Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Lightbulb Technikai problémák

    A technikai jellegű problémák topicja.
    Utoljára módosítva: Roli által : 2015-07-07 00:52

  2. #2
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Kaptam a játékhoz DLC csomagot, de a világért sem tudok rájönni, hogy hol tudom én ezt aktiválni? Nem tud valaki esetleg segíteni, hova menjek? (PC)

  3. #3

    Alapbeállítás

    Ugyan ott ahol a játékot aktiváltad. Steamen keresztül. Games menü -> Activate a Product on Steam, beírod a kulcsot és kész.

  4. #4

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Ott tartok, amikor Lara lábát elkapja vki és ki kell szabadítania magát, ez után amikor szeretnék tovább menni, akkor egyszerűen leáll az egész játék.
    Mit tudok tenni, mert jó a gépem, mert elindul és tudok is vele játszani, de ennél a résznél kiakad. Most ez vmi hiba lehet a PC játéknál, mint korábban is volt az egyik Lara játéknál?
    Előre is köszi a segítséget.

  5. #5
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    ..volt már PC-s fix, de az inkább teljesítmény javítás miatt volt, ha jól tudom.

    Géé: utánanézek délután.

  6. #6
    Orsi
    Vendég

    Alapbeállítás

    Nem lenne szabad,hogy leálljon a játék. Mert ugye elöször tetszelik úgy is,és csak utána adják ki forgalomba. Tehát nem hiszem,hogy a PC változat hibás lenne. Nekem nem fordult elő ilyen egyik TR PC játéknál se. :/

  7. #7

    Alapbeállítás

    Rendben és köszi.

  8. #8
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet Ditto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyan ott ahol a játékot aktiváltad. Steamen keresztül. Games menü -> Activate a Product on Steam, beírod a kulcsot és kész.
    Köszönöm a segítséget! Működik!

  9. #9
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás



    Am valami van a fórummal. Én nem is az "Elakadások, segítségek"-be tettem..
    Utoljára módosítva: Rumplestillskin által : 2013-03-31 13:52

  10. #10

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Én olyan gondal jelentkezem hogy van egy Speed link-es Gamepadom(xbox 360 kinézetü) és játék közbe a fegyverváltásbol is csak 2-t válaszhatok bal és felső fegyver, és a bal (oldali) (kamerás) joystick viszont abszolút nem működik csak harc közben a zoom, nem tudom mi a probléma.....
    És még van egy másik. A button mapping ba minden normálisan be van állitva ám játék közbe teljesen rossz, amikor lövök bekapcsol survival inscrit( ami multiba váltásnál eltorzitja a képet így nehezebb célozni az ellenséget) és amikor meghalok pl. a fegyvrtbáltás [E] szintén nem működik nem ad be semmit, [F]:nem a baráthoz teleportál vissza hanem a bázisra....

    Előre is köszönöm a segitséget nagy szükségem lenne megoldásra mert nagyon leköt ez a játék

    Sziasztok!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •