Oldal: 6 / 25 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #51
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Jaja, még a LCnGOL miatt vettelek föl! Mondjuk elég ritkán látlak...
    A multi nekem se igazán jött be, de mivel nem nehéz a platina, csak időigényes, gondoltam rámegyek. Mostanában viszont eléggé megtetszett. Lehet csak a sikerélmény miatt, de ha jó csapatba kerülök csak úgy záporoznak az xp-k.

  2. #52
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most már csak azért is lesz móka, mert a készülő *kucc-kucc* szuperfegyveres cikkel gyerekjáték lesz irtani a népet.
    Nehogy azt hidd.. azzal is lelőnek és ugrott a csúzlid Csak színfoltja a játéknak.

  3. #53
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja, még a LCnGOL miatt vettelek föl! Mondjuk elég ritkán látlak...
    A multi nekem se igazán jött be, de mivel nem nehéz a platina, csak időigényes, gondoltam rámegyek. Mostanában viszont eléggé megtetszett. Lehet csak a sikerélmény miatt, de ha jó csapatba kerülök csak úgy záporoznak az xp-k.
    Igen, offline játszom leginkább, multiban is csak 26-os szintig jutottam el, utána már ráuntam. Na de majd most lehet jobb lesz. Össze kéne gyűljünk többen a fórumról, ahogy láttam, Corty is PS3-on játszik.

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nehogy azt hidd.. azzal is lelőnek és ugrott a csúzlid Csak színfoltja a játéknak.
    Már nagyjából képben vagyok pár rejtekhellyel, így csak nem ölnek meg egyből. *Ártalmatlanul néz* lol

  4. #54
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Én tizenakárhányas szintnél untam rá, de tegnap meg ma pár óra alatt közel 10 szintet léptem. Most járok lvl 28-nál. Összejövünk páran, mindenkinek meg lehet a legtöbb trophy, a végére már csak xp farmolás lenne. Azt olvastam, hogy ketten a legegyszerűbb/leggyorsabb kb 15 óra játékidő alatt meg lenne a 60. szint, meg akkor ugye még 2x Perstige 2-ben és 3-ban.

  5. #55
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    utána már ráuntam. 26-os szintig jutottam el
    Én még csak 3-as szintű vagyok.. Mivel lehet am xp-t szerezni mondjuk? Csak azzal ha ölök?

  6. #56
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Kb mindenért jár. Rescue-ban lehet a legjobban farmolni, ha te szállítod le a medkiteket. Privát meccsben beállítjátok 20-ra a leszállítandó mennyiséget, aztán dől az xp. A másik addig gyűjthet savageket. Amúgy Cry for Helpben ha élesíted a rádiójelet, azért is, ha ellenségként begűjtöd az aksikat, azért is. Ha vesztes csapatban vagy, még azért is jár. Szóval pár óra alatt szép szinteket lehet lépni.

  7. #57
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb mindenért jár. Rescue-ban lehet a legjobban farmolni, ha te szállítod le a medkiteket. Privát meccsben beállítjátok 20-ra a leszállítandó mennyiséget, aztán dől az xp. A másik addig gyűjthet savageket. Amúgy Cry for Helpben ha élesíted a rádiójelet, azért is, ha ellenségként begűjtöd az aksikat, azért is. Ha vesztes csapatban vagy, még azért is jár. Szóval pár óra alatt szép szinteket lehet lépni.
    Köszi a tippet, csak az a baj hogy egyik barátom sem Tomb Raiderezik..

  8. #58
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nyert körrel már eleve kapsz 3000 XP-t. Aztán ott vannak az apróbb dolgok, pl. kötélcsapda, megtámadnak, de te ölöd meg a támadót, bombát helyezel el, és az ellenség belesétál, sikeres orvosi csomagszállítás, rádiótranszmitter-aktiválás, és még lehetne sorolni. Rescue és Cry for Help módban minél jobban részt veszel a győzelemben (orvosi csomagok, battery-k vagy transzmitterek, survivor-eliminálás), annál több pontot tudsz szerezni. Szuperfegyver megtalálásáért az első alkalommal is kapsz 1000 XP-t.

    Most 26-os vagyok, és még nem unom (mivel sose tudom azt játszani, amit épp akarok, mert olyat pont nem talál, másnapra meg csak olyan van), közbe folyamatosan látom, hogy kell trükközni, és hát... próbálkozok. XD Legalábbis akkor elég nehezen megy, amikor olyan valaki van ellenem, aki már rég elérte a 60-as szintet, lehet, már kétszer is. TDM-ben, FFA-ban kifejezetten idegesítő, de csapatjátékban nem annyira vészes. A Rescue és a Cry for Help egész egyedi, kell csapatmunka rendesen.
    PC-n is tök jó lenne fórumról játszani valamikor:

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Multiplayer csoport steamre:

    Tomb Raider [HUN]
    ---
    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet, csak az a baj hogy egyik barátom sem Tomb Raiderezik..
    PC, PS3 vagy XBOX? Ha esetleg PC-n játszol, nyugodtan vegyél fel Steamen.

  9. #59
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    PC-n, X-Box-on, v PS-en tolod? Szerintem ezen a fórumon simán találsz valakit akármelyik platformra.

  10. #60
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PC, PS3 vagy XBOX? Ha esetleg PC-n játszol, nyugodtan vegyél fel Steamen.
    XBOX.

Oldal: 6 / 25 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •