Oldal: 159 / 173 ElsőElső ... 59109149157158159160161169 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.581 - 1.590 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1581

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2-3 órával ezelőtt látam,hogy fenn van a TR:Anniversary II demója,kipörgettem,secretekkel mindennel...kötelező kipróbálni,gyönyörű lett!
    OBig,ha van rá igény,akkor megcsinálom a végigjátszást hozzá.
    Csináld.

  2. #1582

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam remeg a betöltőképernyő. Nálatok nem?
    Nálam csak a töltéscsík remegett...
    a treditor.hu -n levő e-mail címed működik?

  3. #1583

  4. #1584
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Jungle Ruins 4-gyel kapcsolatban:

    "Note: Package updated on Oct 23, 2014 - Version 2 has a couple of important bug fixes. Many thanks to Professor Van Croy and Drakan for pointing them out. Savegames from the original release will not work with this version." http://trle.net/sc/levelfeatures.php?lid=2790
    Úgy tűnik, valamit javítottak rajta azóta (nem tudom, nálunk fent van-e az új verzió), hátha kijavították a bugot a második pályán

  5. #1585

    Alapbeállítás

    Köszi, feltettem a javított verziót.

  6. #1586
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek,hogy próbálja ki a Forgotten Remnants című pályát!!!
    Nekem borzasztóan tetszik!
    Volenti Nihil Difficile

  7. #1587

    Alapbeállítás

    Ferdítse le valaki ezt a sztorit, hogy feltehessem a végigjátszását lécci.

    http://www.trle.net/sc/levelfeatures.php?lid=2798

  8. #1588
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Hali, nem vagyok benne biztos, ezért jobb lenne, ha egy rátermettebb angolos is ellenőrizni a fordításom:

    Tehát többen voltak! Azt hittem az egyetlen rejtekhely a Lux Veritatis-nak a Kriegler kastély volt. Úgy tűnik rosszul gondoltam – és a misztikus templomosok utódjának még egy [sírhelye vagy szenthelye] rejtőzik valahol Németországban. Sajnos, Eckhardt már megtalálta ezt a helyet. Annak ellenére, hogy már halott, megszentségtelenítette a helyet és ellopta az összes „secret”-et amit valaha is rejtett. Nem maradt számomra semmi, amit csinálhatnék Prágában ezért vissza kell térnem ebből az élményből Párizsba. És Egyiptom. Szegény Werner, hiányozni fog.

    Úgy tűnik, van ott egy Cabal által irányított ásatás a Német és a Cseh-köztársaság határán. Azonnal elutazok oda. Remélhetőleg még van ott valami felfedeznivaló.
    Jelenlegi aláírás képed

  9. #1589

  10. #1590

    Alapbeállítás

    Ha valaki meg akarja csinálni a mostani karácsonyi pálya leírását, a Spriggan's Heart - Part 1-et, hát tegye. Én feladtam.
    Franc tudja hányadik teremben vagyok már, és megelégeltem, hogy vagy ezerszer megfagytam már. Feladtam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •