Oldal: 25 / 25 ElsőElső ... 15232425
Eredmény: 241 - 247 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #241

    Alapbeállítás

    Sajnos nem küldték el e-mailben a kódokat mert érvénytelennek tartották a kiváltás célját szolgáló kódokat amik a könyvbe voltak .

  2. #242

    Alapbeállítás

    Mondjuk ami még külön érdekes hogyha beírom a bradygames linket amit megadtak egy primagames nevű honlapra dob. Szóval nemtudom lehet hogy frissítették a honlapot és már nem foglalkoznak ilyen kódbeváltással. Én erre gondoltam mert a válasz e-mailben is azt írták, hogy ez nem az ő hatáskörük. Már nem tudom mire gondojak
    Utoljára módosítva: Dodo által : 2017-02-19 23:01

  3. #243
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ami még külön érdekes hogyha beírom a bradygames linket amit megadtak egy primagames nevű honlapra dob. Szóval nemtudom lehet hogy frissítették a honlapot és már nem foglalkoznak ilyen kódbeváltással. Én erre gondoltam mert a válasz e-mailben is azt írták, hogy ez nem az ő hatáskörük. Már nem tudom mire gondojak
    Sajnos nem tudom mi lehet a baj. Csak arra tudok gondolni, hogy régi a kód, és lejárt, amiatt írja érvénytelennek. Végül is a Reboot közel négy éves, ami érthető is, mert ha jól tudom, akkor általában egy évig szoktak érvényesek lenni a kódok, még a játékoknál is.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-19 23:31

  4. #244

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tudom mi lehet a baj. Csak arra tudok gondolni, hogy régi a kód, és lejárt, amiatt írja érvénytelennek. Végül is a Reboot közel négy éves, ami érthető is, mert ha jól tudom, akkor általában egy évig szoktak érvényesek lenni a kódok, még a játékoknál is.
    Szerintem is így van, azaz lejárt a kód beválthatóságának ideje.

  5. #245

    Alapbeállítás

    Hát kár . Azért köszönöm a segítséget . Még megkpróbálkozok a Square enixneki írni.

  6. #246
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát kár . Azért köszönöm a segítséget . Még megkpróbálkozok a Square enixneki írni.
    Igazán nincs mit és sajnálom.
    És jól teszed, legalább az esélyt megadod!

  7. #247

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nemrég végigjátszottam a játékot és szeretném benne megcsinálni az összes achievment-t. Az a probléma, hogy sajnos a multiplayer halott, így vannak achik, amiket nem tudok egyedül összehozni. Két személy kéne még kb. akikkel a multiplayeres achievmenteket is megtudnám csinálni. Esetleg ha valaki tudna rajtam segíteni, akkor írjon rám. Köszönöm szépen előre is!

Oldal: 25 / 25 ElsőElső ... 15232425

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •