Oldal: 103 / 173 ElsőElső ... 35393101102103104105113153 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.021 - 1.030 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1021
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt a progit,hogyan is kéne használni?
    mert nekem csak hibaüziket küldözgetett...sőt..még első indításkor be is fagyasztotta a gépem XD
    de nem is gond....inkább azt szeretném kérdezni,
    hogy a mit is takar a Grafikai tuning?Meg olyan progi lesz mint a meta?
    Erről majd csinálok leírást, már korábban elkezdtem.

  2. #1022
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet wdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt ha jól emlékszem scriptelni kell

    én NG Centert használok, (gondolom te is) így ha ezt a sort beilleszted a Scipt Title részébe a számot átírva tudod állítani a secretek számát

    Customize=CUST_SET_SECRET_NUMBER, 1

    ez nem a pályán kénti számot állítja hanem az egész játékban maximálisan összeszedhető secretek számát ha minden pályán más számot szeretnél, ezt a sor simán beilleszted minden pálya sciptjébe

    ahhoz hogy számolja minden pályán hányat szereztél meg eddig, csinálsz egy Secret triggert az adott pontra és minden egyes triggernél más számot adsz meg ezzel jelezve h egy újabb secretet talált meg a játékos ha úgy szeretnéd aktiválni a secret triggert h a kis hang akkor szóljon mikor a játékos felvette a tárgyat, simán pickup-ra állítod a trigger típusát



    remélem tudtam segíteni
    Köszönöm szépen wdavid! De már javítottam, ha megnézed az egyik hsz-omat, meglátod, hogy miből mennyi van. De leírom akkor: van 3 sárkány(arany,kő,jáde) 2xkereszt(bronz,ezüst,arany) ezekből egyenként van kettő, 2xpajzs(bronz,ezüst,arany) 2xősi kés(bronz,ezüst,arany)2xgömb(bronz,ezüst,arany), 7db gyémánt(kék,világoskék,narancssárga,sárga,zöld,lil a,piros), 4 féle kulcs(zöld,kék,rózsaszín,lila) meg van egy db nagy medipack és a végkioldóhoz meg egy kismedipack. (a nagy az a csoki, a kis az meg az üdítő). Viszont a héten ebből, hogy fel lesz töltve nem lesz semmi, mert jön haza nővérem, aztán hétfőn megy vissza, lehet, hogy nyár elején adom ki, nemtudom, tesómmal is végigjátszatom az eredetit, ami tele van zenével, csak ennyiben, meg a képekben különbözik a fórumostól, másban nem, ugyan az a kettő, csak a fórumosban kevés a zene, meg Larás képek vannak. Kb. ennyi.

  3. #1023
    Kitiltott
    Csatlakozott
    12-04-27
    Hely
    Füzesabony
    Üzenetek
    127
    Gamer ID-k

    Gamertag: kornelkahh

    Alapbeállítás

    Valaki tudna nekem segíteni? Szóval, most csinálok egy pályát, és nincsen semmise a "szobában", és hogyha jobbra nézek, crashol. Semmi különös textúra sincs ott, még direkt kitöröltem az itemeket is De nem jó. Ötlet?

  4. #1024

    Alapbeállítás

    próbáld meg azt, hogy kitörlöd a szobát és megcsinálod mégegyszer, nekem ez sokszor segített, bár lehet h sok munkával fog járni

  5. #1025
    Kitiltott
    Csatlakozott
    12-04-27
    Hely
    Füzesabony
    Üzenetek
    127
    Gamer ID-k

    Gamertag: kornelkahh

    Alapbeállítás

    Idézet wdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    próbáld meg azt, hogy kitörlöd a szobát és megcsinálod mégegyszer, nekem ez sokszor segített, bár lehet h sok munkával fog járni
    Köszi! Probléma megoldva! Kiderült, hogy egy textúra miatt crashelt.

  6. #1026
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Csak egy kérdés srácok, mivel kevés nekem egy szekvenciában a 31 kamera, ezért azt szeretném megkérdezni, hogyha több szekvenciát akarok csinálni, akkor arra a kamerára is átmegy a 0-ás szekvencia után alapból, amelyik az 1-es 2-es -3as stb szekvenciában van? Mert most csinálok egy title-t a bogi és Norbihoz majd, mert a régieken keveseltem a 31 kamerát... Igaz, hogy mutatja a részleteket, de újat akarok, mert ha van ez a több szekvencia dolog, akkor megnézem, csak nem tudom, hogy hogy vágjak bele, mert nem tudom, hogy ráugrik-e a kövi szekvenciájú kamerára, vagy hogy heavy triggerelni kell-e azutsó kamera alatt... Pls valaki segítsen. Előre is köszönöm.

  7. #1027
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az utolsó kamera alatt heavy triggerelni kell a következő szekvenciát, és ne felejtsd el benyomni a kamera OCB ablakában a 14-es számot! (Ezzel lesz képes a kamera elindítani a heavy triggereket.)

  8. #1028
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó kamera alatt heavy triggerelni kell a következő szekvenciát, és ne felejtsd el benyomni a kamera OCB ablakában a 14-es számot! (Ezzel lesz képes a kamera elindítani a heavy triggereket.)
    Köszönöm szépen Matie! Rendes tőled, akkor amiatt nem működött az előbb, ugrált egyik szekvenciáról a másikra... Meglesem.

    Javít: Sz@r az egész... Ugrál ide-oda... Az előző title-ök jók, de régiek... Azóta változott sok dolog... Aztán most így nem megy normálisan... Bevan számozva minden rendesen, mindent úgy csináltam, ahogy mondtál, de sz@r az egész...
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2012-05-21 12:55

  9. #1029
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Akkor szokott ugrálni, ha két szekvenciának azonos a sorszáma. Ilyenkor le kell ellenőrizni a kamerákat, amik nem a helyes sorrendben aktiválódnak.
    Akkor van probléma, ha pl. az első szekvenciádnál a "Seq" értéke végig 0, a "Num" értékek normálisan növekednek, a következő sorozatnál pedig a "Seq" szintén 0 marad, vagy pedig esetleg nem vetted észre, hogy van már egy ilyen sorszámú kamerasorozatod, és így két szekvencia ugyan azt a "Seq" értékeket viseli végig. (Ilyenkor a játékban végigmegy a flyby, de úgy, hogy mindkét sorozatot egyszerre mutatja meg, a Num értékek alapján lépked.)
    Tehát át kell tekinteni a kamerák OCB ablakát, mert valószínűleg összekeveredtek a sorszámok. Két szekvenciának nem lehet azonos sorszáma.

  10. #1030
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor szokott ugrálni, ha két szekvenciának azonos a sorszáma. Ilyenkor le kell ellenőrizni a kamerákat, amik nem a helyes sorrendben aktiválódnak.
    Akkor van probléma, ha pl. az első szekvenciádnál a "Seq" értéke végig 0, a "Num" értékek normálisan növekednek, a következő sorozatnál pedig a "Seq" szintén 0 marad, vagy pedig esetleg nem vetted észre, hogy van már egy ilyen sorszámú kamerasorozatod, és így két szekvencia ugyan azt a "Seq" értékeket viseli végig. (Ilyenkor a játékban végigmegy a flyby, de úgy, hogy mindkét sorozatot egyszerre mutatja meg, a Num értékek alapján lépked.)
    Tehát át kell tekinteni a kamerák OCB ablakát, mert valószínűleg összekeveredtek a sorszámok. Két szekvenciának nem lehet azonos sorszáma.
    Rendben, most próbálgatom, van siker is, meg kudarc is, mert néha ugrál... De egyébként nincs sok hiba, még1x átfutok rajta, ha csend, béke és nyugalom lesz... Ha szövegelnek mögöttem,mellettem, akkor nem megy... Meg piros a vízesés. XD Megpróbálom javítani ezeket, aztán title-t küldök a bogi és norbihoz, ez a véglegeshez lenne ez a title. Aztán bemutatóul ezt kapnátok me,g hogyha tetszik, csak akkor adnám ki. A bánya a title-ben sok gondot okozott, kavart mindent össze-vissza... Azt kivettem, tehát már a kiskertből kezdi a flyby-t, de még sokat kell csiszolnom rajta, a számozással vagyok gondban csak. A kamerák jól elvannak helyezve egy-két kivétellel, de azt javítom, csak majd ha lesz több időm. Köszönöm szépen neked a segítséget Matie!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •