Oldal: 10 / 15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #91

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen de abban a x360ec.ini fáljba mert nekem csak oylan van ilyenek nincsenek csak 4 gomb van kiirva Y A B X ennyi gomb van többi nem tudom hogy mi esetleg küldök 1 képet.

    itt a x360ec.ini fálj beállitásai( alap)

    http://kepfeltoltes.hu/view/130402/x...toltes.hu_.png

    nekem igy néz ki:S
    A Left Trigger az az LT, a Right Trigger az az RT, a Left Thumb az a bal analóg kar lenyomott állapota, a Right Thumb az a jobb analóg kar lenyomott állapota, a Left Shoulder az LB, a Right Shoulder az az RB (ebben a két gombban ne keress logikát) A Back és Start magától értetődnek. Az analóg karok beállításai kicsit macerásabbak lehetnek, ha nem működnek rendesen, ott a "Left Analog X=" típusú értékekkel kell játszani, de csak akkor, ha nem működik rendesen (ha fordítva mozognak, mint kéne, akkor az adott tengelyre vonatkozó részen meg kell cserélni a megadott szám előjelét, tehát ha mondjuk előre mozdítva a kart, Lara hátrafelé mozdul, akkor a "Left Analog Y=-2" írd át "Left Analog Y=2"

  2. #92

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Left Trigger az az LT, a Right Trigger az az RT, a Left Thumb az a bal analóg kar lenyomott állapota, a Right Thumb az a jobb analóg kar lenyomott állapota, a Left Shoulder az LB, a Right Shoulder az az RB (ebben a két gombban ne keress logikát) A Back és Start magától értetődnek. Az analóg karok beállításai kicsit macerásabbak lehetnek, ha nem működnek rendesen, ott a "Left Analog X=" típusú értékekkel kell játszani, de csak akkor, ha nem működik rendesen (ha fordítva mozognak, mint kéne, akkor az adott tengelyre vonatkozó részen meg kell cserélni a megadott szám előjelét, tehát ha mondjuk előre mozdítva a kart, Lara hátrafelé mozdul, akkor a "Left Analog Y=-2" írd át "Left Analog Y=2"
    a left trigerhez beirtam h LB mert a karon az van irva a right triger hez az rb-t de igy mikor belépek a játékba egyböl célkeresztbe teszi és nem tudok belőle kilépni...

    mindegy akkor nem viszem gamepaddal aki be tudja állitani az nem tudom mi nem tudom beállitani ha a kamera jó az irányitás nem ha az irányitás jó a kamera nem a lövést se tudom melyik inkább hagyom...
    Utoljára módosítva: TheSukix3 által : 2013-04-02 21:22

  3. #93

    Alapbeállítás

    https://lh4.googleusercontent.com/-R...C3%A9p+077.jpg

    Nálam így néznek ki a beállítások. Nekem az 5-ös gomb a Survival Instict, tehát az az LB, a 7-sel célzok, tehát az az LT.

  4. #94

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://lh4.googleusercontent.com/-R...C3%A9p+077.jpg

    Nálam így néznek ki a beállítások. Nekem az 5-ös gomb a Survival Instict, tehát az az LB, a 7-sel célzok, tehát az az LT.

    jó mindent jol beállitottam csak a fel és a le kamera lt-re meg rt-re reagál és nem tudom mit állitsak vissza hozzá ugy irtam be mint a tied és igy nem tudom melyik:S
    de már megyek aludni majd holnap elintézem de jó lenne ha most leirnád._.
    Utoljára módosítva: TheSukix3 által : 2013-04-02 21:44

  5. #95

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó mindent jol beállitottam csak a fel és a le kamera lt-re meg rt-re reagál és nem tudom mit állitsak vissza hozzá ugy irtam be mint a tied és igy nem tudom melyik:S
    de már megyek aludni majd holnap elintézem de jó lenne ha most leirnád._.
    Elméletben a letöltött Xpadder mappában kell lennie egy XInputTest.exe nevű fájlnak. Ha azt elindítod (FONTOS: Indítás előtt mindenképp másold be a TR mappájába, hogy egy helyen legyen a játékhoz használt x360ce.ini-vel) akkor tudod tesztelni, hogy a játék melyik billentyűt melyiknek érzékeli. Így ki tudod deríteni, hogy pontosan hol vannak elcsúszva a beállításaid. Bocsi, de ennél többet nem tudok segíteni ebben a kérdésben. Amúgy ha esetleg később is szükséged lenne majd az Xpadder-re, nyugi, ez csak az első beállításig ilyen macerás, után elméletben működni fog mindig rendesen (majdnem mindig, nekem a Splinter Cell Conviction-ben eléggé meg volt bolondulva, de az az egyedüli kivétel)

  6. #96

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elméletben a letöltött Xpadder mappában kell lennie egy XInputTest.exe nevű fájlnak. Ha azt elindítod (FONTOS: Indítás előtt mindenképp másold be a TR mappájába, hogy egy helyen legyen a játékhoz használt x360ce.ini-vel) akkor tudod tesztelni, hogy a játék melyik billentyűt melyiknek érzékeli. Így ki tudod deríteni, hogy pontosan hol vannak elcsúszva a beállításaid. Bocsi, de ennél többet nem tudok segíteni ebben a kérdésben. Amúgy ha esetleg később is szükséged lenne majd az Xpadder-re, nyugi, ez csak az első beállításig ilyen macerás, után elméletben működni fog mindig rendesen (majdnem mindig, nekem a Splinter Cell Conviction-ben eléggé meg volt bolondulva, de az az egyedüli kivétel)

    hát elinditom és az van kiirva hogy nincs bekötve kar:S valamiért nem érzékeli....

  7. #97

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Segítség. A pálya nevét nem tudom, de amikor egy embert, ha jól hiszem valami Roth-nak hívják megtámadnak a farkasok, ő lelövi, de a lába megsérül. Nekem kellenne elmenni az elsősegélycsomagért, de nem kapok hegymászó csákányt. A felszereléseim közt, az alsó kisképen a hegymászó csákány van , de a képernyő közepén csak a régi van, és az oldalamon is az van. Így nem tudok hegyet mászni,. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, meg van, ment csákány nélkül is .
    Utoljára módosítva: julette által : 2013-04-07 18:31 Oka: probléma megoldva

  8. #98

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről egy screenshotot tudnál lőni?
    Nekem a világítással voltak problémáim (ha megmozdultam a hajókabinban, a szürkületi fényből nappali fény lett. Ha visszaálltam akkor vissza).

    Más:
    Frissült az nvidia driver. Lehet, hogy javít bugokat.
    >>> igen letöltöttem és már nem csinálja

  9. #99

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Egy tanácsra volna szükségem!

    Prólgattam a játékot és igen megtetszett, gondoltam hát meg is veszem. (Igen letöltöttem, hátha nem tetszik majd, de szerencsére nem így sült el.)
    Na az volna a kérdésem, ha dobozos verziót veszek (mert a Steam-es drágább), attól még a Steam-ről tudok hozzá letölteni DLC-t?
    Nem tudom a TR-ben van-e Steam támogatás.
    Esetleg a játékon keresztül is lehet venni DLC-ket?
    (Ugye van egy downloadable content menüpont.Talán ott is lehet majd?)

    Illetve, a DLC könyvtárban lévő DLC-ket (outfit pack 1) továbbra is lehet használni a lemezes változatban (PACK4.000.tiger, PACK8.000.tiger fájlok).

    Ha van valakinek ezirányú tapasztalata, szívesen fogadom a tanácsát!

    Köszönöm!

  10. #100

    Alapbeállítás

    Idézet BravoTwoCharlie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy tanácsra volna szükségem!

    Prólgattam a játékot és igen megtetszett, gondoltam hát meg is veszem. (Igen letöltöttem, hátha nem tetszik majd, de szerencsére nem így sült el.)
    Na az volna a kérdésem, ha dobozos verziót veszek (mert a Steam-es drágább), attól még a Steam-ről tudok hozzá letölteni DLC-t?
    Nem tudom a TR-ben van-e Steam támogatás.
    Esetleg a játékon keresztül is lehet venni DLC-ket?
    (Ugye van egy downloadable content menüpont.Talán ott is lehet majd?)

    Illetve, a DLC könyvtárban lévő DLC-ket (outfit pack 1) továbbra is lehet használni a lemezes változatban (PACK4.000.tiger, PACK8.000.tiger fájlok).

    Ha van valakinek ezirányú tapasztalata, szívesen fogadom a tanácsát!

    Köszönöm!
    Mindegy hogy veszed meg, a játék a Steam-en keresztül regisztrálja magát, így tudsz hozzá a Steam-ről letölteni DLC-ket. (Gondolom az Origin-en vásárolt verzióra ez nem érvényes) A torrentes verzióval érkező DLC-ket a legális verzióval biztos nem fogod tudni használni, mert betöltésnél ellenőrzi a Steam, hogy megvetted-e őket, és ha nem, akkor egyszerűen letiltja.

Oldal: 10 / 15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •