Oldal: 3 / 48 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #21

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Én készítek végigjátszás videókat, remélem nem probléma ha belinkelek ide egyet, hátha tudok vele segíteni azoknak akik elakadtak!

    Sok sikert, Nixios.
    Utoljára módosítva: Nixios által : 2013-03-06 15:23

  2. #22

    Alapbeállítás

    Áh, már értem, hogy miért időztem ott Köszi^^

  3. #23
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Szerintem nem gond legalább én beletekinthetek milyen is a game mert úgy se fogom tudni megszerezni köszönjük mindenki nevében
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #24

    Alapbeállítás

    Nincs mit Több végigjátszás videó hamarosan!
    Utoljára módosítva: Nixios által : 2013-03-06 16:19

  5. #25

    Alapbeállítás

    A Youtubon már megtalálható a teljes végigjátszás akár 1080p felbontásban is!
    http://www.youtube.com/watch?v=HQs3X9zogfQ

  6. #26

    Alapbeállítás

    ha oda jutok akkor inkabb a magyar narancsot neznem

  7. #27

    Alapbeállítás

    Azt gondoltam hogy egy magyar által végigjátszott azért csak jobban mutat egy magyar Tomb Raider közösségben, de kinek mi. Enyém is 1080p felbontású, amúgy. Illetve, a játék hivatalosan csak tegnap jött ki, így mint kis átlagos felhasználó mi hamarabb nem juthattunk hozzá, tehát véleményem szerint sokkal izgalmasabb egy "friss" játékot, "újoncként" játszani, tele meglepetésekkel, mint ha valaki előre bemagolja hogy mit kell csinálni, mert hetekkel hamarabb hozzájutott, szememben az olyan erőltetett, no meg, próbáltam nagyjából részekre osztani, hogy ne kelljen keresgetni a segítségre szoruló játékosnak azt a részt ahol elakadt, egy órákig tartó videóban. Mindenesetre, remélem hogy azért tetszik, és tudok vele segíteni, tőlem is lehet nyugodtan kérdezni.
    Második rész:
    Utoljára módosítva: Nixios által : 2013-03-06 18:55
    Nixios

  8. #28
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Én ott akadtam el, miután lezuhant a helikopter.. Nem tudok úgy végig menni, hogy ne halnék meg. Azok a hülye farkasok meg az emberek... -.- Már pedig szinte minden trükköt tudok.

  9. #29
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Lopakodj. Szemelj ki egy-egy pasast, célozd be sima nyíllal a fejét, és puffantsd fejbe. Még ha 3 méterre is van mellette a másik, nem fogja észrevenni, ha nem néz arra. Illetve hátba is támadhatod őket stealth killel, az még kevésbé veszélyes, mert nem lehet mellélőni.
    Ha így szépen végigmész, csak 2 farkas és 3 ember marad, az meg nem olyan nehéz.

    (Amúgy a történetre tett utalást inkább spoiler tagbe tenném, még szerencse, hogy túl vagyok már azon a részen, ha korábban olvasom el, akkor kicsit ideges lettem volna... Bár lehet, hogy én vagyok túl paranoiás ilyen szempontból. XD )
    Utoljára módosítva: Matie által : 2013-03-06 21:07

  10. #30

    Alapbeállítás

    Nixios!
    Csak örülünk hogy készítesz videóvégigjátszást.
    Sajnos az írott megint rám maradt, így nagyon örülnék, ha beletehetném a videóidat is.
    DE: Ahhoz olyan videók kellenének, amikben minden megvan, minden ereklye, minden felvehető cucc.
    Nos? Bevállalod?

Oldal: 3 / 48 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •