Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #141

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár.. épp ma jött meg a melóhelyemen az új Xbox. Csak TR kéne rá, meg Gold előfizetés
    Mi? Kell Gold elfőfizetés a multihoz?

    Ja, amúgy Gratula a Xboxhoz!

  2. #142
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi? Kell Gold elfőfizetés a multihoz?

    Ja, amúgy Gratula a Xboxhoz!
    Az online játékhoz kell a Gold. Nekem már van otthon box-om, de nem vagyok hajlandó pénzt adni azért, amit egy másik platformon ingyen kapok. Többek között ezért maradtam meg PC-s.
    Ezt az xbox-ot a főnökség vette ide a melóhelyemre, rekreációs szándékkal
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-04-22 12:47

  3. #143
    Kezdő
    Csatlakozott
    13-04-07
    Hely
    Szabadka
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: Rye882

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az online játékhoz kell a Gold. Nekem már van otthon box-om, de nem vagyok hajlandó pénzt adni azért, amit egy másik platformon ingyen kapok. Többek között ezért maradtam meg PC-s.
    Ezt az xbox-ot a főnökség vette ide a melóhelyemre, rekreációs szándékkal
    Ilyen munkahelyen szívesen dolgoznék én is.

  4. #144
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Rye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen munkahelyen szívesen dolgoznék én is.
    Azért az nem úgy néz ki, hogy munkaidőben odaülünk egy kicsit fifázni De délután lehet, meg havonta 1x esti iszogatós/eszegetős céges buli van az irodában. Eddig PS2 volt bent, Guitar Hero-val.

  5. #145
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Kell a szórakozás, kikapcsolódás a melóhelyen is, még jó hogy tesznek is érte
    (és nem csak a feszültség van, meg a hajtás) (bár már nem ide való a téma, de nem baj )
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-04-24 23:22

  6. #146
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Ma a multiban egyik nagy poén, volt egy ellenség aki harcművésznek gondolta magát (közelharcban próbálta meg mindig megölni az ellenfelet a csáklyával), az én egyik játékos társamat betalálta hátulról, de az nem mert megfordulni, hanem elfutott, az ellenség meg utána és szépen deathmatchen -en végig kergették egymást a pályán (nem tudom, de vicces volt látni, sírtam a röhögéstől)

    A másik, hogy játszottam egy kedves fórumos társunkkal, egyszer csak valami hibát kiírt a windows és kidobott az asztalra, de a játék még futott, így hát visszaléptem
    Onnantól kezdve az ellenségek fele nem látott mondjuk én meg a társaimat nem láttam, de cry for help-ben pont jól jött... ott álltam a rádió mellett, aztán szépen aktiválgattam őket, az ellenség meg nem látott... biztos csodálkoztak hogy ki van ott ... sajnos csak két játékot tudtam így lenyomni, utána végleg megadta magát a játék és újra kellett indulnom

    érdekes dolgokat csinál mostanában ez a TR multi.
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-04-25 15:21

  7. #147

    Alapbeállítás

    @Géé: Az tényleg nagyon vicces lehetett

    [OFF] A mi cégünknél is vannak rekreáció céljából konzolok de én nem szoktam játszani. A TR-t nem is lenne jó csak 10-20 percig tolni, ahhoz sok idő kell A sportjátékok jók erre meg az autóversenyzősök. De én azt nem szeretem. [/OFF]

    Hamarosan vége a 2 hetes kiküldetésemnek és már alig várom, hogy ismét multizhassak veletek otthon! Meg rá kéne menni majd a RANKED meccsnyerős trófeára is...

  8. #148
    Kezdő
    Csatlakozott
    13-04-07
    Hely
    Szabadka
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: Rye882

    Alapbeállítás

    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Géé: Az tényleg nagyon vicces lehetett

    [OFF] A mi cégünknél is vannak rekreáció céljából konzolok de én nem szoktam játszani. A TR-t nem is lenne jó csak 10-20 percig tolni, ahhoz sok idő kell A sportjátékok jók erre meg az autóversenyzősök. De én azt nem szeretem. [/OFF]

    Hamarosan vége a 2 hetes kiküldetésemnek és már alig várom, hogy ismét multizhassak veletek otthon! Meg rá kéne menni majd a RANKED meccsnyerős trófeára is...
    Húúú! Tényleg rá kéne nyomulni a RANKED meccsekre. Próbálgattam de elég meredek. :P

    @Géé: Jó kis poén lehetett láthatatlanul tolni. Az viszont tény, hogy csinál furi dolgokat a multi. Néha vicces, mint Géé esetében, de néha borzalom! De az tetszik, hogy ha ki is dob a játék, nagy esély van rá, hogy ugyanabba a meccsbe tesz vissza, ha azonnal visszajelentkezel. Legalább ennyi pozitívum.

  9. #149

    Alapbeállítás

    Idézet Rye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Húúú! Tényleg rá kéne nyomulni a RANKED meccsekre. Próbálgattam de elég meredek. :P
    Az lenne a jó, ha lennénk legalább négyen és addig nyomnák egy-egy típusú játékot, amíg mindenki biztos lenne benne, hogy volt nyertes. Amúgy nem tudom, hogy most ez a plecsni arra vonatkozik, hogy legyél nyertes csapatban, vagy hogy legyél a csapatodból az első!?
    Sajnos nagyon nehéz, hogy ennyi ember összejöjjön, "idegenekre" meg nem nagyon lehet számítani, nem nagyon szoktak lenni ranked-en :S

  10. #150
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Még nem próbáltam, de én úgy értelmeztem, hogy csapat alapú játékmódokban elég, ha benne vagy a győztes csapatban, csak Free For All-ban kell elsőnek lenni, mert csak akkor nyerhetsz.

    @Géé: Az a csákányos dolog is jó lehetett... Egy ilyet is ki kéne próbálni egyszer.
    Nálam is előfordult ez a láthatatlanság-dolog, csak épp én nem láttam az ellenséget, viszont ők se láttak engem. x) Akkor nem volt jó, amikor solariiként játszottam Cry for Helpet, mert töltődött a transzmitter folyamatosan, viszont senkit se láttam a közelben, így megölni se lehetett azt, aki ott állt valahol. Viszont survivorként jól jött, és nagy előnyt jelent, töltöd a transzmittert, de esélyük sincs, hogy megakadályozzák.

Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •