Oldal: 47 / 48 ElsőElső ... 3745464748 UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #461

    Alapbeállítás

    még eléggé az elején vagyok úgy hiszem. Van az a rész amikor havazik és fel kell mászni a rádiótoronyra és ott kell valamit tekergetni. Nos nekem az ott sehogy sem akar sikerülni pedig már vagy 60 szor eltekertem mindkét irányba..

  2. #462

    Alapbeállítás

    Remélem ez segít, részlet a végigjátszásból:
    Ugorj rá a kötélre, és mássz át a toronyhoz. Mássz fel a legtetejére. Néha segíteni is kell neki, egy helyen a felfelé gombot nyomogatva. Ha felért, be kell állítani az adót. Nyomogasd jobbra az elsőt, meglátod majd a jelből, feliratból, hogy mikor jó. Akkor nyomj egy Interactiv gombot, és utána a baloldalit is állítsd be. Türelem, menni fog. És végre, végre válaszolnak a hívásodra.
    Vagy nézd meg itt, 14,00-ától:

  3. #463
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Sziasztok! A játékot előröl végigjátszottam 89%-os lett úgy hogy még a gyors utazással ugráltam és mindent begyűjtöttem amit csak tudtam. Mindenhol ha nézem 100%-ot ír de a játék mégsem az.

  4. #464
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Valószínűleg a Cliffside Bunkerben maradt ki pár cucc, oda nincs gyors utazás, a térkép sem jelzi külön. A Shipwreck Beachről tudsz odajutni a hajóroncsokon, a sziklákon át (arra, ahol az Endurance volt).

  5. #465
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Lehet, meg is fogom nézni! Köszi!

  6. #466

    Alapbeállítás

    van az a rész mikor a rádiótornyon vagyunk és tekergetni kell azt a vacakot..nah én hiába tekergetem jobbra balra gyorsan vagy lassan a nagyobbik tárcsát vagy mit sohase találja meg a jelet..ennek mi a trükkje?fogy a türelmem már..hiába próbálkoztam

  7. #467

    Alapbeállítás

    Négy hozzászólással lejjebb elolvashattad volna. No de olvasd el ezt, hátha segít: http://tombraiders.hu/forum/showthre...ll=1#post40946

  8. #468

    Alapbeállítás

    A parton van két sírkamra az egyik ami el van árasztva na az nem megy. Áram van a vízben ugye és nem tudok átjutni akár hogy tekergetem a tutajt. szerk :tárgytalan
    Utoljára módosítva: Ludovik által : 2016-08-20 15:34

  9. #469

  10. #470
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Amanda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van az a rész mikor a rádiótornyon vagyunk és tekergetni kell azt a vacakot..nah én hiába tekergetem jobbra balra gyorsan vagy lassan a nagyobbik tárcsát vagy mit sohase találja meg a jelet..ennek mi a trükkje?fogy a türelmem már..hiába próbálkoztam
    Azon a részen valamiért sokan elakadnak. Pedig amúgy annyira nem nehéz, csak sokan túlbonyolítják, gondolom. Annyi a lényege, hogy szépen lassan tekergeted, figyelsz a hangokra/zörejekre (tisztuljon ki az adás), és amikor jó helyen vagy, ha jól emlékszem, meg kell nyomni egy gombot, ezt a játék automatikusan megmutatja, és akkor kell átmenni a másik rádióra. Óvatosan tekergetni kell, és akkor lesz siker, ha megvan a beszédhang. Picit várni kell a beszédre, de be fogja adni a cutscenet.


    Idézet Ludovik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A parton van két sírkamra az egyik ami el van árasztva na az nem megy. Áram van a vízben ugye és nem tudok átjutni akár hogy tekergetem a tutajt. szerk :tárgytalan
    Jajj, az tetszett, sokat gondolkodtam rajta, több órát, pedig adja magát. De a végén csak meglett. Gratula!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-08-22 00:16

Oldal: 47 / 48 ElsőElső ... 3745464748 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •