Oldal: 2 / 42 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (418) összesen

Téma: Gumiszoba/dühöngő

  1. #11
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    No egen, le is írta, de egyszerűen csak áthelyezte. Hogy miért...? Hm.

  2. #12
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    a nyomorék, rohadék, b'szadék fagyásokba
    megyek Resi4-ben, elmentem a játékot. túljottam a Regenerátorokon is (erről nem írok, rémálom volt), 3-4-et megöltem. elértem még egy nagyobb harchoz is. ezeket is kinyírtam, és csak egyszer haltam meg. megyek a Typewriterhez, hogy elmentsem a játékot, de előtte rendet rakok az Eszköztáramban. ott állok a Gépíró előtt, erre mielőtt lenyomom azt a k'rva mentés gombot, lefagy a játék!
    és ez, amit most újra megtehetek, kb. 45 perc. azaz 45percet elszartam az életemből
    mentem is bevenni egy magnézium-tablettát.
    igazából nem tomboltam, csak szépen körbejártam a szobát, ittam egy keveset, és azon vezettem le a feszültésget, hogy a gépet szépen, erőszakosan megfosztottam az áramtól. ezt neked, hülye gép -->
    azaz lenyomtam a főkapcsolót, úgy, hogy a gép még ment.
    de most annyira lusta vagyok megint túlmenni azokon a nyomorult dögökön. (a Regenerátorokon)
    pff...... de leglább megtudtam, milyen az Infravörös Távcső. optizok...
    Anything could happen
    And it will

  3. #13

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ha már panaszkodunk...
    Legszívesebben kidobnám az ablakon ezt a rohadt Movie Makert! Az egy dolog, hogy párszor lefagy, vagy nem csinálja, amit mondok neki...
    De hogy a fenébe lehet egy lent megjelenő feliratot megtartani az adott klip elejétől a végéig?! A Súgó marhára segített...
    Ezért használok én komolyabb műveletekhez Sony Vegas-t.
    Spoiler!
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  4. #14
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Hmmm, meggondolom, Petya.
    ______________________________________

    Mivel megoldódott az előző probléma, gondoltam haladok egy kicsit a TRA végigjátszással. De... ehh... az agyamra megy az a játék! Tényleg nincs hozzá patch?! Nem hiszem el.
    Tudniilik nem tudok minden pályát egyhuzamban felvenni. Sokszor félbehagyom; hm! majd folytatom másnap. Csakhogy.. Ez nem mindig célravezető. Ugyanis ha mentést tölt be az ember, akkor eltűnnek azok a rohadt secretek. Ugyanez betöltés utáni halálnál. Besz*rok! Ilyen nincs! És emiatt már annyit kellett trükköznöm! Kész.. Most Egyiptom 2. pályájának végén járok. Szépen kezdtem egy pálya eleji mentéssel, mert az még nem okoz gondot. Jó, meg se halok, semmi, megyek szépen, ahova kell. Lehúzok egy kapcsolót, és erre mit csinál?! Így tünteti el a secreteket!! Aaaaarrgh!! Ezezezez kész ez a játék!

    ______________________________________

    Aaaahhhhh...

  5. #15

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmm, meggondolom, Petya.
    Rendicsek.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  6. #16
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    húúúúúúúúúúúúúú de fölb@sztam magam ezen a nyavalyás co-opon a GoL-ban... sőt, nem is a co-opon, hanem egy idióta emberen!
    tegnap is este co-opzok egy csajjal, ollyan jó volt vele játszani! mindig kisegítettük egymás, ha bajba voltunk, köcsönösen rohantunk egymáshoz
    erre ma este elkezdek co-opni egy kanadai játékossal, hát a kurv@ anyját, egymás után 5-ször felrobbantott engemet, és NEM HARCBAN! tiszta egyenes volt az ösvény, mentünk, és mindig hátrahagyott egy bombát, és amikor én beleléptem, megvárta az aljas, amíg belelépek, és FELROBBANTOTTA!
    volt ott egy élettöltő-oltár (olyan zöld), és oda is rakott egyet, megvárta, amíg odamegyek, hogy feltöltsem az Ő KIB@SZOTT BOMBÁZÁSAIBÓL LÉVŐ SÉRÜLÉSEIMET, erre azt is felrobbantja mondom jóóóóvan, nem érdekel, megyek tovább, de amikor már ezután is eljátszotta ugyanezt egyszer szándékosan , akkor már modnom: húúúúúú hogy kapnád be!
    kiléptem, és ment is a negaítv visszajelzés a LIVE-nak.
    fúúúúúúúúúúú de köcsög f@sszopók vannak...........
    és én nem is vétettem semmit ellene!
    (isméttlem, EZT KEREKEN ÖTSZÖR ELJÁTSZOTTA A SZEMÉTLÁDÁJA!!!!!!!!!!)
    Anything could happen
    And it will

  7. #17
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idegenek ezt szokták csoda hogy az első nem ezt csinálta jó volt olyan amikor Rolival szivadtuk egymást, de ezek direkt elsők akarnak lenni..-.-

  8. #18
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    én SOSE csinálnám, akkor sem, ha nagyon béna lenne
    inkább EASYre raknám a harci nehézséget. de tudtommal nekem 2ször akkora volt, mint neki! (azaz az életcsíkom) és ő volt az, aki mindegyik harcnál meghalt. ááá, hülyék ezek....
    Anything could happen
    And it will

  9. #19
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    jaj eggyüt érzek én is az ijenektöl nekem is felmegy a pumpám komolyan mondom ez ojan idegesitö!!!
    amikor CS-en játszottam 1 köcsög amerikai intézett el engem a bombával hogy haljon étlen az a szemét kis g*ci
    volt az a rész amikor tuszokat kell kimenekiteni a házbol
    s az a g*ci amikor kimentettem volna 1 tuszt felrobbantott hogy roh@djon meg a kis g*ci!!!
    s ezt vagy6x megcsinálta velem
    én irtam neki angolul hogy ne léngy szives fejezd be de ö tovább fojtatta!!
    s akkor mondtam KÉSZ VÉGE ELEGEM VAN!!!!!!!s azzal kiléptem és ki is töröltem a játékot ojan ideges voltam hogy haljanak meg az ijenek
    "Need doctor bad..."


  10. #20

    Alapbeállítás

    Ilyen CoD-ban is elő szokott fordulni,a sok low skilles hülyegyökér....
    Ilyenkor Én általában írok egy ilyet a játék chatjébe: ***** ** ******** *** **********!!
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

Oldal: 2 / 42 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •