Oldal: 11 / 48 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #101
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Leon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Először is szeretném elmondani, hogy nagyon tetszik a játék, már rég játszottam ilyen jó játékkal mint ez az új Tomb Raider. Szeretnék azonban segítséget kérni tőletek, lenne néhány kérdésem. Arról lenne szó, hogy a tábortűznél mindig be tudok lépni a "Base Camp"-ba. Ez pontosan micsoda? Azon belül vannak választási lehetőségek. Arra már rájöttem, hogy a "Gear"-ban tudom a fegyvereket tunningolni, ezen kívül mit lehet itt még csinálni? És a "Skills" pontosan micsoda?

    Továbbá arra lennék kíváncsi, hogy találtam a játék során bizonyos tárgyakat ilyen kis ládában. Ezek mire jók? Illetve szereztem ruhákat is. Ezek közül van olyan, amely bizonyos támadásoktól megvéd? És érdekelne még az is, hogy az életerőt hol lehet megnézni, és mivel tudom maximálisra állítani.

    Köszönöm szépen előre is a segítséget!
    Szia!

    Ezek a táborhelyek arra jók, hogy a begyűjtött alkatrészeket (salvage) fegyvereid fejlesztéséhez tudd használni; a begyűjtött XP-ket pedig skillekre (képességekre) tudd felhasználni; illetve van olyan menüpont még, hogy "fast travel", mellyel ismételten meg tudsz látogatni már felfedezett helyeket. Nem kell (sőt legtöbb esetben nem is lehet) gyalog visszamászni egy-egy régebbi helyre, így ezzel a menüponttal pikk-pakk vissza tudsz menni egy, már bejárt táborhelyre.)

    Szerk.: Most látom, hogy zsolt kolléga hamarabb válaszolt.

    Idézet Balázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én most pörgetem ott tartok ahol
    Spoiler!
    Ha valamilyen oknál fogva PC-n nem akarnak működni a gombnyomogatós részek, akkor célszerű a grafikát majdnem minimálisra levenni (alacsony felbontás, effektek kikapcsolása), majd a gombnyomós rész után pedig mindent vissza. Sajnos tapasztalat, hogy nálam régebbi játékoknál ez volt a helyzet, máshogy nem is tudtam volna megcsinálni 1-1 feladatot.

  2. #102
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valamilyen oknál fogva PC-n nem akarnak működni a gombnyomogatós részek, akkor célszerű a grafikát majdnem minimálisra levenni (alacsony felbontás, effektek kikapcsolása), majd a gombnyomós rész után pedig mindent vissza. Sajnos tapasztalat, hogy nálam régebbi játékoknál ez volt a helyzet, máshogy nem is tudtam volna megcsinálni 1-1 feladatot.
    Én is pont annál a résznél akadtam el, és ez az, ami valamennyire javított a helyzeten.
    Legalacsonyabb grafikán, 800x600-as ablakos módban már nem akadozott annyira ez a rész. Illetve az is segített, hogy szüneteltettem egy darabig, és újra elindítottam a játékot. Nálam mostanában azt csinálja, hogy elindítom, nem akad, aztán 10 perc múlva jól belassul - hátha menni fog, amikor még rendesen fut.

  3. #103

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Ezek a táborhelyek arra jók, hogy a begyűjtött alkatrészeket (salvage) fegyvereid fejlesztéséhez tudd használni; a begyűjtött XP-ket pedig skillekre (képességekre) tudd felhasználni; illetve van olyan menüpont még, hogy "fast travel", mellyel ismételten meg tudsz látogatni már felfedezett helyeket. Nem kell (sőt legtöbb esetben nem is lehet) gyalog visszamászni egy-egy régebbi helyre, így ezzel a menüponttal pikk-pakk vissza tudsz menni egy, már bejárt táborhelyre.)

    Szerk.: Most látom, hogy zsolt kolléga hamarabb válaszolt.



    Ha valamilyen oknál fogva PC-n nem akarnak működni a gombnyomogatós részek, akkor célszerű a grafikát majdnem minimálisra levenni (alacsony felbontás, effektek kikapcsolása), majd a gombnyomós rész után pedig mindent vissza. Sajnos tapasztalat, hogy nálam régebbi játékoknál ez volt a helyzet, máshogy nem is tudtam volna megcsinálni 1-1 feladatot.
    Köszönöm a segítséget sikerült !

  4. #104
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Amúgy nálam ezek a videós gombnyomkodós részek néha úgy sem működnek, hogy nem szaggat a játék, tehát azért az időzítésre is oda kell figyelni!!! bár nem is akadtam el eddig egyiknél sem sokáig...
    Sok sikert mindenkinek aki még mindig nyomja a játékot! (mint én is )

  5. #105

  6. #106

    Alapbeállítás 2013-as Tomb Raider Játékmentések

    Hellosztok

    Én még mindég nem tudom hova ment a 2013-as Tomb Raider.
    A win 7-ben jól megnéztem A Program Files-ban nincsen Steam könyvtár.
    És a keresőben nem tudom mit keressek, egyáltalán mi a kiterjesztése a mentésnek.
    Rákerestem a C meghajtón ahova telepítettem a 2013-ra és a modosítás dátumára de nem találta.
    A sajátgép-en is kerestem a modosítás dátumra ami alapján megtaláltam az aznapi mentett fájljaimat de semmi mást.
    Így végkép nem tudom hová ment a "2013"-as Tomb Raider Win 7 alatt.
    Meg, hogy egyáltalán mit keresssek, milyen fájlnév alatt ment és milyen kiterjesztéssel.

    A választ előre is köszönöm.

    Üdv: Kara

  7. #107
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Csinálom a clean up-ot, gyűjtögetést, meg mindent. Van egy dokumentum "Mountain Village"-ben, amit nem tudok fölvenni. A sztori alatt úgy jutottam oda, hogy leszakadt a híd, akkor nem vettem föl, vissza egy olyan meredek kötélpályán vezetett az út, amin csak lefelé tudok csúszni. Más megközelítést nem találtam. Fel lehet azt még venni, vagy negatív, és előről kell kezdeni?! :S

  8. #108
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még mindég nem tudom hova ment a 2013-as Tomb Raider.
    c:\Program Files (x86)\Steam\userdata\<userid-d>\203160\remote\save1.dat
    A steam kliens 32 bites, a c:\Program Files (x86) alatt található

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Csinálom a clean up-ot, gyűjtögetést, meg mindent. Van egy dokumentum "Mountain Village"-ben, amit nem tudok fölvenni. A sztori alatt úgy jutottam oda, hogy leszakadt a híd, akkor nem vettem föl, vissza egy olyan meredek kötélpályán vezetett az út, amin csak lefelé tudok csúszni. Más megközelítést nem találtam. Fel lehet azt még venni, vagy negatív, és előről kell kezdeni?! :S
    Később lesz olyan cuccod, amivel az "E"-t (action) nyomva felfelé is tudsz haladni a kötélpályákon.

  9. #109
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Később lesz olyan cuccod, amivel az "E"-t (action) nyomva felfelé is tudsz haladni a kötélpályákon.
    Már van. Végig vittem a játékot, csak a platina miatt gyűjtögetek. Ráugrok a kötélre és lecsúszok, mászni nem tudok rajta. Más megközelítés meg nincs, mert a híd leszakadt...

  10. #110
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Az is fontos, hogy milyen irányban ugrasz rá. Valahova tegyél fel egy screenshotot a házról és ránézek.

Oldal: 11 / 48 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •