Oldal: 64 / 72 ElsőElső ... 14546263646566 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 631 - 640 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #631

    Alapbeállítás

    ^ én majd csak augusztus végén tudnám biztosra... lehet karácsonyra kellene tervezni?

  2. #632
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Na talisok, ha szeretnénk idén is valamit, akkor most van az utolsó esély arra, hogy összejöjjön. Sajnos Duduskáék nem tudnak jönni, és OBigék is kétségesek.
    Viszont többen - Matie, Samu, OszRichárd és én - valószínűleg mennék, és hátha jönnének még többen is... Jó lenne, ha nem kellene több mint egy évet várni a következő talira.
    Éva javaslatát (köszi szépen ) figyelembe véve megnéztük a Dunakanyar lehetőségeit és szó szerint elámultunk, gyönyörű helyek vannak ott!
    http://kirandulastippek.hu/dunakanyar
    A Börzsöny része különösképpen tetszetős volt: http://kirandulastippek.hu/dunakanya...a-tolmacs-hegy

    Jó hír, hogy Pestről is könnyen megközelíthető. Illetve ha kevesebben is, de mennénk, akkor talán könnyebb lenne a szállás része is a dolognak, mert kevesebb embernek valószínűleg könnyebb fedélt találni. A harmadik jó hír pedig, hogy olcsóbban is ki lehetne hozni, mint az eddigieket - persze azok se voltak vészesek. A "rossz" az, hogy nekünk nem lenne időnk a szervezésre, szóval ezt valakinek, vagy valakiknek be kellene vállalni, ha megoldható, viszont OszRichárd is besegítene, úgy pedig könnyebb lenne két embernek. Kik jönnének?
    Eddig:

    Matie -- TranSam -- OszRichárd -- drlecter

    Egyébként pedig, tényleg számos szép hely van arra, szóval szerintem mindenkinek tetszene az őszi dimbes-dombos táj.

  3. #633
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na talisok, ha szeretnénk idén is valamit, akkor most van az utolsó esély arra, hogy összejöjjön. Sajnos Duduskáék nem tudnak jönni, és OBigék is kétségesek.
    Viszont többen - Matie, Samu, OszRichárd és én - valószínűleg mennék, és hátha jönnének még többen is... Jó lenne, ha nem kellene több mint egy évet várni a következő talira.
    Éva javaslatát (köszi szépen ) figyelembe véve megnéztük a Dunakanyar lehetőségeit és szó szerint elámultunk, gyönyörű helyek vannak ott!
    http://kirandulastippek.hu/dunakanyar
    A Börzsöny része különösképpen tetszetős volt: http://kirandulastippek.hu/dunakanya...a-tolmacs-hegy

    Jó hír, hogy Pestről is könnyen megközelíthető. Illetve ha kevesebben is, de mennénk, akkor talán könnyebb lenne a szállás része is a dolognak, mert kevesebb embernek valószínűleg könnyebb fedélt találni. A harmadik jó hír pedig, hogy olcsóbban is ki lehetne hozni, mint az eddigieket - persze azok se voltak vészesek. A "rossz" az, hogy nekünk nem lenne időnk a szervezésre, szóval ezt valakinek, vagy valakiknek be kellene vállalni, ha megoldható, viszont OszRichárd is besegítene, úgy pedig könnyebb lenne két embernek. Kik jönnének?
    Eddig:

    Matie -- TranSam -- OszRichárd -- drlecter

    Egyébként pedig, tényleg számos szép hely van arra, szóval szerintem mindenkinek tetszene az őszi dimbes-dombos táj.
    Szépnek szép, nagyon régen jártam ott! Mennék én de nagyon messze van, a vonatról meg leszállitanának felnőtt nélkül. Sok sikert ehez, érezze majd mindenki jól magát

  4. #634
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szépnek szép, nagyon régen jártam ott! Mennék én de nagyon messze van, a vonatról meg leszállitanának felnőtt nélkül. Sok sikert ehez, érezze majd mindenki jól magát
    Köszi, feltéve ha összejön!

  5. #635
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennék én de nagyon messze van, a vonatról meg leszállitanának felnőtt nélkül.
    Nem szállítanak le, meg mehetnénk együtt is...

  6. #636
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    A múltkor pestfelé leszállítottak pedig mindenem nálam volt Tesómmal is ez volt

  7. #637
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet TranSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A következő talin szívesen megnézném.
    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor hol és mikor ?
    Ez engem is érdekel

  8. #638

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez engem is érdekel
    Engem is.
    És még kit?

  9. #639
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem is.
    És még kit?
    Csatlakozom.

  10. #640
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Pl. lehetne az ország nyugati felén nyáron, vagy októberben a hosszú hétvégén.

Oldal: 64 / 72 ElsőElső ... 14546263646566 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •