Eredmény: 1 - 10 (247) összesen

Téma: Multiplayer

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Szia! Sajnos ezt már próbáltam de valamiért érvénytelennek írja a kódokat. De nagyon köszönöm a gyors választ

  2. #2
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Sajnos ezt már próbáltam de valamiért érvénytelennek írja a kódokat. De nagyon köszönöm a gyors választ
    Szia!

    Biztos, hogy jól írtad be? Néha elég könnyű összetéveszteni a betűket és a számokat, például a 0-O-t.

  3. #3

    Alapbeállítás

    Szia!
    Igen igen biztos szerencsére a kódomban nincsenek is ilyen karakterek

  4. #4
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Igen igen biztos szerencsére a kódomban nincsenek is ilyen karakterek
    Szia!

    Igazán nincs mit.
    Akkor ez egy jó kérdés. Honnan szerezted a kódokat? Ha más nem, akkor megpróbálhatsz írni a Square Enixnek, hátha tudnak segíteni!

  5. #5

    Alapbeállítás

    Szia!
    Egy limitált kiadású 2013-a Tomb Raider végigjácásos könyvhöz kaptam a kódokat. Volt hozzá egy rövid aktiválási útmutató amit majd csatolok. Az angoltudásom nem a legfényesebb de az itt leírtak alapján jártam el mégis mikor a kódom kiváltására került a sor érvénytelennek jelezte. Írtam nekik levelet de azt válaszolták hogy ez nem az ő hatáskörük. Szóval nemértem.
    16777061_1344414142309308_394342345_o.jpg
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-19 20:34

  6. #6
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Egy limitált kiadású 2013-a Tomb Raider végigjácásos könyvhöz kaptam a kódokat. Volt hozzá egy rövid aktiválási útmutató amit majd csatolok. Az angoltudásom nem a legfényesebb de az itt leírtak alapján jártam el mégis mikor a kódom kiváltására került a sor érvénytelennek jelezte. Írtam nekik levelet de azt válaszolták hogy ez nem az ő hatáskörük. Szóval nemértem.
    16777061_1344414142309308_394342345_o.jpg
    Szia!

    Steamen azokat a kódokat próbáltad aktiválni, amit e-mailben küldött neked a bradygames?

  7. #7

    Alapbeállítás

    Sajnos nem küldték el e-mailben a kódokat mert érvénytelennek tartották a kiváltás célját szolgáló kódokat amik a könyvbe voltak .

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •