Oldal: 171 / 173 ElsőElső ... 71121161169170171172173 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.701 - 1.710 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1701
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet baal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Elkelne egy kis segítség. Kikerült Peter Tedstone (StormChaser) új, TR3-as pályája. Az a gondom, hogy nálam nem akar elindulni, hibát jelez. "Tomb Raider 3 Failed To Initalise, Please Run Setup". Ez a hibaüzenet. tudja valaki, mi lehet a gond?
    Szia baal!

    Sajna én nem, de hátha Matie vagy OBig igen, ők a szerki pályák ászai.

  2. #1702
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Próbáld meg előhozni a setupot, és más beállításokat kipróbálni. Jobb klikk a tomb3.exére, Parancsikon létrehozása, jobb klikk a parancsikonra, Tulajdonságok, és a "Cél" mezőbe az útvonal mögé egy szóköz után írd be ezt: "-setup" idézőjelekkel együtt. Ha elindítod a parancsikont, bejön a setup, és remélhetőleg a játék is el fog indulni ezután.

  3. #1703

    Alapbeállítás

    Nálam simán elindult, csak azt írta ki, hogy nem tud 1920-ban menni, csak 1440-en, de elindult.
    Vedd le a felbontást

  4. #1704

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat! Csak egyszerűen átállítottam a kompatibilitást "windows xp service pack 2"-re, oszt mán megy is a téma.

  5. #1705

    Alapbeállítás

    Játszogatok. Dhama:Retro AoD-The Dig (Demo) pálya az áldozat épp. Mivel medipack használata nélkül akarom megoldani a témát, most nagyon felidegelt a játék. Alattam egy hatalmas terem, mindenfelé fegyveresek, automata gépfegyverek lesnek áldozatukra, peremről-peremre, kis beugrókba kell ugrálni, egyre lentebb jutva. A Revolvert már látom, valahol a LaserSight is ott lesz a közelben, pár fegyverest már levadásztam, gyakorlatilag ninja üzemmódban, lopakodva közlekedve. Huhh, de felmérgelt, nem fair ez így...

  6. #1706

  7. #1707

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pereld be őket.
    Á, megoldom. Revolver már megvan, ha a Lasersight is meglesz, elpusztítom a galád géppuskákat. A fegyveresek ólommérgezésben elhunytak, karcolás még nem esett rajtam, de egy aknamezőn kéne valahogy átjutnom, hogy hátulról, csendben kilőjem a géppuskák tartályát. Gondolom, a lézeres irányzék is ott lesz valahol, mert már odalent csendes a terep. Meg köll a célzóberendezés amúgy is, mert egy kis medence van a terem közepén, benne egy faakadály, mivel csak Revolverem van, meg pisztoly, ezért csakis úgy lehet majdan szétlőnöm, még ha secret, akkor is bejutok oda.

  8. #1708

    Alapbeállítás

    Szia Obig!

    Erre a pályakomplexumra lennék kíváncsi, hogy mit szólsz hozzá, meg egy végigjátszásnak is örülnék.

    http://trle.net/sc/levelfeatures.php?lid=3190

    Hali

    https://www.tombraiderforums.com/sho...d.php?t=223844

    Állítólag áll vagy 25 pályából és érdekes újítások vannak benne amit még eddig sehol nem láttam.
    Utoljára módosítva: csabesz által : 2019-12-24 10:44 Oka: kiegészítés

  9. #1709

    Alapbeállítás

    Hát mostanában biztos nem állok ennek neki, rohadt nagy meló lenne leírni.
    Még van egy karácsonyi pálya, utána jönnek a BTB-s pályák is.

  10. #1710

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát mostanában biztos nem állok ennek neki, rohadt nagy meló lenne leírni.
    Még van egy karácsonyi pálya, utána jönnek a BTB-s pályák is.
    Szia!

    Hát nem is gondoltam, hogy mostanában, majd valamikor amikor jónak látod. Csak pár érdekesség amit tapasztaltam. Olyan a főmenüje mint az AOD-nak, illetve a TRU-nak és a fegyvereket nem kapod meg csak úgy puszira, hanem meg kell érte keresni a pénzt és akkor megveheted. Pluginnal csinálja, ráadásul tervezi, hogy kiadja a forrást is.
    Ami esetleg kicsit zavaró, az első pálya gyakorló mint a tr4-ben ráadásul nem is Larával, hanem Kurtissal.

    Hali

    Még annyit kérdeznék hogy megnézted ezt? Tomb Editor. Tudom, hogy nem készítesz pályát, de ezzel lassan olyan egyszerű, és élvezetes lesz a pályaszerkesztés, hogy lehet érdemes lenne kipróbálnod. :-) Én folyamatosan tesztelem, és az NGLE-re is köröket ver kezelés szempontjából. 1.2.9-nél tart. Benne van minden wadszerkesztő, hangszerkesztő, scriptszerkesztő és fordító. Minden az egyben.

    https://www.tombraiderforums.com/sho...d.php?t=223576

    A telepítős változat hogy minden meglegyen benne.

    https://github.com/Lwmte/TombEditorR...29_Install.exe

    Javaslat: Érdemes lenne külön topikot létrehozni neki. :-)

    Szeva
    Utoljára módosítva: csabesz által : 2019-12-24 12:34 Oka: kiegészítés

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •