Oldal: 7 / 15 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #61
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás



    Am valami van a fórummal. Én nem is az "Elakadások, segítségek"-be tettem..
    Utoljára módosítva: Rumplestillskin által : 2013-03-31 12:52

  2. #62

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Még új vagyok a fórumon is és szertnék segítséget kérni.
    A cannibáloknál vagyok,de nem tudok tüzes nyílra váltani.
    Pc-re kérném a segítséget!!
    Köszi

  3. #63

    Alapbeállítás

    Idézet popey74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Még új vagyok a fórumon is és szertnék segítséget kérni.
    A cannibáloknál vagyok,de nem tudok tüzes nyílra váltani.
    Pc-re kérném a segítséget!!
    Köszi
    Elég gyakori probléma.
    A megoldás: Vedd elő az íjjat, majd nyomd meg mégegyszer a kiválasztógombját. (Alapbeállításon: "1" gomb)

  4. #64

    Alapbeállítás

    köszi!
    De van egy kis gondom még.Nem ég a nyílvessző vége így nem tudok ajtót robbantani vele!A fáklya meggyullad az E gombbal aktiválom.A nyílvesszőt hogy égjen az nem megy!
    köszi a gyorss válaszodat addig nem tudok tovább menni.

  5. #65

    Alapbeállítás

    Idézet popey74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi!
    De van egy kis gondom még.Nem ég a nyílvessző vége így nem tudok ajtót robbantani vele!A fáklya meggyullad az E gombbal aktiválom.A nyílvesszőt hogy égjen az nem megy!
    köszi a gyorss válaszodat addig nem tudok tovább menni.
    Hoyghogy nem ég. Pedig épp az lenne a lényeg, hogy mikor megnyomod mégegyszer a kiválasztógombját, akkor meggyullad a vége.
    Próbáld meg mégegyszer, biztos sikerülni fog.

  6. #66

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Én olyan gondal jelentkezem hogy van egy Speed link-es Gamepadom(xbox 360 kinézetü) és játék közbe a fegyverváltásbol is csak 2-t válaszhatok bal és felső fegyver, és a bal (oldali) (kamerás) joystick viszont abszolút nem működik csak harc közben a zoom, nem tudom mi a probléma.....
    És még van egy másik. A button mapping ba minden normálisan be van állitva ám játék közbe teljesen rossz, amikor lövök bekapcsol survival inscrit( ami multiba váltásnál eltorzitja a képet így nehezebb célozni az ellenséget) és amikor meghalok pl. a fegyvrtbáltás [E] szintén nem működik nem ad be semmit, [F]:nem a baráthoz teleportál vissza hanem a bázisra....

    Előre is köszönöm a segitséget nagy szükségem lenne megoldásra mert nagyon leköt ez a játék

    Sziasztok!

  7. #67

    Alapbeállítás

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hoyghogy nem ég. Pedig épp az lenne a lényeg, hogy mikor megnyomod mégegyszer a kiválasztógombját, akkor meggyullad a vége.
    Próbáld meg mégegyszer, biztos sikerülni fog.
    Én szerintem a fáklyával próbálja meggyújtani a nyílvesszőt. Ha jól veszem ki a szavaiból.

  8. #68

    Alapbeállítás

    Egy korábbi hozzászólásom idézném, mert szerintem a te problémádra is ez lehet a megoldás:

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a játékban alapból nem működnek rendesen a gamepad-ek. Én egy Xbox controller emulátort használok az ilyen célokra mindig:
    x360ce vibmod 3.1.4.1
    Ha letöltöd a zipet, amit linkeltem, abban van pár fájl, ezek közül neked az: x360ce.ini és az xinput1_3.dll kell. Ezeket be kell másolni a játék mappájába, ahol a játék exe-je is van. Ezután az ini fájlt szerkeszteni kell notepad-del. Nem túl bonyolult, annyi az egész, hogy meg kell adni, hogy a gamepad-ed melyik gombja az Xbox mely gombjának feleljen meg. Akár az sincs kizárva, hogy állítgatás nélkül jó is az ini fájl. Miután ezzel megvagy, el lehet indítani a játékot. Indulás közben hallanod kell egy csilingelő hangot (csak egy fél másodpercre) ez jelzi, hogy a játék Xbox controllernek ismerte fel a gamepad-edet. Ha nem hallod a hangot, nincs gáz, kilépsz a játékból, és ki kell próbálni, hogy az xinput1_3.dll-t átnevezed a következők valamelyikére: xinput9_1_0.dll, xinput1_2.dll, xinput1_1.dll Tapasztalataim szerint ha az xinput1_3.dll névvel nem működik egy játék, általában az xinput9_1_0.dll szokott a nyerő lenni.
    Annyival kiegészíteném, hogy a TR esetében az xinput9_1_0.dll a megfelelő fájlelnevezés.

  9. #69

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy korábbi hozzászólásom idézném, mert szerintem a te problémádra is ez lehet a megoldás:



    Annyival kiegészíteném, hogy a TR esetében az xinput9_1_0.dll a megfelelő fájlelnevezés.





    Oké ezzel megvagyok érzékeli hogy átneveztem csak a lövést meg a jobb analogkar(kamera)t ha lefelé tolom akk balra vissz meg a többi se arra amerre szeretném.... esetleg ha eltudnád küldeni a te beállitásod hátha jobb lenne vagy valami

    skypen elérsz: visualmetinstudio

    köszi a segitséget!

  10. #70
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké ezzel megvagyok érzékeli hogy átneveztem csak a lövést meg a jobb analogkar(kamera)t ha lefelé tolom akk balra vissz meg a többi se arra amerre szeretném.... esetleg ha eltudnád küldeni a te beállitásod hátha jobb lenne vagy valami

    skypen elérsz: visualmetinstudio

    köszi a segitséget!
    Itt az enyém (RumblePad2):
    x360ce.zip

Oldal: 7 / 15 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •