Oldal: 17 / 23 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (224) összesen

Téma: Trófea Topic

  1. #161
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet baal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a Protected by the Dead, ha nem tévedek. Naná, hogy érdekel.
    Igen Küldtem üzenetet

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kivégeztem Matie remekét.

    http://kepkuldes.iminet.hu/kepkuldes...ccyxxftxjn.jpg

    Sajnos 1 secret nincs meg még, de majd.
    Szuper lett-lesz.
    Nem könnyű, de nem is az idegtépő vad ugra-bugra.
    Nagyon élveztem, főleg az 1. nyílpuskát.

    http://kep-feltoltes.info/image.php?di=6085

    (Nálam nem aludt el a fáklya)

    Gratulálok Matie.


    Csak sikerült ez is

    http://kepkuldes.iminet.hu/kepkuldes...2iz2ei3n1i.jpg
    Köszönöm Duduska, örülök, hogy tetszett!

  2. #162

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen Küldtem üzenetet



    Köszönöm Duduska, örülök, hogy tetszett!

    Köszi szépen, le is kaptam, mindjárt neki is esek!

  3. #163

    Alapbeállítás

    Will Gell-The Skull of Dunelie

    Ez a pálya tetszett legjobban a készítőtől. Egy skót kastélyban kutakodunk egy aranykoponya után, csapdákkal teli termeken átverekedve magunkat megszerezhetjük a szükséges tárgyakat és kulcsokat. Néhány lovag és csontváz tör az életünkre, jó szolgálatot tesz a robbanó nyílvessző. Egy nagy, tűzokádó sárkánnyal is találkozunk. 4 secret van, érdemes ezeket is begyűjteni.


  4. #164

    Alapbeállítás

    Blacksheep-The Thing in the Cellar Revised

    Sajnos 2 medim bánta a kalandot. A sima verzióhoz képest plusz egy secret rejtőzik a játékban, viszont, ha meg akarjuk szerezni, sajnos komoly sérüléseket fogunk elszenvedni. Egy kulcsot felvéve elindul egy versenyfutás, egy fegyveres őr kezd el rohanni egy szoba irányába. Ha időben lelőjük, nem aktiválja az automata gépfegyvereket, de ebben az esetben egy rács zárva marad, ami a titkot rejti. Ha nem lőjük le, mielőtt beüzemeli az automata fegyvereket, akkor viszont golyózápor fogad, csak sajnos létrát is kell mászni, hogy egy lerántható kart aktiváljunk. Ha lelőjük, megússzuk a sérüléseket, de akkor a titkot nem tudjuk felvenni, ahol rengeteg lőszert, medit találunk, sőt még Von Croy is megjelenik, egy nagy késsel hadonászva. Jó kaland, nekem tetszik.


  5. #165

    Alapbeállítás

    Matie új pályája

    Remek volt, nagyszerű szórakozás, elmés csapdák és feladatok. Köszönöm Matie, és várom a folytatást.


  6. #166

    Alapbeállítás

    Lara Croft (Nerkan)-Hagix 10th Anniversary

    Átlagos, 2 pályából álló kaland. Néhány kutya, hárpia és fegyveres az ellenfél, az első pályán még a Jeep-et is igénybe kell venni. Fegyverből a Revolver és a Shotgun jut a birtokunkba. 5 secret is van, de az utolsót nem regisztrálja a játék.


  7. #167

    Alapbeállítás

    Mikki-The Temple of Ramses

    Hagyományos, régimódi egyiptomi pálya. Ellenfélből szkarabeuszbogarak, skorpiók és Shiva szobrok jutnak, bár utóbbiak nem tudom, mit keresnek Egyiptomban. Egy mentésbug is van a pályán, amíg az egyik teremben nem emelünk fel minden oszlopot, a színes padlólapokra rálépve, addig nem menthetünk, különben az oszlopok nem emelkednek fel és nem tudjuk folytatni a játékot. Secret nincs.


  8. #168

    Alapbeállítás

    Blacksheep-Search for the Amulet (Blacksheep Short Level)

    Ez egy igen nehéz egyiptomi pálya, viszont egy igen idegesítő bug található benne. Egy tűzfújókkal teli terembe érkezve sajnos állandóan lefagy a játék, utánajártam a dolognak, sok embernél előfordult ez a hiba. Szerencsére találtam egy mentést, a terem legtetején folytathattam a kalandot, de így egy Cartouche darabot nem tudtam megszerezni, illetve a mentésben már benne volt. Kár ezért a hibáért, ezt leszámítva jó kis kaland lenne ez, nehéz ugrásokkal, csapdákkal és 2 titokkal, amit érdemes begyűjteni, hisz az egyikben ott rejlik a Gránátvető, ami megkönnyíti a dolgunkat a múmiák ellen.


  9. #169

    Alapbeállítás

    Daoine Sidhe-The Holy Grail

    Szenzációs, "Hall of Fame" pálya. Ajánlom mindenkinek, de kezdő játékosok azért óvatosan bánjanak vele, rengeteg nehéz feladat is található benne. 3 pályás kaland, 9 secret, a Szent Grál megszerzése a feladatunk, a pályák az alábbiak:

    1. Donovan's Hideout:

    Az első pályán egy hatalmas kastélyban kutakodunk, egy kőtábla egyik darabját kell meglelnünk, ehhez lávával és tűzfújóval teli termeken kell átjutnunk. 3 titok is lapul a pályán, néhány, a mellükön sérülő páncélos harcos próbál akadályozni. a Revolver, a LaserSight és a Crossbow is a birtokunkba kerül.

    2. The Last Knight:

    A helyszín Olaszország, egy óriási könyvtár. A kőtábla másik felét kell felkutatnunk, ehhez vitrineket kell tologatnunk, ékköveket (Gemstone) és csillagokat kell begyűjtenünk (Star). 2 secret rejlik itt.

    3. Holy Caverns:

    A legjobb és legnehezebb pálya. Lávával teli termek, forgó pengék, időre futások, leszakadó padlólapok, félistenek, hárpiák, sérthetetlen lovagok és csontvázak nehezítik küldetésünk. Aki látta az Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag című filmet, annak ismerős lehet pár rejtvény. A forgó pengék alatti átkúszás, a láthatatlan híd, a "IEHOVA" szó és végül a Szent Grál, őrzőjével, a lovaggal. 4 secretet lelhetünk fel a pályán.


  10. #170

    Alapbeállítás

    Lara Croft (Nerkan)-Nerkopolis

    Nem semmi pálya volt ez, meg kell hagyni. Egy városban kalandozunk, meg kell látogatnunk a csatornát, a metróalagutat, pénzt kell gyűjtenünk, hogy bejuthassunk a disco-ba, itt végre megtaláljuk a laboratórium kulcsát, ahol titkos kísérletek folynak. Odabent zombik és mutáns kutyák rontanak ránk, majd miután elvégeztünk a dolgunkat, ki kell innen menekülnünk, mert egy bizonyos idő után felrobban az egész kóceráj és mi lángra lobbanunk. Ha sikerül kijutnunk, vár egy helikopter, hogy elszállítson innen minket. 5 secret található a pályán, ha mind felszedtük, kapunk egy kis bónuszpályát, ahol egy motorral kell végigmennünk a kijelölt úton.



    Utoljára módosítva: baal által : 2018-01-18 12:41

Oldal: 17 / 23 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •