Oldal: 48 / 48 ElsőElső ... 38464748
Eredmény: 471 - 477 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #471

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Elakadtam az egyik sírkamrába a parti erdő résznél annál aminek a bejáratát csak gránát vetővel tudom kinyitni és a repülő roncstól tudok odajutni, gyújtogatni kellene tüzes nyíllal, de már szétlőttem mindent és nincs változás!Tud valaki segíteni?Csak gyors utazással lehet visszamenni mikor már meg van a gránát vető!Köszönöm!

  2. #472
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Global eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Elakadtam az egyik sírkamrába a parti erdő résznél annál aminek a bejáratát csak gránát vetővel tudom kinyitni és a repülő roncstól tudok odajutni, gyújtogatni kellene tüzes nyíllal, de már szétlőttem mindent és nincs változás!Tud valaki segíteni?Csak gyors utazással lehet visszamenni mikor már meg van a gránát vető!Köszönöm!
    Szia!

    A DLC-s sírra, a Tomb of the Lost Adventurer-re gondolsz? Mert van egy olyan bug, hogyha rossz sorrendben kezded el, akkor rossz lesz.

  3. #473

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Az elején vagyok a játéknak, haladok egy keveset, és fogja magát a gép és újra indul. Már meg csinálta, vagy 5-ször, kezd idegesíteni!
    Most játszom a játékkal 6. alkalommal, és még sosem csinált ilyet.
    A STEAM-ról vásárolt eredeti játék.

    Ezek vannak a géphazban.

    Alaplap: Gigabyte GA-970-Gaming, 4 DDR3 DIMM
    CPU: OctalCore AMD FX-8370, 4320 MHz (21.5 x 201)
    Videokártya: Asus GeForce GTX 970 (4 GB)
    DIMM3: Kingston HyperX 4 GB DDR3-1866 DDR3 SDRAM
    DIMM4: Kingston HyperX 4 GB DDR3-1866 DDR3 SDRAM
    Tápegység: LC POWER 420W LC420H-12

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Utoljára módosítva: fensterlaszlo által : 2018-09-16 13:33

  4. #474
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Az egyik lehetőség az, hogy valami nem stimmel a videokártya illesztőprogramjával. Próbáld meg frissíteni, vagy egy clean installt csinálni, hogy rendbehozd. A másik esetleges probléma, hogy túlmelegszik a gép. Ellenőrizd le, hogy nincs-e valami akadály a ventilátorok előtt, rendesen működnek-e, és érdemes kitisztíttatni, portalanítani a gépet.

  5. #475

    Alapbeállítás

    Gyors segítséget tudna adni valaki? Egy falra kellene átugranom, de már olyan régen játszottam a játékkal, hogy elfelejtettem a gomb kombinációt, amellyel csákánnyal átugorhatok egy szemközti falra... PC-n játszom!
    Utoljára módosítva: Etele által : 2018-12-11 23:58

  6. #476
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Üdv a fórumon, Etele!

    Úgy lehet falon ugrás után csákánnyal megkapaszkodni, hogy megnyomod az interakció gombot, ami alapesetben az E gomb.

  7. #477

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv a fórumon, Etele!

    Úgy lehet falon ugrás után csákánnyal megkapaszkodni, hogy megnyomod az interakció gombot, ami alapesetben az E gomb.

    Köszi! Fura, de egészen más honnan sikerült végül megközelítenem, amit meg akartam, pedig hát erre a játékra ez kevésbé jellemző. De most már újra belerázódtam.

Oldal: 48 / 48 ElsőElső ... 38464748

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •