Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718
Eredmény: 171 - 179 (179) összesen

Téma: Az új fórum

  1. #171

    Alapbeállítás

    Mármint a kép

  2. #172
    Kezdő LaraFanBoy_=) logója
    Csatlakozott
    13-04-06
    Hely
    Tarjánpuszta,Hungary
    Üzenetek
    5
    Blog bejegyzések
    1

    Lightbulb

    én csak annyit mondanék jó ami eddig van de azért meg növelhetnétek az aláírásban lévő képek számát legalább 5-re, mert a legtöbb forumon annyit látok és szerintem annyi a minimum. De én nem is képeket hanem userbarokat csináltam ilyen 350x19-es méretűeket.Összefoglalva több kép legyen az aláírásban, én csak ennyit kérek.
    .. ja meg valaki légyszíves mondja már meg melyik a legkisebb következő rang a Kezdő után és mennyitől van. Köszi
    LaraFanBoy_=)

  3. #173

    Alapbeállítás

    Idézet LaraFanBoy_=) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én csak annyit mondanék jó ami eddig van de azért meg növelhetnétek az aláírásban lévő képek számát legalább 5-re, mert a legtöbb forumon annyit látok és szerintem annyi a minimum. De én nem is képeket hanem userbarokat csináltam ilyen 350x19-es méretűeket.Összefoglalva több kép legyen az aláírásban, én csak ennyit kérek.
    .. ja meg valaki légyszíves mondja már meg melyik a legkisebb következő rang a Kezdő után és mennyitől van. Köszi
    Ha a userbarokat összerakod egy képbe, máris olyan, mintha több userbarod lenne

  4. #174
    Kezdő LaraFanBoy_=) logója
    Csatlakozott
    13-04-06
    Hely
    Tarjánpuszta,Hungary
    Üzenetek
    5
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Bárcsak annyi IQ-m lenne mint neked .. köcce a javaslatot sztem most még gyorsan neki is állok ! ;D

    megcsináltam .. köcce Giggsy !
    LaraFanBoy_=)

  5. #175
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A rangokról itt olvashatsz, hogy mi után mi jön.

    Viszont az aláírásodban a kép túl nagy (vagyis zavaró), így levettem a méretet. A fórumszabályzatban megtalálod az aláírás méretére vonatkozó dolgokat, ami:
    * Egyetlen egy pici képet használhatsz csak az aláírásban. (Maximum 380x64, és 15 KB)
    A közösség érdekeit kell nézni, és a te aláírásodban a kép csak jobban scrollozta a fórumot. De a fentebb említett méreteknek megfelelően bármit berakhatsz.

    Spoiler!

  6. #176
    Kezdő LaraFanBoy_=) logója
    Csatlakozott
    13-04-06
    Hely
    Tarjánpuszta,Hungary
    Üzenetek
    5
    Blog bejegyzések
    1

    Red face

    Köszi Roli az Infot. Mostantól jobban elolvasom a szabályzatot mielőtt csinálok bármit is . Amúgy meg nagyon megtisztelő hogy tetszik az Userbarom. Nagyon örülök neki ha az adminoknak tetszik valami amit én csináltam

    UI:Az aláírást nem változtatom meg, mert ha így megfelelő az oldalnak akkor így hagyom
    LaraFanBoy_=)

  7. #177

    Alapbeállítás

    Szia! Ma regisztráltam, és profil képet szeretnék változtatni. Erre hol lenne lehetőség?
    Köszi

  8. #178

    Alapbeállítás

    Megoldva

  9. #179
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    A hieroglifek hátérben jó ötlet volt, nagyon hatásosan hangolja az embert a Tomb Raider-re .
    Jelenlegi aláírás képed

Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •