Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #111
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet petritymark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali! Feltelepítettem minden gond nélkül a 2013 tombraider-t, ám amikor indítanék beállítások után, dob egy hibaüzenetet: Nem sikerül inicializálni a Direct3D-t a jelenlegi beállításokkal! :S teendő? (ha csak nem azért van mert régebbi a vidókártyám: ati hd 4650)
    Szia,

    a videókártya drivereket mindenképp frissíteni. Jobbára nVidia kártyákra optimalizálják a játékot, de a régi driver miatt is lehetnek kompatibilitási problémák.
    Utána próbáld meg legalacsonyabb beállításokkal indítani a játékot. A youtube-on van ezzel a videokártyával játékvideó, így azért - a gyártók eltérő kiszerelése miatt - nem biztos, hogy menni fog, de jó esélyeid vannak
    512MB grafikus RAM a tapasztalataim kell neki (nekem ennyivel futott a játék vidáman 1920x1200-as felbontással, single playerben alsó-középkategóriás minőséggel, multiban minimálisra húzva, de teljes felbontással).

    Itt a videokártyáddal és egy 6-7 éves Core 2 Duo-t beállítva és 4GB RAM-ot feltételezve leteszteltem azt írta hogy elbírja a játékot.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-08-29 00:45

  2. #112
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Szerintem simán bírnia kell low beállítások mellett, HD-ban a játékot. Ha a játék felajánlotta, hogy frissíti a directx-t, de te kihagytad akkor érdemes megnézni, hogy tudod-e utólag (telepítő fájlok között, általában redist mappában szokott lenni a directx telepítő).
    Úgy vettem észre, hogy a Microsoft már külön nem ad ki frissítéseket a Directx-hez, de amikor telepítettem új játékokat pl. Far Cry 3, Tomb Raider, Bioshock Infinite, stb. akkor láthatóan frissítette a játék a Directx-t.
    Amúgy AMD-re van optimalizálva a játék. Persze nem nagyon profitál ebből a 4000-es sorozat.
    youtube.com/ScureHD

  3. #113

    Alapbeállítás Bug

    Sziasztok
    El akadtam annál a résznél mikor a nagy szörny el kap fel kötöz ki szabadulok menekülök és egy omladozó párkányról át kéne ugranom egy másik párkányra viszont ahogy ugrok a kép ugrik viszont Lara nem így nem tudok semerre menni mivel így bebugol.
    Tudtok benne segíteni esetleg valami linket küldeni patchről vagy ilyesmi? (Nem eredeti a játék)

  4. #114
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Tudsz egy képet küldeni róla, vagy pedig mentést?

  5. #115
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Ismerős a leírás, valahogy így néz ki a dolog? Ez a bug nálam is előjött. Pihentettem a játékot egy kicsit, majd újra elindítottam, ekkor már nem ragadt be a kamera. Lehet, hogy alacsony FPS miatt fordul ez elő, akkor szokott ilyeneket csinálni a játék, 30 körülivel erősebb gépnél már nem fordult elő. Próbáld lejjebb venni a grafikát és ha kell, esetleg a felbontást is.

  6. #116
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Ha ilyen akkor nekem is volt, én olyankor lassan sétáltam oda kisebb megállásokkal és akkor sikerült.
    Meg egyszer a Costal Bluffs-nál mikor át kell sétálni a fán, akkor korábban állt meg, vagyis a levegöben és lezuhant ez a szerencsétlen -.-
    "Need doctor bad..."


  7. #117

    Alapbeállítás

    nekem csinál olyat a legvégén amikor leszakad a padlózat és a katonák leesnek de az eggyik visszarepül és a semmiben lebeg és úgy lő engemet,de mindig ezt csinálja akárhányszor végigvittem,mondjuk nem nagy probléma

  8. #118
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Most látom csak 12 giga kell neki elég kevés ahoz képest hogy múlt évben készült
    A gépem is bírja
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  9. #119
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Egy általam még sose látott bug

    https://www.youtube.com/watch?v=pYd97yPRbAM

  10. #120

    Red face TOMB RAIDER 2013 (PC) Fire arrows

    Üdv!

    Tudom korábban már kérdezte valaki, de én most újra megkérdezem
    "Hogyan kell tüzes nyílra váltani?"
    Elértem a Shanty Town részhez, elvileg az 1-es gomb ismételt lenyomásával lehetne változtatni a nyilakon, de nálam ez valamiért nem működik. Semmi nem változik.

    Volt valaki hasonló helyzetben és tudja rá a megoldást?

Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •