Oldal: 4 / 25 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #31
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Szuper, kijött egy patch és ez megoldotta a pc-sek disconnect problémáját. Egész jó ez a multi, bár ahogy látom, a high lvl-esek csak campelgetnek egy íjjal a kezükben...

  2. #32
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    http://thetombgamer.tumblr.com/post/...tiplayer-teszt
    Írtam egy tesztet a multiról! Ha nem baj persze megosztom
    Utoljára módosítva: Rumplestillskin által : 2013-03-19 16:59

  3. #33

    Alapbeállítás

    Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet loadout-ot váltani játék közben? Mert a bill.kiosztásnál nem találtam ilyet, de néha feljött az ablak alul, lehet, hogy csak véletlen nyomom meg - de melyiket?
    Amúgy sajna még "itteniekkel" nem játszottam, de találkoztam magyarokkal Bizony jó lenne együtt játszani, főleg a kimondottan csapatjátékokat, mint a "Cry for help". Ott kell a közös stratégia.
    És még egy kérdés: Elméletileg nekem is megvan a Shanty Town multitérkép. Azon csak akkor tudnék játszani, ha privát meccset csinálnék?

  4. #34
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet loadout-ot váltani játék közben? Mert a bill.kiosztásnál nem találtam ilyet, de néha feljött az ablak alul, lehet, hogy csak véletlen nyomom meg - de melyiket?
    Amúgy sajna még "itteniekkel" nem játszottam, de találkoztam magyarokkal Bizony jó lenne együtt játszani, főleg a kimondottan csapatjátékokat, mint a "Cry for help". Ott kell a közös stratégia.
    És még egy kérdés: Elméletileg nekem is megvan a Shanty Town multitérkép. Azon csak akkor tudnék játszani, ha privát meccset csinálnék?
    Ha meghaltál, az E billentyűre jön fel a választóablak.

  5. #35
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Ha estefelé lesz még három játékos (PC-s), akinek van kedve végigjárni a multis pályákat, akkor be tudjuk gyakorolni a rejtett fegyverek (minigun, íj) rejtekhelyeit, hogy játék közben gyorsan meg lehessen találni.
    Pályánként 3 rejtekhely van, ahol valamelyik előfordul (hacsak valaki el nem vitte valamelyiket).

  6. #36
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Nem írunk egy rövid ismertetőt a módokról, tippekről? Csak hogy hogyan kell játszani, mert én is lobbykon keresztül kérdezgettem, mit kell csinálni, mire végre valaki megmondta. És az emberek ne TDM-zni menjenek, mert az egyértelmű, hanem a jobbakra, cry for help és rescue

    Kezdem én, aztán többiek kiegészítik, ha van vmi. Bár ahogy így elgondolom, komplett fordítást lehetne neki csinálni. Vagy ha nem is azt, ilyen wikipedia szerűen. Nem készítjük el?

    Cry for help.
    A batteryt az akciógombbal lehet felvenni, alapértelmezettként 'E'.

    A Survivor csapat feladata, hogy aktiváljon 3 db rádiót, amiket úgy tehetnek meg, hogy benne állnak a rádiópontok körüli kék körben. Ha meghalnak, Batteryt dobnak el.
    Ők trükközhetnek úgy, hogy ha biztosan tudják, hogy meg fogják ölni őket, akkor beleugranak valami szakadékba, így az ellenség nem tud batteryhoz jutni. Most hogy ez mennyire etikus...A survivor csapat is fel tudja venni a batteryt, és ajánlatos is, ezzel megakadályozva, hogy az ellenség pontot szerezzen.
    A Scavenger csapat feladat az, hogy összeszedjen 20 db batteryt(elem) és megakadályozza, hogy feltöltődjenek a rádiók. Tehát elsősorban nem a kill a fontos, hanem az, hogy fel is tudják venni a batteryt. Így nem érdemes nyílt területen lelőni valakit, és eszeveszetten odarohanni, mert nagy eséllyel kilőnek, mielőtt elérhetenéd a batteryt. Nekik könnyebb feladatuk van, ugyanis ha bedobnak egy tűzbombát a rádió területére, addig sem tud ott állni senki, és azalatt több irányból leszedhetik a túlélőket. Ráadásul a térképen mindig látszik, hogy hány túlélő áll az adott rádióponton, a kék körben. Emiatt azt javaslom, hogy a survivor csapatból sose álljanak többen egy pontban, hanem valaki menjen el fedezni bizonyos bejáratokat, de ne álljon benne a körben semmiképp.


    Rescue.
    Medikitet felvenni az akciógombbal lehet('E').
    Survivort megölni a melee(közelharc) gombbal kell, miután lekerült a földre. ('F)
    Survivort feléleszteni a sprint/evade gombbal lehet (alapértelmezésként 'shift').

    A Survivor csapat feladata az, hogy semmiképp ne haljanak meg, és egy kék körbe visszacipeljék az 5 db medikitet. Egyszerre mindig csak egyet lehet, és azt az ellenség is látja, hol van. Aki cipekedik, az nem tud harcolni, viszont ha megnyomja a fegyver gombját, akkor azonnal eldobja a medikitet, és célozni kezd. A csapattagoknak érdemes fedezniük őt, és egymást is feléleszteni, ha elhulltak. Ha valaki meghal, először csak a földre kerül, és pisztollyal még fog tudni lőni. Meg kell próbálni olyan útvonalon menni, ami sok fedezéket nyújt, arra az esetre, ha valaki elesik, fel lehessen éleszteni. Ugyanis amíg tart a procedúra, elég sokáig állunk egyhelyben, és egy jó kempelőpontról simán meg lehet akadályozni a dolgot. Bizonyos idő elteltével (30 másodperc talán), ha addig nem végezték ki a csáklyával, meghal, és az ellenség pontot szerez.
    A Scavenger csapat feladata a túlélők legyilkolása és kivégzése közelharci módszerrel, vagy pedig úgy, hogy miután földre kerültek, senki nem éleszti fel őket. Érdemes rendezetten szétszóródniuk (a rendezett szétszóródás alatt azt értem, hogy egy csoportban kell mozogniuk, de nem közel egymáshoz), ugyanis a földbe harapó túlélők elég jól ledarálják őket, amíg megpróbálják őket megközelíteni a kivégzéshez. Nem felétlenül kell csáklyát vágni a fejükbe, ha jó ponton állunk, akkor bevédhetjük a területet, megakadályozva, hogy bárki is a szerencsétlen közelébe jusson, és felélessze. Arra természetesen mindig figyelniük kell, hogy a medikit ne jusson be a helyére. Könnyen lehet úgy veszteni, hogy az ember szaladgál mindenfelé, csak nem a medikites után, esetleg egymaga belerohan az egész túlélő csapatba, és hiába szed le belőlük kettőt, s aztán meghal, ha egy életben marad, és feléleszt mindenkit. Ezért kell, hogy a csapattársak a közelben legyenek. A scavengernek a pont megszerzése a fontos, akár annak árán, hogy utána rögtön lelövik (természetesen ha a medikites még mindig szaladgál, akkor nem).

    Személy szerint ez a két mód a kedvencem, megfelelő csapattal nagyszerű szórakozás. Nagyjából mindenki vágja, hogy ki hol van, nem pedig derült égből villámcsapásként fog ránk omlani valaki, és igencsak mókás helyzetek tudnak kikeredni. Főleg a Rescueban. Ugyan nem minden pálya alkalmas ezekre, van, amelyiken egyik-másik csapat inkább előnyben van. De az Underground, Monastery pályákat bátran merem ajánlani voksra, azok mindenre jók

  7. #37
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem írunk egy rövid ismertetőt a módokról, tippekről?
    Gondoltuk mi is hogy összeszedjük egy írásba a főoldalon, mert a fórum hozzászólások kipörögnek pár nap alatt. Természetesen összeszedhetjük együtt is a tippeket, és a végén kanyarít belőle valaki egy összefüggőt. A végére meg odabiggyesztjük, hogy kik hozták össze
    Ha lősz magyarázó képeket az írásodhoz, és elküldöd nekünk (a tombraiders.hu@gmail.com-ra), akkor felteszem a szerverre és küldök vissza linkeket, hogy betedd a helyére.

    Mi tegnap a rejtett fegyverek fellelhetőségét kezdtük el csinálni.
    Ha csinálsz privát meccset, akkor abba be tudsz lépni egyedül is, és tudsz lövöldözni screenshotokat vidáman. Videózni is, akár.

  8. #38
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Szeretnék multiban játszani, de nem tudom hogy hogy kell csatlakozni, kiválasztottam a karakert, meg pisztolyt is, de hogyan tovább?
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  9. #39
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Anikó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék multiban játszani, de nem tudom hogy hogy kell csatlakozni, kiválasztottam a karakert, meg pisztolyt is, de hogyan tovább?
    Find Match: megadott játéktípusból keresel már futó vagy kezdődő játékot
    Quick Match: az elsőnek megtalált játékba beszállsz
    Create Private Match: privát (meghívásos) játék, itt te adod meg a pályát, játéktípust

  10. #40
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Find Match: megadott játéktípusból keresel már futó vagy kezdődő játékot
    Quick Match: az elsőnek megtalált játékba beszállsz
    Create Private Match: privát (meghívásos) játék, itt te adod meg a pályát, játéktípust
    Megtalálja, de nem tudok mit megnyomni, hogy belépjek.
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

Oldal: 4 / 25 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •