Oldal: 36 / 48 ElsőElső ... 26343536373846 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 351 - 360 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #351

    Alapbeállítás

    Köszönöm Matie! (valószínűleg tőled kaptam ugyan ezt a válasz legelőször is, de ha mégsem akkor is köszönöm!) Elfeledkeztem róla hogy egy zászlót nem találtam meg, nagyon nehezen akart eljutni az agyamig hogy a térkép nem jelzi ki Köszönöm!
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/1305...toltes.hu_.jpg
    Ahol csak tudom reklámozom az oldalt!

  2. #352

    Alapbeállítás

    Sziasztok, olyan jellegű problémám lenne, hogy a játék végén miután az "F" gombbal belevágja a hátába a csákányt, védekezni kéne az "E" betűvel és akárhogyan nyomom gyorsan, lassan... nem működik, akkor se, ha átírom másik billentyűzetre. Tudna valaki segíteni ebben? Köszönöm előre is, remélem spoiler mentes voltam

  3. #353
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Próbáld meg levenni a grafikát, és kikapcsolni minden effektet, mert néha rossz FPS-t ad a játék, és nem érzékeli a gombokat. :/
    --------
    Idézet GeriKun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (valószínűleg tőled kaptam ugyan ezt a válasz legelőször is, de ha mégsem akkor is köszönöm!)
    Az én voltam.

  4. #354

    Alapbeállítás

    Oh megvan... a felbontást is le kellett venni és így oké köszönöm a segítséged, további jó játékot kívánok mindenkinek

  5. #355

    Alapbeállítás

    Nekem az lenne a problémám hogy a Tomb Raider 2013 nagyon lassú.Valaki tud segíteni?

  6. #356

    Alapbeállítás

    Idézet deni12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az lenne a problémám hogy a Tomb Raider 2013 nagyon lassú.Valaki tud segíteni?
    Annak sajnos kismillió oka lehet. Videokártya, processzor, memória, megfelelő driverek hiánya, agyontelepített Windows... Próbáld csökkenteni a grafikai beállítások szintjét. Jellemzően az élsimítás (anti-aliasing) az árnyékok (shadows), tükröződések (reflections) és a TR esetében a TressFX viszik el a legtöbb erőforrást (ha az be van kapcsolva, MINDENKÉPP azzal kezd, mert a Tress FX simán jelenthet 20 képkocka/másodperc esést is, magyarán az élvezhetetlen tempó pillanatok alatt gördülékennyé gyorsulhat). A vertical-sync ugyan nem a legerőforrásigényesebb funkció, de alig észrevehető a pozitív hatása, így azt is ki lehet kapcsolni.

  7. #357

    Alapbeállítás

    Halihó

    Elakadtam :/, néztem ugyan a végigjátszás leírást, de nem segített.
    "majd amikor megjelenik a jel, de csak akkor, és pont akkor nyomd meg egy pillanatra a Melee gombot, és csáklyázd meg a lábát, majd a fejét. Ne siesd el. Nem kell nyomkodni a gombot, csak abban a pillanatban, és csak egyszer kell megnyomni, amikor azt jelzi a játék. "
    A 'Melee" gomb ugye (magyarosítás után) az F gombot jelenti? Én hiába nyomom csak 1x nem csinál semmit, ugyan úgy megfog, és eldob az a behemót. A videóhoz képest annyi különbség, hogy ott megjelenik valami zöld kis pajzs előtte, no nekem az piros. Ettől függetlenül pl a nyil vesszőt a vádliba trükköt én is megtudom csinálni, bár ott is a zöld ikon helyett piros jelenik meg.

    Valami ötlet? Vagy simán béna vagyok?

  8. #358
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Az F-et jelenti, igen. Az szerintem azért zöld, mert PS3-as végigjátszás. PC-n pirosak a jelzések, úgyhogy azzal nem lehet gond. Az időzítésnek kell elég pontosnak lennie, arra kell gyúrni. Ha semmiképpen nem megy, próbáld meg lejjebb venni a grafikát, ezek a gombnyomogatós részek FPS alapúak (minél kevesebb az FPS, annál nehezebb az időzítés, nem veszi be, hiába nyomod a gombot).

  9. #359
    Kezdő
    Csatlakozott
    13-07-16
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Gamer ID-k

    Steam ID: emix3r

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni: arról van szó, hogy PC-n, jó pár napja próbálom Vladimirt térdre kényszeríteni a hajón (Cliffside Bunker pálya), de sehogy nem akar összejönni. Még a felbontást is levettem, hogy ez se zavarjon be.
    A leírásban az van, hogy amikor megjelenik a jel...PC-n, nálam sajnos nem jelenik meg...és csak akkor nyomni...hosszas próbálgatások után sikerült kideríteni, hogy le kell hajolni, hogy megjelenjen akármi is. Ezután még csak-csak sikerül egyet beleütni, de másodikat már nem, ugyanis rögtön elkapja a nyakam. Lehajolni nincs idő, bár az "F" megjelenik, de sajnos abban a pillanatban el is kapott. Tehát második csapásra nincs lehetőség. Van valakinek pontosabb infoja?
    Utoljára módosítva: Mariner által : 2013-07-16 09:00

  10. #360
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Azóta sikerült túljutni?

    Bár a hozzászólásodból úgy veszem ki olvastad a végigjátszást("leírást") hozzá, de ha nem: Cliffside Bunker itt megtalálod, a videók alatt van leírás is hozzá, bár lehet a videót is érdemes megnézned!

    Ennyit tudok sajnos segíteni, mert már rég volt mikor arra jártam.

Oldal: 36 / 48 ElsőElső ... 26343536373846 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •