Oldal: 168 / 173 ElsőElső ... 68118158166167168169170 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.671 - 1.680 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1671
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Csak bajban vagyok ....

    1 Kapcsoló lehúzva, de nem volt "fly by"



    2 Templom kereszt, és harang, meglőve ....



    3 Vízikapcsolót még nem tudom meghúzni ....



    4 Koszorút nem tudom feltenni ... Nem tudok a repedésen túllépni. Feltehetőleg ez tenné inaktívvá a vízikapcsoló tüskéjeit.




    5. Fáklya meggyújtva .... de nem tudok feljutni





    Tárgyak, amik már megvannak :

    1. Aranyalma
    2. Ijj
    3. Magnum+távcső
    4. Sörétes
    5. Uzi
    6. Kicsi-nagy vizesedény
    7. Édes méz
    8. Pandoras Box
    9. Olimpic Laurel
    10. Égő Fáklya

    Valami ötlet, mentés, a repedéssel kapcsolatban ????
    Gondolom ezt kellene megcsinálni a kötélhez.
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2015-10-17 15:15

  2. #1672

    Alapbeállítás

    fogalmam sincsen, hogy mit csináltam: hibaüzenet ellenére, működésre bírtam minden alkatrészét a szerkesztőnek.
    (ami probléma csak, hogy szaggatva forgatja a szobákat, ugyanez a zoomolás esetén is.)

    Bár a Lara's Shadow projektet nem akarom folytatni - még nem, mert amúgy totál nulláról újra kellene kezdenem + egy idő után minden inspirációmat kiölte- de már van ötletem egy új projektre.

  3. #1673

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már van ötletem egy új projektre.
    Megvárjuk.

  4. #1674
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Kíváncsian várjuk

    Az editor lassúsága attól is függ, milyen videokártyád van... nagyon nem lehet vele mit csinálni sajnos, egy-két modernebb összeállításra elég rosszul reagál a program. Amit talán meg lehet tenni: futtasd kompatibilitás módban, hátha... Textúrázáskor rejtsd el a tárgyakat a Hide Objects gombbal (mentés vagy más szobába való átlépéskor mindig kapcsold vissza), ez kicsit felgyorsíthatja a folyamatot, illetve az NGLE beállításainál feljebb veheted a forgatás sebességét/mértékét. Ezek a problémát nem oldják meg, de talán kicsit megkönnyítik a szerkesztő kezelését. Illetve valakinek az jött be, hogy kétszer nyitotta meg a szerkesztőt, az egyikben dolgozott, a másikban nem töltött be projektet, és neki úgy gyorsabban működött. Elég érdekes megoldás, de a level editornál sose lehet tudni.

  5. #1675

    Alapbeállítás

    két videó kártyám van:

    Amd R4 és R5

    A tanácsok jók, épp csak: alapból kompatibilitási módban indítottam el + a "nyers" üres 18x18 szobánál is szaggat. igazság szerint csak textúrázásnál zavar nagyon...
    de az is megfordult a fejemben, hogy feltelepítem az xp kompatibilitást. Hátha...

  6. #1676

    Alapbeállítás

    AkyV-nek hála frissültek a magyar nyelvű tutorialok. Hátha valaki kedvet kap a pályaszerkesztéshez.
    Megnézhetitek itt a fórumon is: http://tombraiders.hu/forum/forumdis...27-Tutorial-ok
    Vagy az editoros oldalon: http://treditor.hu/7/tutorials/tutorials.htm

  7. #1677

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Arra gondoltam, hogy ezután leírás helyett video végigjátszásokat csinálok. Egyrészt, sokkal gyorsabban haladok, másrészt szerintem a játékos is szívesebben néz video-t, mint olvas.

    Viszont:

    Segítség kellene nekem, aki szakértő a témában, legyen oly kedves, jelezzen. Szóval, elkészült egy video (nagyjából 10 perc) egy szerkesztett pályából. Fraps-ot használtam, meg is van a fájl. Folytatnám is innen, csak az már egy másik fájl lenne. Meg még ki tudja, mennyiből állna össze az egész.

    1. Össze lehetne ezeket fűzni egybe?
    2.Ha igen, mekkorára érdemes hagyni? Magyarul, mekkora legyen, hogy mondjuk OBig fel tudja tölteni YouTube-ra?
    3. Ez ugye nagyméretű fájl, hogy tudnám e-mail-ben eljuttatni? Azt tudni kell, hogy tettem egy próbát, a gépem nagyon lassú, 6 óra hosszát írt ki egy 10 perces video-ra, ami még csak a töredéke az összesnek.

    Nagyjából ennyi lenne a kérdésem...

    Köszi

  8. #1678

    Alapbeállítás

    A harmadik kérdésre adhatok választ, a többire majd Duduska maistro.

    Kapsz egy tárhelyet, így ftp-vel feltöltheted oda.

  9. #1679

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A harmadik kérdésre adhatok választ, a többire majd Duduska maistro.

    Kapsz egy tárhelyet, így ftp-vel feltöltheted oda.
    Oksa, köszi. Duduskának írok holnap is egy privit majd, kikérem a szakvéleményét, ma már inkább nekifekszem a sorozatnézésnek, az is komoly munka ám! Bates Motel a soros.

  10. #1680
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet baal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Arra gondoltam, hogy ezután leírás helyett video végigjátszásokat csinálok. Egyrészt, sokkal gyorsabban haladok, másrészt szerintem a játékos is szívesebben néz video-t, mint olvas.

    Viszont:

    Segítség kellene nekem, aki szakértő a témában, legyen oly kedves, jelezzen. Szóval, elkészült egy video (nagyjából 10 perc) egy szerkesztett pályából. Fraps-ot használtam, meg is van a fájl. Folytatnám is innen, csak az már egy másik fájl lenne. Meg még ki tudja, mennyiből állna össze az egész.

    1. Össze lehetne ezeket fűzni egybe?
    2.Ha igen, mekkorára érdemes hagyni? Magyarul, mekkora legyen, hogy mondjuk OBig fel tudja tölteni YouTube-ra?
    3. Ez ugye nagyméretű fájl, hogy tudnám e-mail-ben eljuttatni? Azt tudni kell, hogy tettem egy próbát, a gépem nagyon lassú, 6 óra hosszát írt ki egy 10 perces video-ra, ami még csak a töredéke az összesnek.

    Nagyjából ennyi lenne a kérdésem...

    Köszi
    Szia.
    Előzetesen, lenne néhány kérdésem.
    Mennyire vagy tisztában a "video anyag" mint film, tulajdonságaival.
    Mi az FPS, mi a képarány, mi a video bitráta, mi az az audio bitráta, mi az a videó kodek, mi az az audió kodek, mi a video konténer ?
    Mekkora helyed van a vinyón, milyen oprendszert használsz ?

    Amit én használok videó szerkesztésre, összefűzésre : Magix 16 vagy 17,18 stb...
    Konvertálásra : Virtual dub
    Konténer formátum : AVI
    Video tömörítő kódek : H264
    (1920*1080 felbontás esetén 9000 kbit/s tömörítési rátával)
    Audio tömörítő kodek : MP3
    (48 Khz, stereo, 320kbit/s bitrátával)
    FPS: 25
    Felbontás játékban: 1600-1200 24 bit.
    Felbontás Videóban: 1920-1080 24 bit
    Szabad tárhely a konvertálásnak: 1,5 TB
    Az idő, 2 lépéses konvertálás esetén, 10 perc kb 1 óra.
    Ez természetesen függ a mérettől (1920*1080), tömörítési rátától.
    Egyenlőre ennyi.
    Duduska

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •