Oldal: 70 / 72 ElsőElső ... 20606869707172 UtolsóUtolsó
Eredmény: 691 - 700 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #691
    Kezdő
    Csatlakozott
    14-10-08
    Hely
    Kulcs, Fejér megye
    Üzenetek
    14
    Gamer ID-k

    Steam ID: getamas87

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Gondoltam én is írok pár mondatot élménybeszámoló gyanánt !:

    Nagyon-nagyon jól éreztem magam és így hogy először voltam nekem minden annyira új élmény volt mint egy lángoló banán vagy egy csípős bolha. Ez egy nagyon jó társaság és nagy örömmel tapasztaltam hogy mindenki milyen kedves és elfogadó a másikkal. Számomra ez azért is nagy szó, mert a környezetemben kevés az ilyen ember. Valóban a programok is nagyon jól sikerültek és folyamatos volt a jókedv. Ahogy Matie is utalt rá, nem volt jó visszarázódni a szürke hétköznapokba. Mindenkit nagyon megkedveltem és nagyon várom már a következő találkozót!

  2. #692
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet getamas87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gondoltam én is írok pár mondatot élménybeszámoló gyanánt !:

    Nagyon-nagyon jól éreztem magam és így hogy először voltam nekem minden annyira új élmény volt mint egy lángoló banán vagy egy csípős bolha. Ez egy nagyon jó társaság és nagy örömmel tapasztaltam hogy mindenki milyen kedves és elfogadó a másikkal. Számomra ez azért is nagy szó, mert a környezetemben kevés az ilyen ember. Valóban a programok is nagyon jól sikerültek és folyamatos volt a jókedv. Ahogy Matie is utalt rá, nem volt jó visszarázódni a szürke hétköznapokba. Mindenkit nagyon megkedveltem és nagyon várom már a következő találkozót!
    Nagyon örülök, hogy jól érezted magad, gyere máskor is!

  3. #693

    Alapbeállítás

    Az idén is időben elkezdtük szervezni az októberi, immár 28. Tomb Raider találkozót. Fontos volt sietni, mert a lényeg számunkra, hogy legyen egy közös helyiség, ahol reggelizünk, esetleg ebédelünk, és a legfontosabb, hogy esténként összejöhessünk beszélgetni, játszani, és nagyokat röhhögni.
    Az idei október 19-23.-a között lesz, a hosszú hétvégén, 4 éjszaka. A szállás Bükfürdőn lesz, onnan elérhetők lesznek a programok akár Kőszegre megyünk, akár Szombathelyre, akár máshova. Le is foglaltuk a szállást, de még van hely, így aki szeretne, tartson velünk. A szállás a 4 napra úgy 17.200 ft lesz idegenforgalmi adóval együtt. Ehhez persze hozzájön az esetleges belépőjegyek árai, de semmi nem kötelező. Több helyről is jönnek autóval, így betársulhatnak a jelentkezők, de ott mindenképp megoldott a közlekedés. Lesz várlátogatás, kalandpark, stb. Ebben a topicban lehet jelentkezni a szándékot, vagy e-mailban, privát üzenetben. A jókedv garantált lesz most is.

  4. #694

    Alapbeállítás

    Még ne fixen, de engem felírhatsz. (csak májusban tudom jelezni a főnöknek a szabadságot)
    Plusz, ha tényleg akartok jönni szombathelyre, akkor ingyen idegenvezetőtök is lesz. (moi) Bár októberben nincs semmi extra, vannak jó helyek...inni biztosan. (kár, hogy nem augusztus, mert akkor megtudnátok nézni a savaria karnevált. (feltéve ha még nem hallottatok róla...)

    (plusz akkor egy családlátogatást is be tudok iktatni így másfél év után.)

  5. #695
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ha augusztusban lenne, én is azt tudnám mondani, hogy el tudok menni, de csak a huszadikai hosszúhétvégén és utána (azon a héten szabad vagyok), előtte nem.

  6. #696
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha augusztusban lenne, én is azt tudnám mondani, hogy el tudok menni, de csak a huszadikai hosszúhétvégén és utána (azon a héten szabad vagyok), előtte nem.
    Csatlakozom

  7. #697

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatlakozom
    Hát persze hogy csatlakozol.
    Miért nem addig szóltatok, amíg le nem foglaltam a szállást. De szervezzétek, meglátjuk.

  8. #698
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Bocsi, nekem ez konkrétan ma derült ki - gondoltam szólok Ettől függetlenül lehet októberben, a létszám nélkülem is meglesz.

  9. #699

    Alapbeállítás

    Lehet augusztusban is, ha valaki megszervezi, no de MOST az októberire lehet jelentkezni!

  10. #700
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Aki még esetleg nem látta, majd légyszi sasoljátok már meg a talis fórumot, lassan véglegesíteni kellene, ki jön a jövő héten.

Oldal: 70 / 72 ElsőElső ... 20606869707172 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •