Oldal: 68 / 72 ElsőElső ... 18586667686970 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 671 - 680 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #671
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Sziasztok, újak, és régi drága fórumtársaim!

    El voltam bújva kissé De készültem írni,írok majd a másik topicba, hogy én még nem tudtam játszani az idei Tomb Raiderrel, pedig nagyon szeretnék, de kicsi is a gépem hozzá, meg paraszt lettem
    De többször visszasírom a régi talikat, a képeket videókat szoktam nézegetni, és akkor fáj a szívem a társaság miatt is, stb.

    OBIG Rád is sokat gondolok ám

    Mos laptopról tudtam beírni, gépem nem akarja, hogy beírjak
    De Mate segít szegény
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  2. #672
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Legalábbis próbál
    Remélem, te is el tudsz majd jönni valamikor egy találkozóra a jövőben

    ---

    Én is írnék pár sort a találkozóról, amiről úgy érzem, idén kiemelkedően jóra sikeredett. Már az első néhány órában fájt az arcom a sok vigyorgástól és röhögéstől, végig repkedtek a poénok oda-vissza... Játszottunk Nicobass TR2 demójával, én pedig megismerkedtem egy régi klasszikus kegyetlen, hajtépős szerkesztett pályával, a "Run Lara Run" című alkotással, ami kissé megizzasztott

    Másnap mi magunk is elindultunk kalandozni, először a Visegrádi várba, ami sejtelmes, sűrű ködbe burkolózott - valaki elfelejtette bekapcsolni a Volumetric FX-et a setupban -, így szép panorámában sajnos nem volt részünk, viszont annál különlegesebben festett a vár a gomolygó ködfelhőben. A vár alapos felfedezése után átugrottunk Dömösre, ahol nekivágtunk egy jó kis túrának a Rám-szakadékba. Itt-ott rendesen nyomni kellett a Ctrl-t, egy-egy nekifutásos ugrással, és még egy secretet/geoládát is találtunk egy fa odvában.
    Este elengedtük magunkat, játszottunk egy kis Activity-t, mely során sok röhögés mellett rengeteg jó concept art született.

    A következő napon sihuhura szálltunk, átnéztünk Szlovákiába, majd felfedeztük az esztergomi bazilikát, ahol egy félperces liftezés maradandó "élményt" hozott számunkra. Egy kis GPS-es kalandozás következett, majd ettünk egy jót a továbbra is ködös kilátásban gyönyörködve, ahol lángoló banánt ugyan nem kaptunk, de legalább az étterem nem zárt be vagy 4-5 évvel ezelőtt. Este ismét nagyon jól éreztük magunkat, másnap pedig szomorú búcsút vettünk egymástól.

    Elmondani nem tudom, mennyire jól éreztem magam Veletek, drlectert idézném inkább, hogy át kell élni. Máris hiányoztok, olyan nehéz visszatérni a szürke hétköznapokba egy-egy ilyen jól sikerült összejövetel után.

    Külön megemlíteném, hogy a szállással nagyon elégedett voltam (Herold Panzió), Molly vigyázó tekintete őrizte étkünket. Legyen még sok ilyen találkozónk, alig várom a következőt!

    Utoljára módosítva: Matie által : 2017-10-29 17:13

  3. #673
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    "Kérnék egy fokhagymakrémlevest és egy csomag rágót."

  4. #674
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Én nagyon bírnám, még előfordulhat, hogy ott termek
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  5. #675

  6. #676
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerbusz Anyecska-Gyévocska, és üdv ALajosnak
    Szijó! Már vártalak
    Lajos is üdvözöl
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  7. #677
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Szia Anikó! Ezer éve meg 6 napja meg annál is több Jó, hogy itt vagy újra köztünk : )

  8. #678
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Kérnék egy fokhagymakrémlevest és egy csomag rágót."
    Meg egy lángoló banánt desszertnek

  9. #679
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Szia Mephizto12

    Nagyon örülök,hogy örülsz Te is Jövögetek most már, én is örülök Nektek, mert ha nem is jöttem, gondoltam rátok
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  10. #680

    Alapbeállítás

    Felraktam TranSam képeit, és az actiity-s videókat is. Hát megint halálra röhhögtem magamat.

Oldal: 68 / 72 ElsőElső ... 18586667686970 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •