Oldal: 2 / 48 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #11

    Alapbeállítás

    --------

    törölhető ez a hsz,érdeklődéshiány miatt
    Utoljára módosítva: Scoobykah által : 2013-03-09 22:37

  2. #12

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nem tudom hogy tudtok e segíteni, de megvettem a PC változatot. (fémdobozt is kaptam mellé) Fel szeretném telepíteni, de nem engedi folyton azt írja hogy nem jó a kulcs!
    Tudtok segíteni nekem?

  3. #13
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Zalana, a steam kliensben próbálod beírni?

  4. #14

    Alapbeállítás

    Igen, mert csak az indul el máshova nem is tudnám. Elindítottam a telepítést, a steam feltelpült megcsináltam az accountot hozzá. Ezután kéri a kódot és nem fogadja el. Azt írja hogy hibás a kód.

  5. #15
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Biztosan nem írod el? 0-O 1-l, esetleg a kötőjelek?

    Ha tuti azt írod be, ami a papíron van, akkor vissza kell vinni a cuccot
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-05 23:42

  6. #16
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Igen, valaki másnak is pont ilyen gondja volt egy darabig, és kiderült, hogy csak elgépelt egy karaktert. Lehet, nálad is ez a probléma.

  7. #17

    Alapbeállítás

    Biztos hogy nem gépeltem el. Már próbáltam kisbetű, nagybetű, kötőjellel és anélkül is.... Ahol vette azt mondták hogy beszéljek a forgalmazóval, de az persze csak 9-17ig dolgozik.... Nincsenek benne olyan karakterek amit össze lehetne keverni

  8. #18

    Alapbeállítás

    Nekem egy olyan bug-om van ami miatt nem tudok tovább jutni Először kell kinyírnom 2 ürgét sunyi módon az íjjal, fel kell ugranom egy fentebb lévő peremre, fel is ugrik, de mikor felér le esik onnan és olyan helyre érkezek, ahol meghalok

  9. #19
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet Zalana eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos hogy nem gépeltem el. Már próbáltam kisbetű, nagybetű, kötőjellel és anélkül is.... Ahol vette azt mondták hogy beszéljek a forgalmazóval, de az persze csak 9-17ig dolgozik.... Nincsenek benne olyan karakterek amit össze lehetne keverni
    Az igen, hol vásároltad a játékot?

    Azzal a kóddal próbálod ami főlé oda van írva magyarul, hogy "STEAM REGISZTRÁCIÓS KÓD" ?
    (bocs a hülye kérdésért, de az enyém is tele volt kódokkal, ha nem nézek rendesen körül benne, akkor én is rossz kódot használtam volna.)

    Amúgy szerintem az üzletnek vissza kellene vásárolnia a játékot! Főleg ha rendelted webshopon keresztül, 8 napon belül visszaviheted és vissza is kell venniük! vagy kicserélni!
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-03-06 10:32

  10. #20

    Alapbeállítás

    Idézet Tainted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy olyan bug-om van ami miatt nem tudok tovább jutni Először kell kinyírnom 2 ürgét sunyi módon az íjjal, fel kell ugranom egy fentebb lévő peremre, fel is ugrik, de mikor felér le esik onnan és olyan helyre érkezek, ahol meghalok
    Spoiler!

Oldal: 2 / 48 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •