Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #171

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Géé is PC-n játszik... És ahogy olvastam, csak a PC tűnik ennyire bugosnak. Nálam mindig van valami nyavalya. Láthatatlan emberek, végtelen load screen, black screen, csalók, beragadó animációk, bugos pálya (minden használhatatlan rajta), halhatatlan emberkék, crashek (mint ahogy pont most is történt mindannyiunkkal XD), stb. stb. Egy óriási bugfest az egész sajnos. Pedig ha megcsinálnák rendesen, tök élvezhető lenne.
    És állítólag a konzolokon mindig van meccs, a PC-s azokhoz képest kihalt. És sokkal gyorsabb a lobby is, itt meg simán olvasok közbe egy könyvet, míg elindul egy meccs. Ha elindul.
    Nem igaz!
    Nálam ugyanezeket csinálja ps3-on is!
    Én is volt,hogy elkezdtem olvasni,olyan sokáig töltött......
    Meg alig van meccs,kevés a játékos,volt hogy elindítottam,írta hogy várakozás a többi játékosra,és vagy 45 percig úgy hagytam,senki sem jött,pedig meghívókat is küldözgettem.
    Van hogy elindul a meccs,útközben leáll,mert kevés a játékos.....
    Láthatatlan ellenség,volt,hogy egyedül én voltam a pályán,mégis egyszer csak összeestem,és meghaltam,meg hogy visszaszámolt,a feltámadásig,mégis már javában játszottam...... :/
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2013-06-20 17:01

  2. #172
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Akkor ott is vannak érdekes dolgok... XBOX-ra mondták, hogy nem nagyon vannak problémák. Amúgy este jóval többen játszanak, ma pl. rengetegen voltak, és egy csomó magyarral lehet találkozni.
    Ma meg volt egy új bug (illetve több is volt, csak már annyi van, hogy meg se tudom őket jegyezni ): solarii-val voltam, a loadoutom meg survivor-ös maradt. Szóval nyomulhattam a survivor shotgunnal és a landmine-okkal, felszerelést viszont váltani így nem lehetett. o.o

    Szerk.: amúgy nem érdemes 45 percig várni. Még 10-ig se nagyon. Keress rá külön a Cry for Helpre, külön Rescue-ra vagy ami kell, ha nincs akkor pedig Quick Match. Ha tényleg nincs semmi, valószínűleg senki nem akar a lobbyban várakozni, a meglévő meccsek pedig tele vannak. Érdemes egy kicsit várni, hátha az egyik véget ér, ilyenkor többen kilépnek. Ekkor lehet bejutni.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2013-06-21 08:54

  3. #173
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Berakhattak volna egy számlálót a matchmakingba, hogy hányan vannak online... Vagy bármi hasonló, ami kijelzi az userek számát. Nem csak a meccsben levőket, azokat is, akik csak lobbyban várnak. Szerintem akkor talán kicsit többen lennének, és nem vándorolna percenként lobbyból lobbyba ugyanaz a pár ember.

  4. #174
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na ez jó ötlet lenne, mert így nem lehet tudni, hogy pang az egész vagy csak tele van minden meccs és mindenki más vándorol lobbyról lobbyra. Így olyan, mintha kihalt lenne, pedig van meccs, csak nem lehet bejutni, várakozni meg senki se várakozik sokat...

  5. #175

    Alapbeállítás

    Meg meghívni se lehet szinte senkit privát meccsre.......volt hogy elküldtem vagy 50 meghívót,erre 2-en jöttek be,pedig vártam elég sokat a visszajelzésekre.
    Ps3-an amúgy szívesen játszanék bárkivel,e azt veszem észre több a pc-s,meg az x-boxos.....

  6. #176
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    AFK, vagy épp másik meccsen vannak. Most engem is meghívtak párszor, de kb. egyhez tudtam csatlakozni csak, mert a többinél meccs közepén voltam. Vagy simán nem vettem észre a meghívót. XD Becsatlakozni nem tudsz másokhoz? Steamen van olyan, hogy Join Game, azon keresztül tudsz bejutni a meccsre, ahol játszik az illető, ha van hely.
    Amúgy külföldön úgy látom, hogy a PS3 a legnépszerűbb, itthon sajnos nem tudom...

  7. #177
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    sziasztok, nekem ezt írja ki a multi pedig működik az internetem:The network connection to the sQuare enix has benn lost please check your internet connection.

  8. #178

    Alapbeállítás

    Nekem az a bajom,hogy eljutottam a multiban a 14.szintre(ha jól emlékszem). Egy-két hétig nem játszottam vele és most megint játszottam,de a 0.szintről indultam megint.. Ez mitől lehet? Valakinek előfordult már?

  9. #179
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Igen nálam is előfordult már csak nem a 14. szinten. hanem level 60 + 20 környékén, kicsit rosszabb. A Steam-en a Tomb Raider felhő szinkronizálást ki kell kapcsolni, ha PC-n játszol, más eszközökön nem tudom megmondani, ez hol van, vagy van e ilyen probléma. De bármikor visszaugorhatsz level 1-re, ha valami hiba lép fel... kicsit ha visszaolvasol #165-ös hozzásólásban már egyszer kifejtettem.

  10. #180

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen nálam is előfordult már csak nem a 14. szinten. hanem level 60 + 20 környékén, kicsit rosszabb. A Steam-en a Tomb Raider felhő szinkronizálást ki kell kapcsolni, ha PC-n játszol, más eszközökön nem tudom megmondani, ez hol van, vagy van e ilyen probléma. De bármikor visszaugorhatsz level 1-re, ha valami hiba lép fel... kicsit ha visszaolvasol #165-ös hozzásólásban már egyszer kifejtettem.
    Köszönöm szépen! Igen,azon a szinten már "kicsit" rosszabb.. PC-n játszok.Akkor azt kikapcsolom.Köszönöm még egyszer a segítséget!

Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •