Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (41) összesen

Téma: Értékelések, review-k

  1. #21
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nna végigvittem a Braveheart's Sword pályákat. Ezt tényleg ajánlom mindenkinek. Eghyáltalán nem nehéz, mégis jó kaland ez az 5 pálya. Elakadni sem nagyon lehet benne. Ha mégis sikerül, majd segítek.
    Igaz csak 4 secret van meg elsőre de majd a másodikra.
    Egyet értek Obiggal.
    Nagyon jó kis kaland. Senki ne hagyja ki :-)
    Nekem is 4 van meg :-)
    Ha valaki nem tud sakkozni, egy kis segítség:

  2. #22

    Alapbeállítás

    Amúgy ezt a sakkozást nemértem. A királyom sakk alatt van, és a lépések sem logikusak. Nem beszélve arról, hogy két lépésben is mattot lehet adni, felesleges a négy lépés.
    Csupán a fali fáklyák alapján oldottam meg végül is.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2013-08-15 07:46

  3. #23
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ezt a sakkozást nemértem. A királyom sakk alatt van, és a lépések sem logikusak. Nem beszélve arról, hogy két lépésben is mattot lehet adni, felesleges a négy lépés.
    Csupán a fali fáklyák alapján oldottam meg végül is.
    Hali.
    Alapvetően a feladványnak annyi köze van a sakkhoz, hogy tudni kell melyik bábu merre és mennyit mozoghat hivatalosan.
    Én is kb annyit értek a sakkhoz, hogy tudom, melyik bábuval merre és mennyit lehet mozogni, ütni.
    Avagy a lényege, hogy minden bábuval sakkot kell adni, úgy hogy ez egyik a másik útjában ne legyen.
    Üdv.

  4. #24

    Alapbeállítás

    Na nekem megvan azn összes secret. Dönts, akarod te megcsinálni duduska a végigjátszást, vagy csináljam én?

  5. #25
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na nekem megvan azn összes secret. Dönts, akarod te megcsinálni duduska a végigjátszást, vagy csináljam én?
    Szia.
    Én most nem tudok végigjátszást csinálni, úgyhogy passzolom.
    Kollégám szabin van.
    Üdv Duduska

  6. #26
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    DJ Full - 20 MB of Trash

    Furcsa pálya ez. Története nem igazán van, habár aki talál a gonosz kukákra és a hulladékra megfelelő metaforákat, egy halvány kép összeállhat; talán mérges a készítő a kukásokra, elfelejtette befizetni a szemétdíjat, vagy valami hasonló.
    A pályatervezés ugyan nem ámulatba ejtő, de azért az átlagos felett van. Eltévedni nem fogunk, ha nem is teljesen lineáris, nincsenek labirintusi részek.
    A textúrák rendben vannak, pár azonban kissé húzott vagy oda nem illő, vagy talán egyhangú; a zene klassz, habár nem ide illő, de azért klassz.
    A tennivalók: idegesítő célzás a kispisztollyal koponyákra (mivel sosem kapunk lézerfényt vagy revolvert), egy kis logikátlan tologatás, padlólapokra rálépés, ládák szétlövése, illetve RENGETEG mentés-visszatöltés - eléggé idegölő, főleg a tüzes rejtvény. Kezdők semmiképpen se kezdjenek bele, minimum haladónak kell lenni.
    Ellenség nincs, kivéve a végén egy főnökharc, egy nagy, kígyószerű kukaszörnnyel.
    Viszont voltak benne érdekes megoldások, Larát szándékosan meg kellett égetni egyszer, volt benne gyógyítógép, "Csalás Elleni Védelmi Rendszer", nomeg egy vajmi érdekes Easter Egg is - e során beszélget velünk a készítő, többek közt. Külön érdekesség, hogyha megnézzük a végén a Stáblistát, kapunk egy jelszót a pálya főkönyvtárában lévő dump.ZIP-hez, amely a szerkesztő szenvedéseit tartalmazza a pályával, egy .TXT fájlban szépen leírva. (Pályákat szerkesztő ÉS angolul beszélő egyéneknek hasznos lehet, lehet belőle tanulni.) Tulajdonképpen megkapjuk az agóniái egy kis darabját ezzel a pályával.
    Maga a kaland nem hosszú, 2 óra alatt végeztem vele, 5 secret van, amik nincsenek túlságosan elrejtve, nem kell letérni az útról, hogy megszerezzük őket.
    Nem kötött le, és nem kompenzálta a logikátlan rejtvénymegoldásokat és az idegölőséget igazából semmivel. Kiváncsiságból végigvittem, hát olyan furcsának tűnt a neve, meg az "alaptörténet". Nem bántam meg túlságosan, hogy rááldoztam egy szombati késő délutánt - estét, ám többre számítottam valahogy.
    Többször is belekukkantottam a végigjátszásba, ám legtöbsször csak beigazolódott a gyanúm: bizony, teljesen jól akartam én megoldani a helyzetet, csakhát neki kellett volna még futnom 50-szer, mivel nem volt elég az előző 50 próbálkozás.
    Bevallom, enyhén vártam, hogy vége legyen... összességében a furcsa, kuriózum-pályák kedvelőinek valószínűleg be fog jönni, ám úgy gondolom, semmiképpen sem kihagyhatatlan.
    Azonban a készítő közvetlensége, "kedvessége" mindenképp figyelemre méltó, nekem nagyon bejött. (Persze érteni kell az angolt hozzá.)
    Voltak benne egészen jó pillanatok - ám sajnos sokkal több a bosszantó.
    Anything could happen
    And it will

  7. #27
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Braveheart's Sword-By Lakota

    Ez a pálya különösen tetszett! A hangulat kíváló, nem beszélve a játékmenetről, a stílusa mint egy vérbeli akciófilm, kicsit olyan hangulata van mint az alcatraz nevű pályának.
    Régi katakomba, szerű pálya, és a dühös katonákon kívül van egy két lovag aki megakadályoz bennünket célunk elérésében. A zene különösen illik a pályához.
    Fegyverünk lőszerünk van bőven, a ouska meg jól jön az idegesítő emberkék ellen, bár a vége elég laposra sikerült, vártam ám a nagy durranást egy jó kora kis főnökharcot ám, e helyett viszont csalódott még sem lehet az ember mert jó pár akadály van hogy megszerezzük azt a kis csecsebecsét a kardot. Eleje akció játék ám belevaló kis kalandba megy át, megérte a hétvégét rááldozni és többszöri végigjátszás erejéig se uncsi, azóval klassz játék ez!
    Látvány: 10
    játékment+puzzkek ellenségek:10
    hangulat, zene: 10
    kamera nézet: 10
    fényhatás textúrák: kiváló
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #28
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    BigFoot - Relic

    Nagyszerű, igazi velencei kalandnak néz elébe, ki letölti (és ki is játssza) ezt a pályát!
    Velencéhez méltóan vannak víz alatti részek bőven, de nem túl sok. Megfulladni sem kell sehol, nem túl nehezek a víz alatti részek.
    A hangok, textúrák mind oda illőek, nincs egy darab húzott vagy csúnya textúra sem. A zene nem kiemelkedő, bár nem is illene már valami újat berakni ehhez a városhoz.
    A pályatervezés nagyszerű. Utaink felettébb elágazóak lesznek; adott egy velencei városrész, ami egyre tágul, ahogy haladunk előre, gyakran vissza kell menni előző területekre, akár a legelejére is... És nagyon alaposan körül kell nézni - jól jegyezzük meg, mit látunk, és hol. Sárga kulcslyuk, kék kulcslyuk, aranyszínű kulcslyuk... és egyéb akadályok. Nem túlságosan, legrosszabb esetben is csak túlságosan okosan elrejtve. Ha viszont kitartunk és alaposan, ismétlem, alaposan körülnézünk, többször is, és azután is kitartunk, sikerülni fog, garantáltan, jobb esetben akár a kezdőknek is. Próbáljunk meg minden ugrást, figyeljünk a párkányokra, még akkor is, ha feleslegesnek tűnnek először. Nincsenek benne logikátlan, vagy értelmetlen megoldások - mindegyik fair. És vissza lehet menni a leges legelejére, mindig. Tényleg mindig.
    Figyeljünk oda a kameranézetre. Gyakran besegít nekünk; ha Lara valamit nagyon kiszúr és bámulja, bízzunk meg benne, mivel biztosan valami fontosra néz éppen. Abban az esetben is, ha látszólag csak oxigén és nitrogén van ott.
    Mivel velencei pálya ez, az ellenségek természetesen olasz maffiózók és a dobermannjaik. Vannak egyéb természetfeletti lények is, inkább a kaland vége felé.
    Kétszer motorozhatunk is, persze robogón, elvégre Velencében vagyunk... nagyon velencés a hangulat, ebbe biztosan nem lehet belekötni - az atmoszféra teljesen stimmel.
    Találunk egy időrefutást is, ahol előbb elő kell készíteni az útvonalunkat - felrobbanunk, ha a vízbe esünk a motorral, tehát erre figyeljünk. Egyszer van benne lézerrel való célzás is, de nem fog gondot okozni, ha mind a négy falat megnézzük.
    A kispisztolyokon kívül UZI-kat és egy Desert Eagle-t is kapunk, ehhez jár egy lézerfény is valahol. Medicsomag, lőszer és fáklya is sok van, tényleg nem kell takarékoskodni semmivel. Mivel sötét területből egyáltalán nincs sok (bőven lehetne több is) nagyon sok fáklyánk meg fog maradni a végére.
    1 secret van, nem árulom el merrefelé, nem nehéz és szerintem elég evidens, ha egy kicsit is körülnézünk.
    Összességében egy szép, izgalmas kaland ez, amiben ugyan nincsenek különlegességek, új Level Editor-bravúrok vagy újdonságok, de aki egy klasszikus, nosztalgikus és vérbeli sírrablásra vágyik, akkor Lara ismételten vár rá Velencében.
    Anything could happen
    And it will

  9. #29
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Kacsa nekem nagyon tetszenek a rewievjeid , igazán jól és szépen fogalmazol, szép munka
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #30
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ja,nagyon szépen fogalmazol Kacsa!
    Caroline-nak igaza van.
    Gratula!!!
    Volenti Nihil Difficile

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •