Oldal: 20 / 42 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (418) összesen

Téma: Gumiszoba/dühöngő

  1. #191
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    a francba a mai fiatalokkal!!
    mé nem tudnak most is gondolkozni már mér kell mindenkjit lenézni???
    teszik magukat mintha ojan vagányak lennének osz nem másak mint egy rakat sz*r
    nem is értem azt hittem hogy jó lessz a suli aztán kiderül hogy senkivel se tok jóba lenni mivel mindenki levegönek néz már komolyan elegem van az egészböl!!!
    "Need doctor bad..."


  2. #192
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Hm...
    1 ismerős sincs ott?
    Hogy hogy levegőnek néznek? Tettél valami olyat vagy csak szimplán bunkók?
    Vagy... Yzám, ugye nem az van hogy félénk vagy? Menny oda hozzájuk és te is beszélgess velük.
    Ha 1-edül fogsz mindig kullogni akkor csak te fogsz szívni. Maguktól nem mennek oda hozzád barátkozni.

  3. #193
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a francba a mai fiatalokkal!!
    mé nem tudnak most is gondolkozni már mér kell mindenkjit lenézni???
    teszik magukat mintha ojan vagányak lennének osz nem másak mint egy rakat sz*r
    nem is értem azt hittem hogy jó lessz a suli aztán kiderül hogy senkivel se tok jóba lenni mivel mindenki levegönek néz már komolyan elegem van az egészböl!!!
    Nekem most a 3. évem, hogy nincs barátom, és senkivel se tudok rendesen beszélgetni. Úgy élem túl, hogy járok más közösségekbe is, ahol jó érzem magam. Ott sincs se barátom, se akihez szólnék, de jó a tevékenység, amit ott csinálok. A suliban az előttem ülőhöz szólok 2 mondatot. (semmi lényegeset, olyanokat, hogy itt van-e a matek könyved, stb.)
    Szerintem próbáld meg ezt te is!

  4. #194
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    na sikerült kontaktust kötni már a fél osztályt ismeremXD
    és kezdek jó viszonyba lenni a többiekkel
    beszélgetek velük kacarászunk
    a mai nap meg tette hatását határozottabb lettem és nyitottabb^^
    remélem ez így is marad
    "Need doctor bad..."


  5. #195
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    MÁR A NEM LÉTEZŐ MICSODÁM KIVAN AZ ISKOLÁVAL FOHAA
    Már megint zagyvát futottunk tesin, mert a tanárnak szivathatnékja van
    Meg kezd arra kilyukadni a majom ofő is hogy akinek nem tetszik a képe attól mihamarabb meg akar szabadulni bár engem nem rühell de az osztályból néhány embert igen főleg a jó fejeket akiket én is bírok tiszta csicska ez az iskola nem volt ilyen tavaly

  6. #196
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    ooo jeee mostmár annyira jó suliba járni^^
    tök rendes mindenki megvolt az 1 buli is és nagyon jó volt!!!!^^
    kezdek barátokat szerezni
    mostmár bizts hogy nem fogok elmenni ebböl az osztályból
    "Need doctor bad..."


  7. #197

    Alapbeállítás

    Hmm, hát emiatt már annyira nem dühöngök, de azért kiírom magamból...

    Már hetek óta jönnek kedves üzenetek egy rejtélyes "rajongómtól", amik nagyrészt azt taglalják, hogy mekkora egy szar, suttyó, szívtelen és bunkó ember vagyok. Mellékesen megjegyezném, hogy a TRF-ről érkezett ez a drága "barátom" (névtelenként írja a leveleket, bár én egészen biztos vagyok a személy kivoltáról), tehát ismerni sem ismerhet, hiába ápoltunk baráti viszonyt. Az interneten keresztül lehordani egy olyan embert, akit személyesen nem is ismer...na, hát szerintem ez a szánalmas. Főleg, ha kiváltó ok nincs is, illetve én nem tudok róla. Bár ahogy megtudtam az idő múlásával, szép történeteket alkotnak ott rólam, egy régi melléfogásom miatt. Azzal leírtam magamat a szemükben, úgy tűnik. Én meg ezzel végérvényesen végeztem is azzal a fórummal. Sajnos ennyi idő kellett hozzá, hogy rájöjjek mekkora egy szarfészek az a hely. Teli van undorítóbbnál undorítóbb, kétszínű emberekkel. Max. a level editor részlegbe fogok belesni néhanapján, azonban számomra halott az a fórum. Már nem az, ami régen volt, nagy kár érte.

    Visszatérve - amúgy eddig egész muris kivitelezésű leveleket kaptam; a nagyja arról szólt, hogy nem is csodálkozik, amiért elhagytak a barátaim (erről én miért nem tudok?), és hogy ne féljek, lassan az újak is magamra hagynak, mert egy bánatos, szívtelen barom vagyok. Ezeken jókat nevettem, azonban a legutóbbi üzenet konkrétan azt tartalmazta, hogy nyomjak egy tár golyót a fejembe. Kedves, mi? Sajnos azt hiszi, hogy érdekel a véleménye, és ezért nem hajlandó békén hagyni. Az igazság az, hogy magasról teszek arra, ki mit gondol rólam...főleg, ha mindez nem igaz.

    Bocsi a regényért, de ezt muszáj volt.

  8. #198
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Elmebetegekkel ne foglalkozz Úgy látszik az ő életük tökéletes, csak a máséval tud(na)k foglalkozni. Szard le. És tiltsd le szerintem.
    (Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de na. )

  9. #199

    Alapbeállítás

    Már törölte magát, de amúgy sem szándékoztam bármilyen figyelmet tanusítani iránta. XD Az ilyen embereknek csak tükörbe kéne nézni.

  10. #200
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Én meg mondtam hogy TRFen köcsögök vannak xD
    Nyali gép az összes xD

Oldal: 20 / 42 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •