Oldal: 123 / 173 ElsőElső ... 2373113121122123124125133 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.221 - 1.230 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1221
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Lassan már egy közeli AoD-nál fogunk kikötni mind grafikailag, mind a lehetőségekben!!! Ami nagyon jó, s nem csak nekünk, hanem hátha most már új felhasználókat is toborozni fog.

  2. #1222
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Tetszetős, tetszetős...

  3. #1223
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Valaki mondja már meg? h ennél tovább mit és hogy??xDD

    Van egy olyan mondat a végigjátszásban hogy:"Ne tévesszen meg a fejed felett a létra, mert megszakad középen, csapda."
    "Need doctor bad..."


  4. #1224

    Alapbeállítás

    Ömm Skacok. Lenne pár kérdésem. Szeretnék hobbyból ismét pályát csinálgatni, de nem tudom hogy mit hova csomagoljak ki annyi fájl van. Pl. a Level Editort ki csomagolom egy mappába majd a Next Generationt is oda? Persze még sok kérdésem lenne a telepítésről/csomagolásról. Szóval a letöltéstől kezdve nem tudna valaki egy videot csinálni a telepítés végéig? ×d Ja és Roli láttam az alapok videodat, de én már itt elakadtam ×d Oda akartam volna írni ezt, mert ez valóban az alapokhoz tartozik, de le van zárva a téma.

    Előre is köszi^^

  5. #1225
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A sima trle-t kicsomagolod a C:\Program Files\Core Design\trle könyvtárba. Ezután rátelepíted a TRNG-t. (Teljesen mindegy, hogy honnan.) Ennyi lenne az egész. De a telepítésnél meg lehet adni a célmappákat. Ezután meg nem a winroomeditet, hanem a ngle.exe-t indítod el és ott szerkesztesz.

  6. #1226

    Alapbeállítás

    Nagyon nem akarja az igazságot a trle. Amikor kipróbálnám a játékot akkor azt írja ki, hogy rossz helyen van 2 ajtó az 1. szobában Ilyenkor mit kéne csinálnom? Oo
    Utoljára módosítva: Tainted által : 2013-01-26 13:22

  7. #1227

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ehhez mit szóltok?

    erről nincs semmi hír?

  8. #1228

    Alapbeállítás

    Srácok!
    azt szeretném kérdezni,hogy saját hangot mivel konvertálhatok,hogy azt az editro felismerje.
    Ilyen hangokra gondolok pl:lara hangjai,objectek hangjai stb.

    Roli!
    tnap sikeresen végére értem a demódnak(ismétxD),imádtam!
    miközben játszottam láttam hogy vannak "ködök" egy-egy teremben.ahogy észrevettem ezek nem flipeffectes fogbulbok.viszon nekem arra lenne szükségem,de képtelen vagyok "szépre" beállítani.
    konkrétan a thai pályába kellene,(bár a doppeles projektemben is elférne)

    szóval tudsz segíteni?vagy aki érti mit szeretnék

  9. #1229
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erről nincs semmi hír?
    Sajnos semmi, valószínűleg leállt a projekt. Valami máson dolgozik most a készítője.

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt szeretném kérdezni,hogy saját hangot mivel konvertálhatok,hogy azt az editro felismerje.
    Ilyen hangokra gondolok pl:lara hangjai,objectek hangjai stb.
    Ha esetleg van telepítve TR Level Manager, azzal nagyon egyszerű átkonvertálni a hangokat, csak kiválasztod, mit konvertálsz milyen formátumra, és seperc alatt megcsinálja. Sony Vegas-t is használhatsz ilyen célra, mentsd el a hangot ebben a formátumban: 22050 kHz PCM, 16 bit, Mono.
    Ha ezek nincsenek, sokan a "madplay" nevű programot ajánlják, próbáld azzal a korábban említett formátumban.

  10. #1230

    Alapbeállítás

    akkor leírom

    van az AODhoz egy hangkiszedő progi ami többek közt kiszeti Lara hangjait.
    mondom ok,mikor telepítettem az NG-t vele jött a madplay.de nem konvertálta át,vmi kHz hibára hivatkozva.
    erre fogtam,betöltöttem audacitybe,megnéztem egy eredeti lara hang adatait,majd a szóbanforgó fájl adatait átállítottam arra.
    átmozgattam a sounds mappába,buildoláskor replace-elte a jump_back hangra mondjuk a lépés hangot,vagy a lara_hurt hangot

    azért a pályaszerkesztőért meg igen kár:/
    jó lett volna vmi amivel tuningolhattam volna a pályáimat,hamár nem értem a metát.de azért köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •