Oldal: 67 / 72 ElsőElső ... 17576566676869 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #661

    Alapbeállítás

    Szia!

    Hát az a probléma, hogy minél hamarabb kéne tudni, mert a helyet le kell foglalni, és már most nagy a jelentkezés. Az első helyre már nem is tudtam foglalni.
    Viszont szerintem pótággyal is megoldható pár embernek a késői jelentkezése.
    Én lefoglaltam már 15 főre, ki is fizettem az előleget. A szállásköltséget előbb szoktuk összeszedni, így aki tudja, egy-két hónapon belül utalja. Ebből tudjuk azért, hogy biztos a jelentkezése. Volt már rá példa régebben, hogy nekem kellett lenyelnem más visszamondását.
    Lemondani is asszem szeptemberig lehet, utána már ki kell fizetni a szállásköltséget akkor is, ha nem megy valaki.
    Tehát válasz a kérdésedre: Augusztusig mindenképpen döntsd el, és ha jönnél, utald a szállásköltséget. Ha még akkor sem tudod, max akkor, ha van rá lehetőség pótágyat kérünk, ha nincs, akkor más szállás után kell nézned a közelben.
    Akik eddig utalták a lóvét: Matie, Exterminátor, Bogi, Transam, Évi, OBig, getamas87
    Utoljára módosítva: OBig által : 2017-04-25 21:41

  2. #662
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Üdv Mindenkinek! Még tudok jelentkezni?

  3. #663

    Alapbeállítás

    Jéééééé, itt a Géééé

    Persze hogy tudsz. Akarsz jönni? Egyedül, vagy többen?

    25.-én leszek újra, akkor megbeszéljük.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2017-07-17 07:27

  4. #664
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Szia OBig! újra itt bocsánat csak közben kicsit elhavazódtam. Szóval igen egyedül mennék, ha megyek. Még van egy októberi programom ami szervezés alatt van, ha nem pont a találkozó idejére esik, akkor minden OK!
    Igazából azt hittem hogy már teljes a létszám (mert ha jól számoltam 15 fő meg van), de ezek szerint akkor még nem.
    Utoljára módosítva: Géé által : 2017-07-20 17:28

  5. #665

    Alapbeállítás

    Szia!
    Eddig 13-an vagyunk, de nem a 15 fő a határ, lehetünk akárhányan, csak épp még két hét köbö, és döntened kell, addig nem foglalok le új szobát.

    Csomagmegőrzőt sem!

  6. #666
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Mi már készülünk Őt is viszem


  7. #667

  8. #668
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás


  9. #669

    Alapbeállítás

    Mi is hazaértünk végre! Hiába lassú volt a vonat. Ráadásul a vagonban ülve egy ülőkén megcsípett többször is egy csípős bolha, így a sok bolhacsípéstől szakállas pofa lettem. Így a születésnap későbbre maradt, a késeléssel, és a bukfenccel együtt.

  10. #670
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Lezajlott az idei Tomb Raideres Találkozó - de milyen találkozó volt ez! Idén tizenhárman gyűltünk össze Dunabogdányban (külön üdvözlet két új tagunknak, Kristófnak és Tamásnak ), ahol most is kijutott az önfeledt és szertelen mókázásból. Hiába "csak" kb. két és fél napot lehettünk együtt, én úgy érzem, hogy azt sikerült maximálisan kihasználnunk. A tali sikerességét mutatja az is, hogy az utolsó napon többen is a híres-hírhedt bekölcei összejövetelhez hasonlították a mostanit! És hogy mivel teltek napjaink? Elmondom, de csak röviden, mert tényleg igaz a mondás erre is, hogy jobb átélni, mint beszélni róla. Főztünk bográcsban egy nagyon finom paprikás krumplit, rengeteget Activityztünk (született is jópár klasszikus ), együtt voltunk, jól éreztük magunkat, elfelejtettük minden bajunkat és átadtuk magunkat az aktív pihenésnek is, hiszen ha már TR Találkozó, akkor illik felfedezni sok secretet is xD Voltunk a visegrádi fellegvárban, ahol nagyon jól kamatoztattuk a TR-es tapasztalatainkat, megjártuk Magyarország egyik legvadregényesebb és legkalandosabb túráját, melynek a Rám-szakadék ad otthont, felszálltunk egy vagonba, és tettünk egy röpke utat Szlovákiába, végül pedig horizontálisan és vertikálisan is felfedeztük magunknak az esztergomi bazilikát (arra a bizonyos liftes élményre egy életre emlékezni fogok), és felkocsikáztunk egy 404 méter magas hegyre, ahol jól teletömtük a bendőnket.

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a közreműködését, én baromi jól éreztem magam, és ha módomban áll majd, akkor megyek legközelebb is!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-10-29 01:46

Oldal: 67 / 72 ElsőElső ... 17576566676869 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •