Oldal: 52 / 72 ElsőElső ... 242505152535462 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #511
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Időpont maradhat fix. Viszont a szállást résztvevők függvényében is lehet nézni... pl akadhat olyan, ahova 10-en kényelmesen beférünk, de 15-en már nem...

    Szőke Tiszának van belső tere?

  2. #512
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Először is köszönöm segítséget Duduska . Ha akarjuk a plusznapot (szerintem ez attól függ, hogy lesz-e elég program), akkor az csütörtökön legyen.
    [22-23-24-25 csütörtöktől vasárnapig (Október)]

    Az Szőke Tisza Pihenőpark ára - kalkuláció szerint számoltam - 15 fő, 3 éj [4 nap csütörtökkel együtt], fejenként ez körül 11 rugó (kb. mint tavaly) remélem ez nem "hilton" árú.
    Képek alapján van nagyobb belső helység, ahol együtt lehetünk többen is, de rákérdezek biztos ami biztos.

    Remélem így egy kicsit konkrétabb, de ha valakinek kivetnivalója van szóljon

    Szerk.: Felhívtam őket azt mondják, hogy van kinti tér kemencével és benti nagyobb szoba, ahol többen is elférnek akár 20-an is, valamint rákérdeztem és októberben még nincs foglalásuk.
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-05-28 19:57
    Jelenlegi aláírás képed

  3. #513
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Én is örülnék egy újabb TR talinak. Az előző is nagyon jó volt!
    Elméletileg nekem is jó lenne az októberi 3 v. 4 nap. És szintén jó ötletnek tartom a természetközeliséget. Gyorsan átfutottam a Pihenőparkot - korrektnek tűnik. Aki akar, az mehet fürdőbe (Tiszába ), de valószínűleg úgyis lesz valamiféle barangolás is, ki mit szeretne csinálni.
    Persze először akkor véglegesíteni kellene a dolgokat, így mindenki pontosabb választ tudna adni.

    (Köszi Thak, hogy gondoltál rám is )

  4. #514
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Akkor, eddig az időpont végleges [22-23-24-25 csütörtöktől vasárnapig (Október)]. A hely Szőke Tisza P. végleges lesz, ha a következő adatok alapján nem vétózza meg valaki.
    - Rendelkezésre áll kinti és benti nagyobb tér is, ahol együtt lehetünk
    - Az ár a fent említett kalkuláció szerinti, fejenként 11 ezer/fő. Ezt szeretném mihamarabb letisztázni a panzióval, de ehhez tudnom kell hogy a szobákat, miszerint foglaljam le, lehetőségek egy sorral lejjebb.
    - Tehát a Szőke Tisza Pihenőparkban összesen 6 apartman van. Egy apartman tartalmaz 1 db Nagy ágyat (kétszemélyeset) és két kisebbet (egyszemélyeset), valamint tartozik hozzájuk (1 apartmanhoz) 1 db fürdő. Felhívtam őket és tájékoztattak, hogy lehet és szokták is úgy kérni, hogy egy apartmanban egy pár (2 személy) tartózkodjon, azt is lehet, hogy mind a 6 apartmant kibéreljük és ügy osszuk el a szállásokat, hogy akár több pár (2 személy) is lehet egy helységben. Sajnos ez nem olyan mint tavaly, mert itt nincs több direkt 2 személyre berendezett helység. - Lehet privátban is írni ha valakinek külön kérése van, akkor azt úgy számolom -

    A programokon még dolgozom.
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-05-30 11:43
    Jelenlegi aláírás képed

  5. #515

    Alapbeállítás

    Nos, én nem biztos hogy megyek, de azért figyelem!
    Én tuti nem mennék 4 ágyas szobába. Valószínűleg Thakék sem, és Matié-k sem. Tehát az ár máris a duplája, éjjelente 6 000ft/fő. Jól számolom?

  6. #516
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Nagyon örülnék, ha jönnél OBig . Belátom vonzónak találtam azt a Szőke Tisza P-t, de kilőve, nem valami jó. Nekünk legalábbis nem megfelelő. Találtam jobbat.
    Tiszaföldváron, ahol van strand gyógyvízzel meg ilyesmi. Ez már sokkal megfelelőbbnek tűnik mert:
    A földszinten:
    - van nagyobb méretű társalgó, étkező (akár 40 fő);
    - felszerelt teakonyha;
    - 3 db négyágyas szoba, 1 db 3 ágyas (ezek mosdóval);
    - WC, zuhanyzó.

    Emeleten:
    - 6 db 3 ágyas;
    - 4 db 2 ágyas szoba;
    - Női, férfi mosdó, WC

    Ami a baj vele: Az emeleten nem írták a zuhanyzót. Árakat még nem tudok, a vendéglátás az meg sajnos időjárás függő, mert nincs fűtésük szóval passz. A szállás linkje, ha valakit érdekel:
    http://www.vadviragudulo.hupont.hu/7/kezdooldal
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-05-30 17:01
    Jelenlegi aláírás képed

  7. #517

    Alapbeállítás

    Nem akarok belepofizni, cask segíteni nektek.

    Földszint:

    - 3 db 4 ágyas szoba (mosdóval)

    - 1 db 3 ágyas szoba (mosdóval)

    Emeleti szint:

    - 6 db 3 ágyas szoba

    - 4 db 2 ágyas szoba

    - Női és férfi mosdó, WC
    Tehát itt közös wc, és mosdó van.

    Jobb volt Oszi az előbbi, csak meg kéne kérdezni pontosan hány ágyasak a szobák. Vagy két szoba van egy-egy apartmanban? Vagy mi az hogy 2+2? Ha ketten vagyunk egy szobában akkor most az 6 000, vagy 12 000 éjjelente?

  8. #518

    Alapbeállítás

    Duplázok, mert sokan megnézték eddig a topicot.

    http://szallas.hu/x-games-hotel-spor...ozpont-tiszaug

    Ha találok figyelemre méltót, ide beteszem.

  9. #519
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Megnéztem ezt a legutóbbi linket OBig, hááát... a vendégek nem mondtak róla túl sok jót.

  10. #520

    Alapbeállítás

    Hát igen, körül kell nézni.
    Ám szerintem az első volt a legjobb. Igaz, ha csak 2-en vagytok egy szobában, akkor 6 000/éj. De akkor is. Thakéknak gondolom nem gond, Duduskáék meg úgyis hárman lesznek, nekik így olcsóbb. Nekem se volnam gond, én sem akarnék másokkal együtt lenni. Na és tán Matie-nek is besegít valaki.
    Gondolom még TranSam jönne, neki se gond, Oszi meg majd megoldja valahogy.
    Itt a lényeg, hogy kevesen vagytok.

Oldal: 52 / 72 ElsőElső ... 242505152535462 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •