Oldal: 60 / 72 ElsőElső ... 1050585960616270 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 591 - 600 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #591
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Ki a f----t érdekel, húzzon a francba xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ez bizony megint jó volt. Jah és ne tegezzen xDDDDDDDDDDD

  2. #592
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Nos, szerencsésen hazaértünk.
    Egy kis szpot tőlem ....

    Thak, Ági s Matie ide vonatozott ...



    Viszont a 4 nap alatt senki nem páváskodott, legfeljebb Szarvason .....



    Voltak, kik próbálták lenyilazni ...

    több.....





    s kevesebb szerencsével.....



    Akik már ezt nem bírták idegekkel, azok elhúztak egy quaddal ....
    .... mocsarakon keresztűl, ruházatukról nem is simerte volna fel őket még az anyukájuk sem




    Tiszaparti est csendjét vad csocsó parti törte meg....



    Minden résztvevőnek ---->
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2015-10-25 15:06

  3. #593
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Mivaaaaan???

    Huh, nagyon kemények voltunk, sokat röhögtünk - de majd a közeljövőben leírom részletesebben is
    Azt viszont a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy megtudom azt, hogy Csajkovszkinak van egy háza Romániában XDDDD

  4. #594
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Szerintem több háza is van ott.

    Köszönöm mindenkinek, ismét nagyon jól éreztem magam veletek!

  5. #595
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Az biztos, hogy több háza is van ott, amik fölött még felhő is lehet ...

    Hatalmas élmény volt ujjra négy napot eltölteni veletek, köszönöm .
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-10-25 19:00
    Jelenlegi aláírás képed

  6. #596
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nagyon jó volt az idei találkozó is, emlékezetes pillanatokból, poénokból (na meg TR-ből) most sem volt hiány. Írtam egy rövid beszámolót:


    Három éve voltam először TR találkozón, azóta minden évben elmegyek. Ez volt a negyedik, amin részt vettem, de eddig még nem írtam élménybeszámolót, most ideje bepótolni.

    Hárman kis városnézés után száguldottunk a helyszínre, ahol páran rögtön el is indultunk egy kis túrára a Tisza mentén két izgága kutyus társaságában. Sok-sok pókhálón és sáron át felmásztunk egy dombon, majd ki óvatosan, ki gyönyörú balerina mozdulatokkal bukdácsolt le a csúszós lejtőn visszafelé.

    Megismerkedtünk a szállással, OBig pedig a pulykával. Megvitattuk, amit meg kellett, ami után szinte mindenki egy-egy lesz*rom tablettát is bevett. A nap többi része jó hangulatban telt, nehéz fokozaton indultunk kincset keresni a TR Underworldben. Ennek kapcsán megvitattuk, milyen balgaság volt, hogy annak idején a játék megjelenése előtt egy koncepciós rajzzal lelőtték a történet végét. Felváltva küzdöttünk pókokkal, yetikkel, thrallokkal, megszereztük a Mjölnirt, levegőbe repítettünk pár ellenfelet, majd Natlához érve megállapítottuk:

    - "De jó, hogy Lara ezért hagyja életben Natlát, hogy megtudja, mi van az anyjával.."
    - "...és így Natla majdnem lerombolja a fél világot"
    - "Mert nem nézte meg a koncepciós rajzot!" :'DDD

    Másnap megnéztük mini Magyarországot és felfedeztük a szarvasi arborétumot. Kis gombaismertető után kijutottunk, és szerencsére nem gombapaprikást ebédeltünk A szállásra visszatérve ("sziiiiiaaaaa!") egy újfajta Activityvel művelődtünk kicsit, ahol megtudtuk, hogy kell befőttes üveget és boxkesztyűt rajzolni, és hogy hol is van Csajkovszkij háza ("Mi vaaaan?")

    Harmadnap a hiányos felszerelés ellenére jót íjászkodtunk, Oszi pedig bátran nekivágott a quadpályának, végül szép terepmintás öltözete lett A szálláson egy izgalmas csocsózás után nekiugrottunk a TR2013-nak is, a nap végére közös erővel a lebegő gondoláig jutottunk, persze időközben meggyűlt a bajunk egy-egy harccal. Ágit is beavattuk a TR rejtelmeibe, közbe Mep egy szék segítségével bemutatta a fürdőben történteket... Míg néhányan a TR2013-mal küzdöttünk, a csapat másik fele a pályámon az AltGr-rel - ennyi őszintén agresszív tekintetet még nem láttam, hihi...

    Sok jó pillanat volt ismét, és nagyszerű dolog, hogy bár különböző korosztály vagyunk, ki a régi TR-eket szereti, ki az újakat, mégis remek napokat töltünk el közösen évente, és az is tökéletesen be tud illeszkedni és jól tudja érezni magát, aki esetleg nem a számítógépes játékok megszállottja. Egy játék hozott össze mindannyiunkat.


    Természetesen én is nagyon jól éreztem magam, köszönjük szépen a szervezést! És amit ilyenkor mondani szoktam: alig várom a következőt!
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-10-25 20:09

  7. #597
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Ma van a következő találkozóig hátralévő idő első napja!

  8. #598
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Én is írnék egy rövidebb beszámolót:

    Tizenegy ember kortól, nemtől és mindentől függetlenül összegyűlt, hogy idén is kifejezze a Tomb Raider iránti szenvedélyüket és szeretetüket. Nem is tudom hanyadik tali volt ez már az oldal történetében, de hát végtére mindegy is, mert bármikor szívesen elmegyek még egy körre ezzel a "dilis" bagázzsal Fantasztikus, hogy tényleg hány féle embert össze tud kötni egy téma. A másik jó dolog, hogy egy ilyen összejövetel alkalmával kvázi az egész ország területéről jönnek az emberek, így garantáltan mindig tanulhat valami újat az ember pl.: nyúlja, palincs stb

    Az idei találkozó fő helyszíne Nagyrév volt - ám odáig még el kellett jutni. Ugyanis hárman egy kis szolnoki városnézésre adtuk a fejünket, mert hát végül is úgy jó, ha mindenhol körülnéz az ember és megtalálja a titkos secreteket is Szerencsére viszonylag hamar sikerült megtalálni a helyes utat (legalábbis ennél a secretnél xD), ezért időben odaértük és lecsekkoltunk a Főhadiszálláson. Ha már ilyen jó idő volt, ami szerencsére mind a négy nap kitartott, akkor egy kis erdei sétára kerítettünk sort, ahol közülünk a legbátrabb felvette a küzdelmet az ijesztő pókhálókkal és utat mutatott nekünk
    Visszaérve sikeresen megbeszéltük az élet nehézségeit, majd ettünk egy nagyon finom gulyás levest És ha már TR Tali, akkor mivel mással, mint egy kis TR Underworldel folytattuk volna, persze szigorúan hardon játszva. Hiába messze nem a legnehezebb rész, és hiába végigjátszottuk már páran, mégis volt néhány rész, ami szétette az idegeinket

    Másnap ellátogattunk a szarvasi arborétumba, ahol először megnéztük a Mini Magyarországot, azután összeismerkedtünk egy pávával, majd gombagombamegeszleket játszottunk Mivel senki sem volt éhes galócára (persze egyszer azt is meg lehet enni LOL), ezért egy rövidebb kitérővel, de sikeresen találtunk egy kisvendéglőt, ahol magunkhoz vettük a nagy medipackot, ami után a kis medik következtek, immáron egy cukrászda formájában Visszatértünk, kifújtuk magunkat, majd egy fölöttébb szórakoztató Activity következett, ahol sport és biológiai ismereteinken túl (bokszkesztyű és toka), nemcsak a történelemmel (csajkovszkij háza) ismerkedhettünk meg, hanem még azt is megtudtuk, hogy büdösek az ülőfürdők

    Következő nap kipróbáltuk az íjászkodást, és még ha nagyon gyér volt is a felszerelésünk, az sem szegte kedvünket, ismételten volt móka és kacagás. Páran pedig egy kis dagonyázásra adták a fejüket ezután - nem is tudtam, hogy máshol ezt quadozásnak hívják XDDD Melegedett a leves, ezért úgy gondoltuk, hogy egy kis csocsózással melegítünk rá. Majd a közös étkezés után nekilendültünk a TR 2013-nak is. Talán mondanom sem kell, hogy ezt is hardon vittük, ahogy az előző nap befejezett Underworldöt is. Azonban illő volt új tagunkat, Ágit is beavatni eme csodás játék rejtelmeibe Szegény, pont egy ilyen véres és brutális játékkal kellett kezdenie pályafutását... vajon mit gondolhat most rólunk? Shanty Town pedig Shanty Town, legalábbis ha nem az egyszerű utat választja az ember haha. Időközben visszatért a csapat másik fele a fürdőzésből, ahol elmesélték megpróbáltatásaikat. Ki gondolta volna, hogy egy szimpla mezei korlát lesz a főszereplő? Ami viszont azután történt, az maga volt a rettenet. Nekem már volt szerencsém letesztelni Matie új pályáját, és hiába csak egy rövid részlet volt, az a bizonyos secret... OBig kivételével az összes rutinos és rutintalan játékoson kifogott Azok a pillantások... xD Az estét pedig egy kis közös beszélgetéssel zártuk.

    Az utolsó nap megint hamar eltelt, de az főképp a búcsúzkodásról szólt. Kutyáktól-pulykától-egymástól elbúcsúztunk és mindenki ment a maga útjára.

    Mit is mondhatnék... az idő napsütéses volt, a hangulat iszonyatosan jó, mindenki barátságos volt, a programok szuperek voltak és rengeteg öröm-móka-kacagás volt, nem egyszer szabályosan fájtak a nevető izmaim Kellhet ennél több? Nem. Max. a következő tali
    Itt tényleg mindenki mindenkiért van, ezért azt mondom, hogy aki teheti, az feltétlenül jöjjön el a következőre, mert a jókedv és a kikapcsolódás garantált!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-10-26 19:14

  9. #599
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Uh, de kár, hogy nem értem rá, nem tudtam sehogy se szabaddá tenni magam Biztos király lehetett Talán majd jövőre, hátha.

  10. #600
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Csak biztatni tudunk. Tényleg klassz élmény egy ilyen találkozó.
    Jelenlegi aláírás képed

Oldal: 60 / 72 ElsőElső ... 1050585960616270 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •