Oldal: 11 / 25 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #101

    Alapbeállítás

    Igen, nagyon jó volt a tegnapi közös játék!
    Bár a mikrofon rendelkezésemre állt, én nem szívesen használom. Főleg hirtelen felindulásból elkövetett káromkodások kiszivárgása miatt is... Bár kétségtelen, hogy nagyon nagy taktikai előny lehet egy jól kommunkáló csapat, ahogy Zsolt is említette. Sőt, ezt csak így lehet.
    Minden esetre nagyon várom a következő alkalmat!

  2. #102
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, nagyon jó volt a tegnapi közös játék!
    Bár a mikrofon rendelkezésemre állt, én nem szívesen használom. Főleg hirtelen felindulásból elkövetett káromkodások kiszivárgása miatt is... Bár kétségtelen, hogy nagyon nagy taktikai előny lehet egy jól kommunikáló csapat, ahogy Zsolt is említette. Sőt, ezt csak így lehet.
    Minden esetre nagyon várom a következő alkalmat!
    Majd az érzékenyebb lelkűeknek javasoljuk a Mute opciót a lobbyban

    Egyébként sokan bekapcsolva hagyják és hallani mindenfélét. Vagy a játék zenéjét vagy ahogy zajlik körülötte az élet.. Egyik nap skype-on dumált egy magyar srác játék alatt.

    És az a baj, hogy ha később csatlakozol a játékhoz akkor hallgatnod kell végig.
    Lehet, hogy bosszúból bekötök nekik valami idegesítőt
    Trololo Guy-t vagy Uhrin Benedeket
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-04-04 11:05

  3. #103
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És az a baj, hogy ha később csatlakozol a játékhoz akkor hallgatnod kell végig.
    Lehet, hogy bosszúból bekötök nekik valami idegesítőt
    Trololo Guy-t vagy Uhrin Benedeket


    Nem, nem kell hallgatni később sem. Megnyitod a scoreboardot [TAB] és ott vannak ezek a hangszórójelek a nevek mellett. Simán katt rá, és lenémítja.

    Egyébként baromi idegesítő, hogy alapbeállítás az, hogy hangaktiválja a mikrofont, akár akarod, akár nem. Én már inkább kihúztam, úgyis ritkán használom... A kommunikációval kapcsolatban: igen, sokszor látom, hogy leszednek, és a társam egyszerűen nem figyel se arra, hogy én meghaltam, se a környezetére, és nem néz a háta mögé, aztán leszedik őt is. Meg ehhez hasonló esetek. Bár én már megszoktam ezt Unreal Tournamentből, tudom, hogy a társaim hol vannak, aztán ha meghalnak, azt is tudom, hogy hol lőtték le őket, és enemy merre mászkálhat. Sose használtam hangalapú kommunikációt, mert szar a fülem. Pont ezért rühellem a CS-t, bármilyen reality fps-t, meg UT pure CTF-t, TDM-t, amiben fontos, hogy halljad, ha valaki jön feléd, vagy repül a flak grenade, vagy valaki pont elcsórta a frissen spawnolt bónuszt, mert az is ad hangot... stb... Én max azt hallom, ha valahol robbantanak, vagy megy a minigun, de hogy merről jön... passz

  4. #104
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Nem, nem kell hallgatni később sem. Megnyitod a scoreboardot [TAB] és ott vannak ezek a hangszórójelek a nevek mellett. Simán katt rá, és lenémítja.
    És tényleg, köszönöm

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként baromi idegesítő, hogy alapbeállítás az, hogy hangaktiválja a mikrofont, akár akarod, akár nem. Én már inkább kihúztam, úgyis ritkán használom... A kommunikációval kapcsolatban: igen, sokszor látom, hogy leszednek, és a társam egyszerűen nem figyel se arra, hogy én meghaltam, se a környezetére, és nem néz a háta mögé, aztán leszedik őt is. Meg ehhez hasonló esetek. Bár én már megszoktam ezt Unreal Tournamentből, tudom, hogy a társaim hol vannak, aztán ha meghalnak, azt is tudom, hogy hol lőtték le őket, és enemy merre mászkálhat. Sose használtam hangalapú kommunikációt, mert szar a fülem. Pont ezért rühellem a CS-t, bármilyen reality fps-t, meg UT pure CTF-t, TDM-t, amiben fontos, hogy halljad, ha valaki jön feléd, vagy repül a flak grenade, vagy valaki pont elcsórta a frissen spawnolt bónuszt, mert az is ad hangot... stb... Én max azt hallom, ha valahol robbantanak, vagy megy a minigun, de hogy merről jön... passz
    Nem tudom, hogy ezen mondjuk egy dolby-s hangrendszer segítene-e.

  5. #105
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy ezen mondjuk egy dolby-s hangrendszer segítene-e.
    Rajtam nem. Ide olyan finomságok kellenek, amikre már rá van edződve a fül, úgy évek alatt, és észre sem veszed, csak tudod, amint meghallod. Persze van játék, ami olyan batár erős sztereón megy, hogy nem lehet elhibázni (Fable3 pl), de a fps nekem nem ilyen. Nem baj, ezért játszottam pontlövőt, ahhoz ez nem kell, csak reakcióidő, annak meg nem vagyok híján

    Jó volt a tegnapi játék, csak kellene még ember... Anikó? Sveby? Matie, egyszer gyere fel úgy 9 felé is

  6. #106
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Nagyon jó volt mint a 2 napi játék örülök hogy összejött.

    Persze jó lenne, ha még 1x ennyien lennénk. Tehát ilyen 8-an már jó lehetne játszani.

    Tehát ha valaki még játszik steamen az jöjjön!

    Multiplayer csoport steam: Tomb Raider [HUN]


    Én sem használom nagyon a mikrofonom néha elszalad egy-két káromkodás ,de azért persze meg lehet próbálni...


    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... szórakoztatóbb volt ismerősökkel, mint az online játékok bugyraiból a TR lobbyba tévedt terminátorok ellen ...

    amúgy tényleg gáz, egyszer nekem volt olyan, hogy ellenségeim ilyen 3 db 2x végigvitték már a multit, velem ilyen level 10,20,30-sok és konkrétan az ellenség beállt a kijáratunk elé
    és úgy leszedett, "hogy még el sem indult a játék" tehát szinte nem ért földet a lábad... mondjuk ennek nem tudom mi értelme van... igazából ki is léptem.
    (Nem látok logikát abban ahogy a játék néha szét választja a játékosokat.)
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-04-05 13:14

  7. #107
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Végülis annyira sokat nem számít, ki hányas. Láttam én lvl10-es terminátort is. Max annyit számít a szint, hogy megszokja, emberek merről lőnek, merről jönnek, és reflexből odalő. Íjjal pl így szereznek csomó killt.

    Scavengerhez én pl az alap puskát használom, mert nekem az vált be legjobban. A többinek óriási a visszarúgása... Általában azzal is van sok killem, a survivoros fegyók nem jönnek be.
    Remélem nem raknak be valami epic fegyvert dlc-ként, mert az nem fair...
    Íjat meg nem tudok használni, annak ellenére, hogy alapból pontlövő vagyok, mert ez az egér ami van nekem, automatikusan reseteli magát, ha 3 másopercnél tovább tartom lenyomva mindkettő gombját. Úgy meg az érzékenység esik egy csomót, és nem tudok célozni...

  8. #108

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az ellenség beállt a kijáratunk elé és úgy leszedett, "hogy még el sem indult a játék" tehát szinte nem ért földet a lábad... mondjuk ennek nem tudom mi értelme van... igazából ki is léptem.
    (Nem látok logikát abban ahogy a játék néha szét választja a játékosokat.)
    Igen, sajnos némelyik pálya tökéletes arra a célra, hogy azonnali spawnhalált haljon valaki (pl. Chasm, de a többin is rá lehet menni a spawn-kijáratokra). Én is szenvedtem már emiatt, de a "másik oldalon" is álltam már, ott is zavart.

    A hangokról jut eszembe: A Beach-en van egy kilátó ami a tetején csáklyázható, lehet is hallani, ha sunyiskodik valaki felfelé de arra jöttem rá, hogy az a táv duplaugrással is megmászható, ami jelentősen lehalkítja a közeledést
    Sajnos a Shrine kilátója nem ilyen.

    Tényleg nagyon jó lenne még egy emberke (vagy több)! Páratlan számú embert nehéz elosztani 2 csapatra hogy jó legyen.

  9. #109
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Majd az érzékenyebb lelkűeknek javasoljuk a Mute opciót a lobbyban
    Egyébként sokan bekapcsolva hagyják és hallani mindenfélét. Vagy a játék zenéjét vagy ahogy zajlik körülötte az élet.. Egyik nap skype-on dumált egy magyar srác játék alatt.
    És az a baj, hogy ha később csatlakozol a játékhoz akkor hallgatnod kell végig.
    Lehet, hogy bosszúból bekötök nekik valami idegesítőt
    Trololo Guy-t vagy Uhrin Benedeket
    Vagy egy kis gangnam style-t


    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Tényleg nagyon jó lenne még egy emberke (vagy több)! Páratlan számú embert nehéz elosztani 2 csapatra hogy jó legyen.
    igen még legalább egy, mert tényleg nehéz elosztani 5 embert, két felé.
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-04-05 18:18

  10. #110
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Egy jó tanács [ha még nem ismeritek], hogy hogy lehet nagyon egyszerűen és nagyon gyorsan sok XP-t szerezni (20.000 és 30.000 között):

    - Készíts egy privát mérkőzést
    - Menj a Rescue-ra
    - Mindenképp túlélővel légy
    - Match Options-ra kattintva állítsd be a következőket: legyen 20 perces a mérkőzés, és 20 db orvosi dobozt lehessen felvenni.
    - Jöhet a menet.

    Így kb. 12-15 perc alatt 20 dobozt be tudsz szerezni, amiért úgy nagyjából 27.000 XP jár. Jó arány, nem?
    Kicsit unalmas, de ha közben még salvageket is gyűjtögetsz, akkor duplán megéri... pláne, hogy egyedül vagy, és senki nem zavar.

Oldal: 11 / 25 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •