Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (52) összesen

Téma: TRLE-Csoportos játék

  1. #21
    Történész Akcy logója
    Csatlakozott
    12-08-09
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    63

    Alapbeállítás

    Szintén a harmadik pályával végeztem, közben készül a leirás is.
    Nekem a köv a Coyote2 lesz, ahogy elnézem az úgyis nevezhető csoportos játéknak most
    Look over us kindly, Tihocan...

  2. #22

    Alapbeállítás

    Én az 5. pálya, azaza a Port Royal Beach elején vagyok

  3. #23

    Alapbeállítás

    Idézet Akcy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a köv a Coyote2 lesz, ahogy elnézem az úgyis nevezhető csoportos játéknak most
    Meg akarod Te írni a végigjátszást hozzá? Rengeteg a párbeszéd benne, én egyedül úgy sem tudom megoldani.

  4. #24
    Történész Akcy logója
    Csatlakozott
    12-08-09
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    63

    Alapbeállítás

    Persze megcsinálhatom, de csak úgy ha az első részével kezdek. Mert az elég hülyén néz ki ha egy sorozat második részhez van leirás de az elsőhöz nincs.
    Look over us kindly, Tihocan...

  5. #25
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Hát ja végül is van benne valami, én először kiviszem az első részt majd addig a 2.részt szüneteltetem.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #26
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Halkan azért megjegyzem, hogy a CC1 szerintem sokkal jobb, mint a CC2. Persze nem grafikailag, hanem játékmenetileg.

    Az elsőnek varázsa volt, ennek a 2-ik résznek meg nem tudom... nem nagyon tűnik ki a sok TRLE pálya közül.

  7. #27
    Történész Akcy logója
    Csatlakozott
    12-08-09
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    63

    Alapbeállítás

    Bár személyes tapasztalatom még nincs vele, majd ha elkezdem, de azt azért vedd figyelembe hogy nagyon el lettünk ám kényeztetve jobbnál jobb szerki pályákkal, többek közt általad is. Inkább a hivatalos részek legyenek a mérce.
    A másik amit megfigyeltem hogy néha leronthatja a játékélményt az a türelmetlénség, én úgy hivom reviewer effect. Arról van szó mikor elkezdesz egy szerkit de közbe tudod hogy még mennyi de mennyi van amivel játszanál, és miközben játszol már azon gondolkodsz hogy melyik lesz a következő, és emiatt talán nem élvezed ki igazán teljesen mert valahol már várod hogy vége legyen. Én ebböl a szempontból is úgy viszonyoluk hozzájuk mint a hivatalos részekhez, az amivel éppen játszok az A JÁTÉK, és tart ameddig tart.
    Look over us kindly, Tihocan...

  8. #28
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Akcy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik amit megfigyeltem hogy néha leronthatja a játékélményt az a türelmetlénség, én úgy hivom reviewer effect. Arról van szó mikor elkezdesz egy szerkit de közbe tudod hogy még mennyi de mennyi van amivel játszanál, és miközben játszol már azon gondolkodsz hogy melyik lesz a következő, és emiatt talán nem élvezed ki igazán teljesen mert valahol már várod hogy vége legyen. Én ebböl a szempontból is úgy viszonyoluk hozzájuk mint a hivatalos részekhez, az amivel éppen játszok az A JÁTÉK, és tart ameddig tart.
    Ebben van valami, sajnos ezt én is kezdem magamon észrevenni, hogy csak rohanok és rohanok, csak "legyen már vége". És nem értem miért, mert még véleményt sem alkotok róla sehol, csak legjobb esetben itt.
    De az az érdekes, hogy pedig időm mint a tenger, sőt más játék sem köt le, azok a szerkipályák, amikkel játszani szerettem volna, már játszottam, szóval mindig az újakat várom. Nem értem magam, fejemben kéne egy kis rendet rakni. Nem érzem a súlyát sajnos már annak sem, hogy egy pályát több évig készítettek, páran meg végigfutunk rajta észvesztve, és van aki meg jól le is húzza a review-ban.

    (Bár így visszaemlékezve a Legend óta vagyok ilyen...)

  9. #29

    Alapbeállítás

    Nekem hasonló problémám van, de nem szerkesztett pályákkal, hanem online játékokkal. Mint pl. Cambat Arms és Gladiatus. Én egyszerre játszanék a Combat Arms-szal a Gladiatus-szal emellett Metin2-vel és még pár napja hozzá csapódott a TRAOD is amit a napokban újrajátszottam (pedig kis korom óta iszonyatosan félek a TRAOD-os zombiktól ×d). Szóval én túl sok mindennel játszanék, így sokszor én is ott kötök ki, hogy "jajj legyen már vége ennek a pályának/meccsnek". :S Valami napirendet kéne írnom magamnak, hogy ne rohanjak ennyire mind a játékokban mint a valós életben.:S És van egy sejtésem, hogy ezzel nem, csak én vagyok így a világon.

  10. #30
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Question Ötlet, következő pálya kör mi legyen?

    Szerintem ezek közül valamelyik jó lenne csoportos játéknak.

    A) Secrets of Nepal
    B) Coyote Creek 2.
    c) Mist of Avalon
    D) Cristal skuls
    E) Pirate Princess
    F) Tomb Raider revelations 3 Hand of Ratmore (remélem jól írtam le)
    G) Jerusalem Project
    H) Angel Within
    I) Time Odissey


    A szavazás meg nagyon egyszerű lenne.:

    csak annyi hogy hsz-ben egy nick név és a játék betűjelét írni
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2012-11-11 11:08
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •