Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #131
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem csak 1 nagy problémám van vele! Ha multin játszok 1 kör után valahogy csak én játszom mindenki felszívódik és semmit nem tudok kezdeni vele, már újra letöltöttem a játékot hát ha valami hiányzó file okozza de nem változott a helyzet. :/ (PC)
    Nem lehet, hogy a net okozza?

  2. #132
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet, hogy a net okozza?
    1,1 Mbit/s sebességű az internetem

  3. #133
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Valószínűleg az internet lesz a ludas. Van, hogy csapatostul mindenkit kivág, de ennyire gyakran nem kéne, hogy kidobáljon. Ha instabil a net, akkor könnyen így járhatsz sajnos... remélem, sikerül valahogy megoldani, és 1-2 meccsnél hosszabb időre tudsz majd maradni

  4. #134
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Exclamation

    Sziasztok! Nekem 2-3 napja van egy olyan problémám hogy nem megy a steam átfedés (azaz a játékban a steam használata)tegnap előtt és tegnapnem tudtam multin játszani, ma már a játékba sem engedett belépni Már mindent próbáltam, de nem sikerült megcsinálni Nem e tudjátok mi a gond?
    Utoljára módosítva: kistaki112 által : 2016-02-12 21:05 Oka: Még rosszabb lett :(

  5. #135

    Alapbeállítás

    Segítséget szeretnék kérni abban is mikor már az elején a farkas támadásnál arra kellene irányítanom a nyilat majd megölni, nem tudom irányítani a nyíl irányát, sem célpontot keresni nem tudok vele...így lelőni sem tudom! Hol tudok ezen állítani ?? PC-n billentyűzete kezdtem el játszani...KÖSZI a segítséget előre is!!

  6. #136

    Alapbeállítás

    Az egy interaktív rész, a farkast nem tudod lelőni. A nyilak azt jelzik, melyik kurzort kell nyomnod, majd utána azt is jelzi, a játék, hogy melyik gombbal kell kinyírnod a farkast.
    Fontos, hogy időben, nyomd le a gombokat.
    "Kifelé azonban rádtámad a vezérfarkas. Most egy interaktív játék következik. Nagyon gyorsan kell nyomogatni a jobbra-balra-t, majd a jeleknek megfelelően a Melee gombbal pofánrúgni, majd az Interactive gombbal elővenni egy nyilat, végül a Melee gombbal gyorsan döfködni, amíg kimúlik a dög."
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-03-25 22:48

  7. #137

    Alapbeállítás

    Feltettem a játékra ezt a definitive edition textúra csomagot, de valamiért borzasztóan ráncos lett tőle Lara arca. Mással nem volt gond de ez így elég illúzióromboló, úgyhogy újra kellett telepíteni a játékot. Ezek után nem ajánlom a használatát, a játék amúgy is nagyon szép ultra grafikán.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  8. #138

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ha game pass-ról telepítettem a játékot, hová a búsba kell telepíteni magyarítást?
    Mert valamiért úgy el van rejtve mintha valami hadititok lenne.

    Köszi a választ!

  9. #139

    Alapbeállítás

    Olvassa valaki a fórumot vagy tök feleslegesen ír ide az ember?

  10. #140
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet kaszajoco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvassa valaki a fórumot vagy tök feleslegesen ír ide az ember?
    Szia.
    Gondolom, olyan nem olvassa, aki érdemben hozzá tud szólni.

Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •