Endurance Ship Boss Battle

    És mi a titka annak, hogy az óriást legyőzzem a hajón?
    Bárhogyan időzítek ha az első nyisszantáson túl is jutok (100-ból 1x) az utolsó csapást soha nem találom el.

  5. #125
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    amikor nem figyel Shotgun-al lövöd a fejét, amikor meg QTE (Quick Time Event) következik, mikor elöjön az ikon, azután egy nagyon hangyányit vársz és utána nyomod le a gombot. Nekem mindig csak így sikerült, ha túlságosan elkapkodom akkor vége
    "Need doctor bad..."


  6. #126

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Olyan gondom van ,hogy titkos kódot kér a telepítésnél ,de sajnos nem tudom és nem is találom se hol ezt.Tudnátok nekem ebbe segíteni?Előre is köszönöm!

  7. #127
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    A játékhoz Steam szükséges, ott kell aktiválni egy bizonyos Steam kóddal, amit a dobozban lévő telepítési útmutató hátoldalán találsz. Ezt a Steam kliensen keresztül a Játékok menü - Termék aktiválása Steamen (Activate a Product on Steam) menüpontban tudod megtenni.

  8. #128

    Alapbeállítás

    Nekem ez egyáltalán nem akar sikerülni. [Link eltávolítva] ez alapján csináltam mindent és most meg ezt dobja ki. Tomb raider működéses leállt
    A windows képes ellenőrizni ,hogy az interneten található-e megoldás a problémára.
    Van még remény?
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-11-28 16:54 Oka: warez miatt eltávolítva

  9. #129
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ja, hogy nem eredeti verzióról van szó... hivatalos fórumon a warez nem megengedett, ezért a linket el kellett távolítanom. De azt hiszem, tudok segíteni, ha szeretnél egy eredeti játékot legális, problémamentes megoldással. Küldtem privát üzenetet.

  10. #130
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Hát nekem csak 1 nagy problémám van vele! Ha multin játszok 1 kör után valahogy csak én játszom mindenki felszívódik és semmit nem tudok kezdeni vele, már újra letöltöttem a játékot hát ha valami hiányzó file okozza de nem változott a helyzet. :/ (PC)

Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 31112131415 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •