Oldal: 4 / 48 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #31

    Alapbeállítás

    Természetesen bevállalom, megtiszteltetés, örömmel videózgatok.
    Nixios

  2. #32

    Alapbeállítás

    OBig!
    Készítettem egy külön videót, minden felvehető cuccról. Ha gondolod, felvehetem az egészet újra, de remélem hogy azért így is jó. A következő végigjátszásokban törekszem majd a felvehető tárgyakra. Esetleg a leírásodhoz hozzátehetnéd külön a végigjátszás videóimat, és külön a felvehető tárgyakat a Croastal Forest részből. Bár a játékot valóban a tárgyakkal együtt lehet 100%-osra teljesíteni, biztos akad néhány játékos aki nem foglalkozik velük, így akit érdekelnek a tárgyak majd megnézi a videót arról, amely tartalmazza a helyeket ahol megtalálhatóak.

    Remélem hasznát veszed! Üdv.
    Utoljára módosítva: Nixios által : 2013-03-07 04:51
    Nixios

  3. #33

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    El tudná valaki mondani, hogy PCn játszva hogyan lehet megölni a farkast? Ezek az eszeveszett gombnyomogatós részek tönkretesznek egy jó játékot. Már egy órája ezzel kínlódok...

  4. #34

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Jobb egérgomb, becélzod, majd bal egérgombbal lősz.
    Nixios

  5. #35

    Alapbeállítás

    Szép is lenne... De ez az a farkas, ahol kiírja, hogy nyomd sokszor a jobbra és balra gombot. Lassan cserélhetem a billentyűzetet és mégsem sikerül...

  6. #36

    Alapbeállítás kérdés

    Sziasztok!

    Pc-n játszom, és egész egyszerűen nem tudok olyan nyílvesszőt kilőni amin kötél van.
    Van valami külön kódja vagy mi?
    Köszike.

  7. #37
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!
    Köteles nyilat az egér görgőjével lehet kilőni.

    Idézet bali86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép is lenne... De ez az a farkas, ahol kiírja, hogy nyomd sokszor a jobbra és balra gombot. Lassan cserélhetem a billentyűzetet és mégsem sikerül...
    Az a rész tényleg kegyetlen ilyen szempontból, kishíján megőszültem, mire sikerült megcsinálni. A jobb-bal gombot nagyon gyorsan kell nyomkodni, és a következő kettőre is azonnal reagálni. Ha jól emlékszem, az első ilyennél F-et kell nyomni, aztán viszont egy olyan sorozat jön, ahol talán nem annyira egyértelmű, de megint folyamatosan kell nyomkodni az egyik gombot.
    Lehet, jobban megy majd, ha pihenteted egy kicsit, aztán később hideg fejjel újra megpróbálod.

  8. #38
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...
    Lehet, jobban megy majd, ha pihenteted egy kicsit, aztán később hideg fejjel újra megpróbálod.
    Szinte minden alkalommal így fejeztem be a játékot
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-07 08:24

  9. #39

    Alapbeállítás

    Ihen a farkasokkal nekem is van bajom mindig kinyirnak hiaba nypmogatom jobbra balra . S akinek nincs görgő az egerén annak szivattyú?

  10. #40
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Én is a farkasokkal bajlódom, már 1 napja, de a Nixios videójában úgy láttam, nem is muszáj velük küzdeni.

    Amúgy egy fán láttam kötelet, de hiába nézegettem nem lehetett azt levenni, honnan kell kötelet szerezni?
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

Oldal: 4 / 48 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •