Oldal: 46 / 48 ElsőElső ... 364445464748 UtolsóUtolsó
Eredmény: 451 - 460 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #451
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Revelvior eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BUÉK Mindenkinek, sziasztok!

    Nem először játszom a TR 2013, most kezdtem el vele igazán komolyan foglalkozni. 100% után járok, egy 1db "trófea" hiányzik a single playeres kollekciómból, ez pedig a "Former Adventurer". PS4 -en játszom, iszonyat sok videót, leírást néztem angol nyelven erről a díjról, de sajnos hiába . . . nem bírom felfogni mégis mit rontok el, abban sem vagyok biztos hogy jól értelmezem a feladatot. Valaki eltudná nekem magyarázni mégis pontosan mit/miket kell fejlesztenem? Van egy sanda gyanúm, hogy a teljes fejlesztésekkel már nem tudom megcsinálni a feladatot, mivel videókban csak azt látom hogy: lábon szúrod - földön hagyod - lábonszúrod - megdobod földel . . . . de én már nem tudok földel dobálózni. Valaki írja le nekem elejétől a végéig, hogy hogyan kell aezt a francot megcsinálni mert már új mentést is kezdtem, de az sem jó neki, nem tudom mit csinálok rosszul, vagy hogy pontosan mi is az értelme.
    Szia, Boldog Új Évet neked is!

    A lényeg, hogy harcképtelenné kell tenni az ellenfelet, ehhez mindenképpen szükséges a Dodge Counter képesség. Kitéréskor meg kell nyomni a megfelelő gombot, hogy Lara lábon szúrja az ellenfelet, aki ettől egy ideig harcképtelenné válik. A földdel dobálás nem szükséges, úgy is meg lehet csinálni, hogy simán lábon szúrod az ellenfelet, ha megvan a Dodge Counter skill.

    Viszont ha már elsajátítottad a Dodge Kill Mastery képességet, Lara azonnal meg fogja ölni az ellenfelet, ez már elég valószínű, hogy nem számít bele, és egy új végigjátszásban kell megcsinálni úgy, hogy ezt a képességet nem sajátítod el. A Dodge Kill sem ajánlott, de ha azt aktiváltad, még akkor is menthető a helyzet, mert ha azelőtt nyomod meg a megfelelő gombot, mielőtt betöltődne a kör, Lara nem öli meg azonnal az ellenfelet, hanem csak megsebesíti, és az eredmény ugyan az, mint a sima Dodge Counter esetében.

    Egyébként nekem biztos, hogy többet kellett csinálnom 25-nél, mások is azt tapasztalták, hogy elég sokszor kellett megcsinálniuk, mire a trófea/achievement végre feloldódott. Előbb-utóbb meglesz az, csak kell hozzá egy kis türelem.

  2. #452
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Sajnos nagyon úgy fest a dolog, hogy 99%-nál elakadtam a játékban. Van egy sír amit az istenért nem találok... (kősírrabló) Segítenétek?

    Utoljára módosítva: Alucard által : 2016-02-08 15:21

  3. #453
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Alucard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sajnos nagyon úgy fest a dolog, hogy 99%-nál elakadtam a játékban. Van egy sír amit az istenért nem találok... (kősírrabló) Segítenétek?

    http://i.imgur.com/dXBLYdi.png
    Szia! Semmi gond, jártunk így egy páran Itt van egy videó, ez pontosan megmutatja a helyeket:


  4. #454
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    Köszönöm segített, szinte az orrom előtt volt végig
    Utoljára módosítva: Alucard által : 2016-02-08 17:00

  5. #455
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! Ez akkor szokott előfordulni, ha a Cliffside Bunker nevű területen kimaradt valami. Ide nem lehet gyors utazással eljutni, csak a Hajótörött Partról, a hajóroncsokon át.

    Szerk.: most látom csak, hogy módosítottad a hozzászólást, gondolom akkor sikerült

  6. #456
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    Igen közben megtaláltam, most csinálom.

  7. #457

    Alapbeállítás

    Lehetséges pályát ismételni a megmaradt fejlesztésekkel?

  8. #458
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Erre sajnos nincs lehetőség a TR2013-ban. A Rise-nál már lehet az expedícióknál chapter replay elite módban, de itt sajnos nem. Csak a hátramaradt cuccokat lehet begyűjteni vagy új játékot kezdeni, de akkor megint a nulláról indulsz.

  9. #459

    Alapbeállítás

    Sziasztok,Steam-es játékom van.Elakadtam a toronynál.Nem jön be a második tárcsa jele,tekergetem,de semmi.aztán az első tárcsán bejött hang olyan lessz mint a megakadt lemez.És aztán csak tekerem és semmi.Mi lehet a gond?Előre is köszi.

  10. #460
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Hirtelen nem ugrik be, pontosan melyik résznél tartasz? Az utolsó pályán? Ha igen, és erre gondolsz, ott csak az elsőt lehet azonnal megtekerni, a többinél meg kell oldani egy-egy kisebb feladványt.

Oldal: 46 / 48 ElsőElső ... 364445464748 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •