Oldal: 38 / 48 ElsőElső ... 283637383940 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #371

    Alapbeállítás

    Nem fogjátok elhinni,hogy mi a problémám... Van a tengerpart(mikor Alexért kell menni),és ott elfogyott az összes nyilam..és gőzöm sincs,hogy honnan tudnék szerezni,mert a partra nem tudok visszamenni.Már mint oda,ahol Jonahék vannak. Valakinak valami ötlet? És ez nem lenne baj,de nem tudok továbbmenni,mert nyíl kéne..
    Megoldottam!
    Utoljára módosítva: Lara. által : 2013-08-16 15:21

  2. #372
    Kezdő
    Csatlakozott
    13-07-16
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Gamer ID-k

    Steam ID: emix3r

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azóta sikerült túljutni?

    Bár a hozzászólásodból úgy veszem ki olvastad a végigjátszást("leírást") hozzá, de ha nem: Cliffside Bunker itt megtalálod, a videók alatt van leírás is hozzá, bár lehet a videót is érdemes megnézned!

    Ennyit tudok sajnos segíteni, mert már rég volt mikor arra jártam.

    Szia Géé!

    Köszönöm, átnyálaztam a videót többször is.
    Arra jutottam, hogy valami nem klappolt nálam. Heteket töltöttem a megoldással, mígnem legyalultam a gépet, újraraktam az op.rendszert, a felbontást minimálisan hagytam és így sikerült megcsinálni, de nagyon nagyon nagyon csücskösen. Éppen hogy... Remélem, a fejlesztőknek nem az volt a céljuk, hogy fél óra alatt ki lehessen végezni a játékot, mert küzdeni és izzadni is kell néha a játékokban. Szerény meglátásom szerint ez a "pillanat tört része alatt nyomd meg a gombot", nem tartozik a jó megoldások közé, mindezt egyenesen átvéve a konzolról. Picit el is vette a játékkedvem.
    Szummázva a dolgot, sikerült megoldani, de nagy izzadások közepette. Attól még a játék frenetikus lett.
    Köszi, még egyszer!
    Utoljára módosítva: Mariner által : 2013-09-08 18:14

  3. #373

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Segítsetek. A játék megleneése óta csak négy nappal ezelőtt tudtam elkezdeni játszani vele, és meg kell hagyni, fantasztikusa játék, ugyanakkor értem már, miért lett 18-as karikás a játék. De nem ez a lényeg. Elakadtam, illetve... Ott járok, hogy miután Lara leugrott a vértócsába és egy barlangban járok. Egy férfit bedobtak valahova, akit megöltek. Megnéztem videón ugyan, hogy mit lehetne ott tenni, de az beválik? A tüzesnyíl? Nem próbáltam, de ha elfogynak a nyílvesszők (azt nem néztem, hogy a csákány megvan-e), csákánnyal megtudom őlet ölni? És azok tényleg zombik?

  4. #374
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    1.: Csak (tüzes) nyíllal tudod kiverekedni magad a barlangból (majd megtudod, hogy miért) csákányod nincs, elvették. De na aggódj, nyíl mindig lesz itt-vagy ott, automatikusan berak másik helyre a játék, ha lenullázódnál.
    2.: Nem, nem zombik, azok tényleg emberek, csak több hétig éheztették őket, és erre vetemedtek, hogy már emberhúst egyenek és vizeletüket igyák... be is golyóztak...

  5. #375

    Alapbeállítás

    Oké, megpróbálom. Majd szólok, ha sikerült.

  6. #376
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    És probáld meg valahogy észrevétlenül pl ha befejezték a mondani valóikat akkor mindig elmennek máshova így könnyen fejbe tudod löni az egyiket majd utánna a másikat
    "Need doctor bad..."


  7. #377

    Alapbeállítás

    Sikerült Most
    Spoiler!
    Gondolom ott lopakodni kell, mert kétszer már lebuktam

  8. #378

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Én ezen a helyen akadtam el 11:48-nál, az ellenség leesik a szakadékba, de a szentély ajtaja zárva marad.Még ilyen problémáról nem írt senki vagy csak én nem találtam meg? http://www.youtube.com/watch?v=uQfF_ZBqOaU Ha valaki tud kérem segítsen, köszi.

  9. #379

    Alapbeállítás A farkas

    Sziasztok!
    Segítsen valaki!A vezér farkast sehogy nem sikerűl megölni a barlangban,napok óta próbálom!Próbáltam már lejjebb venni a felbontást,grafikát de semmi!Idegesít hogy a barlangban a fegyvereket sem engedi váltani csak a fáklya meg a pisztoly van nála ijat nem is tudok a kezébe rakni!Ez normális?
    Valaki mondjon valami alternatívát mert nagyon tetszik a játék és szeretném végigjátszani!

  10. #380
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet weasel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segítsen valaki!A vezér farkast sehogy nem sikerűl megölni a barlangban,napok óta próbálom!Próbáltam már lejjebb venni a felbontást,grafikát de semmi!Idegesít hogy a barlangban a fegyvereket sem engedi váltani csak a fáklya meg a pisztoly van nála ijat nem is tudok a kezébe rakni!Ez normális?
    Valaki mondjon valami alternatívát mert nagyon tetszik a játék és szeretném végigjátszani!
    Szia, a gombokat, amit mutat hosszabban nyomd. Szerintem ez segíteni fog.

Oldal: 38 / 48 ElsőElső ... 283637383940 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •