Oldal: 32 / 42 ElsőElső ... 223031323334 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (418) összesen

Téma: Gumiszoba/dühöngő

  1. #311
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, ezt senki ne próbálja ki otthon!

    Épp rajzolni akarsz, de a mintakép a gépeden van. Kicsi a hely, így az egész rajzolólapos cuccot rá kell raknod a gépre is. Most mitévő legyél?

    0. Először is, menj be anatómia gyakorlatra, hogy a nap végére jól lefáradj (ez a lépés persze helyettesíthető, de ki nem hagyható)
    1. Nyisd meg a képet, amit le akarsz rajzolni.
    2. Végy egy bazinagy A3-as rajzolólap tömböt.
    3. Fogd a tömböt, most rá kéne tenni a gépre, hogy elkezdhess alkotni.
    4. Lódítsd meg a billentyűzet irányába úgy, hogy a sarkával kapásból kitörj két billentyűt is.

    Kihagyhatatlan pillanat: szépen lassan felfogod, mit műveltél; bámulsz, mint borjú az új kapura, és rájössz, mekkora idióta vagy.
    Aztán felméred a kárt. A kurzorok közül az alsó teljesen kiesett, a jobb oldali kiugrott. A jobb oldali menthető, az csak kipattant - visszapattintod, kicsit megkönnyebbülsz. Az alsó viszont akárhogy is, de halálra van ítélve - a finoman felépített, amúgy is csak nagyítóval látható, kínai technológiával összerakott kis vacak "alkatrészek" közül az egyik eltört, földi halandónak összeszerelni lehetetlen.


    Most nem tudom eldönteni, sírjak vagy nevessek? :'D Egyáltalán van esély egy ilyet helyrehozni, foglalkoznak valahol ilyenekkel? Mondjuk nem hiszem, mert nincs a világon még egy ilyen balfék.

    Uh szegény, hát nagyon drukkolok, hogy sikerüljön valahogy megjavítani vagy javíttatni.

    Most hirtelen ennyi jutott eszembe... de hát ki tudja itt is mit talál az ember.

  2. #312
    Történész Akcy logója
    Csatlakozott
    12-08-09
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    63

    Alapbeállítás

    Ha a foglalat nem sérült a billentyűt helyettesitheted egy másikkal a ritkán használtak közül, NumDel vagy hasonló.
    Look over us kindly, Tihocan...

  3. #313
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nagyon köszi a tippeket! Elég nehéz lenne elmagyarázni, mi a gond vele pontosan, de rájöttem, hogy működik, és sajnos a lehető legrosszabb helyen tört el a legminiatűrebb részen, ahol forognia és támasztania kéne. Szóval ragasztani nem lehet, visszapattintani lehetetlen, mert el van törve. Kicserélni meg szintén nem tudom, mivel pont ezek a legkisebb billentyűk, az összes többinek különbözik a mérete. Így jártam, gondolom, viszont most jutott eszembe, hogy helyettesíteni lehet a funkciót, ha kikapcsolom a NumLock-ot. Régi TR-eket és szerkesztett pályákat meg nem tudom, hogy fogok játszani, át kéne szokni kontrollerre, amit nem nagyon szeretek.: p (Billentyűzetet meg egeret használni nekem milliószor egyszerűbb.)

  4. #314

    Alapbeállítás

    És miért nem csatlakoztatsz egy USB-s billzetet?
    Én már alapból is ezt teszem a Bogi laptopjával, hisz láthattad.

  5. #315
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Húú, na ez eszembe se jutott! Ha nagyon nem megy, akkor az a megoldás tökéletes lenne

  6. #316
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    wááááááááááááááááá
    tegnap elindítottam a kép renderelést és még most is megy.... de nem ez a gond hanem hogy kíszúrtam hogy szarul állítottam be lara ruhájának a bump mappjeit most mit csináljak állítsam le ?? :S

  7. #317
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    szerintem elsőnek futtast végig, de ha nagyon de nagyon zavar akkor inkább állítsd le
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #318
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    le állítottam csak ajjj olyan sok idő

  9. #319
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Kezd elegem lenni az infós bandából (nem osztálytársaim) nap mint nap összefutok vele sőt valamelyik szünetben egy emeleten van óránk és arra nem méltatnak hogy megmondják doga és tessék megint szívok nem baj kell még egy karó nem baj szívjak csak de én legyek kedves és mondjam meg hogy lesz e doga vagy nem, csak én nem tudok ilyen lenni nem így lettem nevelve.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #320

    Alapbeállítás

    Engem általános iskolában kiközösítettek mert rocker voltam. Ma örülnék neki ha ez lenne a bajom. ^^

Oldal: 32 / 42 ElsőElső ... 223031323334 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •