Oldal: 24 / 25 ElsőElső ... 1422232425 UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #231
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szuper! Hétvégenként estefele kicsit ráérek, ha van kedved, meg tudnálak hívni egy-egy meccsbe. Steamen itt megtalálsz, ha nem tudsz felvenni, írj üzenetet, újabban egy bizonyos szint eléréséig nem enged barátokat felvenni. És ha van multihoz DLC mapod, akkor azokat kapcsold ki az Options - Matchmaking menüben, különben jóformán lehetetlenné válik, hogy meccset találj.

  2. #232

  3. #233

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Nekem is meg vannak a már korábbiakban említett Multiplayer kódok amelyeket egy könyvhöz kaptam de nem tudom aktiválni. PC-n játszok. Valaki tudna segíteni hol,hogyan kell aktiválni? Nagyon köszönöm a segítséget előre is .

  4. #234
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    A Steam kliensen keresztül a fenti Játékok menüben a "Termék aktiválása a Steamen" menüpontot kell kiválasztanod. A feltételek elfogadása után tudod beírni a termékkódot.

  5. #235

    Alapbeállítás

    Szia! Sajnos ezt már próbáltam de valamiért érvénytelennek írja a kódokat. De nagyon köszönöm a gyors választ

  6. #236
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Sajnos ezt már próbáltam de valamiért érvénytelennek írja a kódokat. De nagyon köszönöm a gyors választ
    Szia!

    Biztos, hogy jól írtad be? Néha elég könnyű összetéveszteni a betűket és a számokat, például a 0-O-t.

  7. #237

    Alapbeállítás

    Szia!
    Igen igen biztos szerencsére a kódomban nincsenek is ilyen karakterek

  8. #238
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Igen igen biztos szerencsére a kódomban nincsenek is ilyen karakterek
    Szia!

    Igazán nincs mit.
    Akkor ez egy jó kérdés. Honnan szerezted a kódokat? Ha más nem, akkor megpróbálhatsz írni a Square Enixnek, hátha tudnak segíteni!

  9. #239

    Alapbeállítás

    Szia!
    Egy limitált kiadású 2013-a Tomb Raider végigjácásos könyvhöz kaptam a kódokat. Volt hozzá egy rövid aktiválási útmutató amit majd csatolok. Az angoltudásom nem a legfényesebb de az itt leírtak alapján jártam el mégis mikor a kódom kiváltására került a sor érvénytelennek jelezte. Írtam nekik levelet de azt válaszolták hogy ez nem az ő hatáskörük. Szóval nemértem.
    16777061_1344414142309308_394342345_o.jpg
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-19 20:34

  10. #240
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Egy limitált kiadású 2013-a Tomb Raider végigjácásos könyvhöz kaptam a kódokat. Volt hozzá egy rövid aktiválási útmutató amit majd csatolok. Az angoltudásom nem a legfényesebb de az itt leírtak alapján jártam el mégis mikor a kódom kiváltására került a sor érvénytelennek jelezte. Írtam nekik levelet de azt válaszolták hogy ez nem az ő hatáskörük. Szóval nemértem.
    16777061_1344414142309308_394342345_o.jpg
    Szia!

    Steamen azokat a kódokat próbáltad aktiválni, amit e-mailben küldött neked a bradygames?

Oldal: 24 / 25 ElsőElső ... 1422232425 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •