Oldal: 12 / 25 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #111
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Rafinált kiskapu.
    Jelenlegi aláírás képed

  2. #112

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rafinált kiskapu.
    Nem annyira. Hasonlót már a South Parkban is csináltak

  3. #113
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy egy kis gangnam style-t
    Az a baj, hogy a sok idiótának az nem büntetés

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy jó tanács [ha még nem ismeritek], hogy hogy lehet nagyon egyszerűen és nagyon gyorsan sok XP-t szerezni (20.000 és 30.000 között):
    Én is gondolkoztam ezen, de szerintem jobb, ha élesben jönnek a pontok. Ott tapasztalsz, ráérzel és látod, hogy a többiek hogyan csinálják. Ha felhúzod magad gyorsan akkor ugyanúgy szétszednek az első pályán. Csak ciki lesz, hogy 10-20 szinttel alacsonyabbak teszik

    Én - hacsak nem durva túlerőből fakad - elvagyok azzal, ha kikapunk. Volt, hogy 10 másodpercen múlt hogy nem nyertünk, volt, hogy az utolsó leheletemmel dobtam be az eü. csomagot a körbe, mielőtt összeestem, és ezzel nyertünk.

    20 percig róni a köröket unalmas.
    Ami viszont jó egyedül: begyakorolni a pályákat. Honnan hova lehet feljutni, a mászható falak teteje hol függőleges, hogy fel lehessen kapaszkodni, hol mi robbantható és begyakorolni, hogy hol vannak a rejtett fegyverek, és a bázisról mennyi idő odaérni, mi az optimális bejárási sorrend.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-04-05 21:53

  4. #114
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként sokan bekapcsolva hagyják és hallani mindenfélét. Vagy a játék zenéjét vagy ahogy zajlik körülötte az élet.. Egyik nap skype-on dumált egy magyar srác játék alatt.
    Igen, néha elég érdekes, egyszer hallottam, ahogy egy külföldi kisgyerek bedühödött rám. És nálam is volt olyan, hogy hallottam valaki(ke)t mikrofonon keresztül, amikor elkezdtek káromkodni, na akkor esett le, hogy magyarok.

    Erről a scoreboardos hangletiltásról még nem tudtam, jól fog jönni ez is!

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó volt a tegnapi játék, csak kellene még ember... Anikó? Sveby? Matie, egyszer gyere fel úgy 9 felé is
    Megyek/vagyok/leszek! Mondjuk holt fáradtan, szóval sok szerencsétlenkedést lehet várni a részemről. xD Ha ma még lesz játék.

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy tényleg gáz, egyszer nekem volt olyan, hogy ellenségeim ilyen 3 db 2x végigvitték már a multit, velem ilyen level 10,20,30-sok és konkrétan az ellenség beállt a kijáratunk elé
    és úgy leszedett, "hogy még el sem indult a játék" tehát szinte nem ért földet a lábad... mondjuk ennek nem tudom mi értelme van... igazából ki is léptem.
    (Nem látok logikát abban ahogy a játék néha szét választja a játékosokat.)
    Na ez az, amit nagyon utálok, van pár olyan map (Underground, Chasm), ahol a spawn helyéről lehetetlenség kimozdulni, mert azonnal lelőnek. De ez akármelyik pályán simán megtörténhet, csak néhányon legalább lehet taktikázni, aztán csak 30mp múlva lőnek le, nem pedig 10... Az ilyennek tényleg semmi értelme, akik ennyire jól nyomják, hogy azonnal elbarikádozzák a spawn-t és legyilkolnak mindenkit, menjenek Ranked meccsekre.
    Be kéne rakni egy gránátvetőt (ha lesz végre) az egyik loadoutba, repülnének.

    Az elosztásban gyakran tényleg semmi logika. Legalább ki lenne valahogy kalkulálva... De amikor pont jó lenne, mert mindkét csapatra jut egy-egy erősebb játékos, a kb. 10-20 alatti szintűek mind átállnak a legerősebbhez, hogy aztán a magas lvl-es is kénytelen legyen váltani, a végére meg naná, hogy a 2 erős egy csapatba kerül, engem meg ellenük oszt be. Aztán meg mehet a mészárlás.

    Éés igen, ahogy Thak is mondja, velem is volt olyan, hogy egy alacsony szintűtől kellett, hogy féljek, nem egyszer. Szóval jobb fegyverek, skillek ide vagy oda, tényleg rengeteget számít a tapasztalat.

    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hangokról jut eszembe: A Beach-en van egy kilátó ami a tetején csáklyázható, lehet is hallani, ha sunyiskodik valaki felfelé de arra jöttem rá, hogy az a táv duplaugrással is megmászható, ami jelentősen lehalkítja a közeledést
    Húú, emiatt is szenvedtem már, de ez meg fogja oldani, köszi a tippet!! Volt már párszor olyan, hogy nem lehetett leszedni a fent lévőket, mert észrevettek, mászás közben lelőni valakit meg sima ügy.

  5. #115
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez az, amit nagyon utálok, van pár olyan map (Underground, Chasm), ahol a spawn helyéről lehetetlenség kimozdulni, mert azonnal lelőnek.
    A Chasm pályán oldalra le lehet ugrani mindkét irányba (jó fedezékekből lehet lőni), illetve mindkét kötélpályán el lehet lódulni. Ott - szerintem - nincs gond.
    Az Underground pályán is van két kijárat. Persze lehet őrizni mindkettőt, de csak ideig-óráig tudják megakadályozni, hogy kijusson valaki. Utána meg mindenki ráspawnol az illetőre, ha az illetőnek van annyi esze, hogy megvárja valahol míg felgyógyul, hogy rá lehessen ugrani.

    Erre is jó lehetne az élőbeszédes játék.
    Tényleg, az élő beszédet nem csak a saját csoport hallja, jól sejtem?

  6. #116
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Én is gondolkoztam ezen, de szerintem jobb, ha élesben jönnek a pontok. Ott tapasztalsz, ráérzel és látod, hogy a többiek hogyan csinálják. Ha felhúzod magad gyorsan akkor ugyanúgy szétszednek az első pályán. Csak ciki lesz, hogy 10-20 szinttel alacsonyabbak teszik
    Igen, de mint pl. én - aki nincs oda a multiért - aki gyűjti a trófeákat, annak ez jól jön, ha nyugodtan el szeretne jutni 60-as szintig, és tovább.

  7. #117
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, de mint pl. én - aki nincs oda a multiért - aki gyűjti a trófeákat, annak ez jól jön, ha nyugodtan el szeretne jutni 60-as szintig, és tovább.
    Hát, ha a generálisra gyúrsz, akkor egy pár órát el fogsz játszadozni így

  8. #118
    Kezdő Amane logója
    Csatlakozott
    13-04-06
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    21
    Gamer ID-k

    PSN ID: LucAmane

    Alapbeállítás

    PS3-ról és az azonosítóm: LucAmane

  9. #119
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, ha a generálisra gyúrsz, akkor egy pár órát el fogsz játszadozni így
    Trophy Guide-ban azt írják, hogy ezzel a megoldással kb 15 óra alatt meg lehet a 60. szint. Szóval 45 óra alatt beeadja azt a bizonyos trophy-t is.

    Nekem is jó lenne már minél előbb a platina, de ez így tényleg unalmas. Szóval nyomok 1-2 ilyet, aztán Cry For Help-ezek, hogy élvezzem is.
    Eleinte nekem sem jött be a multi, de minél többet játszottam, annál jobban megkedveltem. Talán a platina után is még elő fogom venni.

    Roli: amúgy a Beach pályán garantált a 30.000 xp. Ott ahol jár a "lift", ha leugrasz a csomaggal, akkor ad +500 xp valami long drop-ra, vagy mire. Szóval 1.500 csomagonként, összejön a 30k negyed óra alatt. 1,771,100 xp kell a 60. szinthez, szóval közel 120x kell megcsinálni, hogy beadja a Shopaholic trófeát.

  10. #120
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Roli: amúgy a Beach pályán garantált a 30.000 xp. Ott ahol jár a "lift", ha leugrasz a csomaggal, akkor ad +500 xp valami long drop-ra, vagy mire. Szóval 1.500 csomagonként, összejön a 30k negyed óra alatt. 1,771,100 xp kell a 60. szinthez, szóval közel 120x kell megcsinálni, hogy beadja a Shopaholic trófeát.
    Király, köszi! Ki is próbálom majd.

Oldal: 12 / 25 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •