Oldal: 48 / 173 ElsőElső ... 3846474849505898148 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 471 - 480 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #471

    Alapbeállítás

    az eredeti Lara modellt csinálta Po Yu Robbie gondolom csak módosította egyébként jó lesz így tovább

  2. #472

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm
    és még azt szeretném meg kérdezni h mért van az hogy lerakok egy objektet(szobor,váza stb...) és vagy lara ****ét rakja oda vagy semmit
    na ezt én hogy csináltam XD
    segítsééég XD
    Nos az első a tüskék ez csak annyi h klikkelj rá a szerkesztőben,így előhívod az OCB menüt,ha ez megtörtént,gépeld be h 20,és akkor triggereld,de ez csak állítja a tüskéket,nem húzódik vissza.ha azt szeretnéd,h visszahúzódjon,akor asszem 68-at kell beírni,nemtom,mert régen használtam..:Sfontos h mielőtt ok -t nyomsz nyomj egy entert,különben nem menti el.A textúrát szerkesztened kell ha kétfélét szeretnél használni.(STRpix TREditoron fenn van a pályaszerkesztő magyarul opciónál)
    az Object..ez több dolog miatt lehet.1.rosszul van elkészítve,2."összeakadt" vmeik másik objecttel,3.passz : D

    én először bemásolnám egy másik Wadba,h lássam ott se működik rendesen.Aztán ahova bemásoltad,onnan töröld ki,és másold be ujra mert lehet,h először sérült.meg persze lehet h nem a megfelelő slotban van

  3. #473
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na most ezt te csináltad vagy po yu ? xDDD amúgy ez a csaj tiszta BTA Lara koppintás
    Ahogy WDavid mondta az alap poyu, én meg átszerkesztettem
    Egyébként tényleg BTA Lara feeling

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jah és hogy kell úgy texturákat betölteni hogy közben amit már megcsináltam ne cserélje le??
    segítsééég XD
    TBuilder 2.4el kell egy textura csomagot létre hozni, értelem szerűen baloldalra berakod az adott texturát és átmásolod jobb oldalra ahova másolod a texturákat
    http://www.trsearch.org/Tools/12/

  4. #474

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nnna jó, lenne mit megépíteni; Petya már ismeri is. Bár azt mondtam neki is, hogy nem kezdek neki, mert nagyon nem értek én a szerkesztőhöz. Többször nekiálltam és sose jutottam messzire; engem ez a része valahogy elkedvtelenít. Ötleteim viszont azért vannak, meg elképzelni eltudom a pályákat. Nem tudom, miért gyártok újabb dolgokat hozzá a fejemben akkor...
    No mindegy, pár kérdésem még lehet, hogy lesz. A kíváncsisáááág...
    Hihetetlen jó ötletei vannak ám, de sehogy se tudom rávenni, hogy próbálja gyakorolni a szerkesztőt, és "építse" meg az ötleteit, pedig nagyon érdemes lenne.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  5. #475
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    wáááá az objekteket is le cserélni mikor másikat töltök be
    hogy kell úgy be tölteni ?? már kezdem feladni ezt a szerkesztős izét... pedig van pár ötletem és sztem elég nehézre sikeredett ahoz képest h az legelső pályám készül csak se textúra csomagot se objektet nem tudok cserélni

  6. #476
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    WADMerger progival kell csinálni object csomagot http://www.trsearch.org/Tools/22/

  7. #477

    Alapbeállítás

    Sziasztok vna egy olyan kérdésem,hogy hogyan lehet illetve kell triggerelni hangokat,h pl amig egy udvaron vagyok madárcsicsergés,ha bent a házban vagyok zene szól.egyszeri triggereléssel tudom,h CD és az audiotrack száma.de valahol olvastam,h belehet állítani,és max hatszori ismétlésre képes.(asszem karnakot hozta példának)szal ha ha tudtok segíteni azt megköszönném

  8. #478

    Alapbeállítás

    igen én is olvastam, a 6x ismétlésről ami a triggerelt hangokra vonatkozik, a háttérzenére nem jobban utána kellene olvasnom ennek, mert rémlik valami, hogy az OCB gombokkal kell valamit csinálni

    én egy sima CD triggert szoktam, ahogy te is említetted

  9. #479

    Alapbeállítás

    már rájöttem h hol olvastam,csak nem értettem(a treditor a pályaszerkesztő magyarul)akk ezekszerint,nem megoldható h ne csak zene,hnem zene+háttérzaj?ezért kellene...:S

  10. #480

    Alapbeállítás

    hát ha zenét vagy hangot triggerelsz akkor a háttérzene elhallgat ha jól tudom

Oldal: 48 / 173 ElsőElső ... 3846474849505898148 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •