Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 57 (57) összesen

Téma: Gyűjtemények

  1. #51
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Igen utána olvastam egy két dolognak én is. Csak ha van személyes tapasztalat engem is jobban megerősít. Köszi szépen. Akkor hozzá fogok szerintem .

  2. #52
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Nyugodtan hozzáfoghatsz. Többnyire minden megjön másfél hónap alatt. Ha valami nem érkezik meg a jelzett időre, akkor írj az eladónak. Probléma esetén nem az újraküldést, hanem a pénzvisszatérítést javasolom, persze csak ha másnál is meg lehet venni az adott árut. Ha az eladó nem hajlandó rendezni megfelelően a dolgokat, akkor nyithatsz reklamációt. Akkor az e-bay, ha jogosan reklamáltál, visszafizeti amibe az áru került. Nem mindig a legolcsóbbat a legcélszerűbb választani. Figyelj oda, hogy vállalnak-e szállítást Magyarországra, és arra is, hogy mennyi a szállítási költség. Számomra érthetetlen, de pl. egy 200 Ft-os cuccot felraknak 20-30 000 Ft-ért is. Ezért a tizedespont sem mindegy hol van...

  3. #53

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Költözés miatt sajnos meg kell válnom a gyűjteményemtől (a Steam-es gammák maradnak, azok nem foglalnak helyet )
    Elég sok mindenről lenne szó, egy rakás játék cd-tokos illetve nagydobozos verzióban, VHS kazetta-CD-könyv kombó, kártyagyűjtemény, és talán egy vagy két figura is.
    Ez a fórum gondolom nem ezt a célt szolgálja, így ide nem igazán kezdenék képeket felpakolászni

    Felrakhatnám Vaterára, jófógásra, vagy hardverapróra is, de nem vagyok benne biztos mi lenne a legtutibb...
    Ti melyik platformot preferálnátok ? Vaterán ugye ott a jutalék is, plusz nehezebb a kapcsolattartás, ezzel szemben jófogáson/hardveraprón könnyebb a kontakt, ellenben csak fix áron tudnék mindent feldobni, nincs licit...
    Ha sikerülne kifundálni mi legyen a platform, akkor elkezdeném felpakolászni a cuccokat, és megírnám ha felraktam valamit.

    Köszi előre is az ötleteket/építő jellegű hozzászólásokat !

  4. #54

    Lightbulb

    Idézet Maxxxim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Költözés miatt sajnos meg kell válnom a gyűjteményemtől (a Steam-es gammák maradnak, azok nem foglalnak helyet )
    Elég sok mindenről lenne szó, egy rakás játék cd-tokos illetve nagydobozos verzióban, VHS kazetta-CD-könyv kombó, kártyagyűjtemény, és talán egy vagy két figura is.
    Ez a fórum gondolom nem ezt a célt szolgálja, így ide nem igazán kezdenék képeket felpakolászni

    Felrakhatnám Vaterára, jófógásra, vagy hardverapróra is, de nem vagyok benne biztos mi lenne a legtutibb...
    Ti melyik platformot preferálnátok ? Vaterán ugye ott a jutalék is, plusz nehezebb a kapcsolattartás, ezzel szemben jófogáson/hardveraprón könnyebb a kontakt, ellenben csak fix áron tudnék mindent feldobni, nincs licit...
    Ha sikerülne kifundálni mi legyen a platform, akkor elkezdeném felpakolászni a cuccokat, és megírnám ha felraktam valamit.

    Köszi előre is az ötleteket/építő jellegű hozzászólásokat !

    Szia!

    Úgy gondolom - majd az oldal adminisztrátorai megerősítik vagy cáfolják - hogy az alábbi Társalgó témákban nyugodtan elférhet a hirdetésed, akár képekkel is.

    https://tombraiders.hu/forum/forumdi...hp?24-Társalgó

    és

    https://tombraiders.hu/forum/forumdi...aider-társalgó

  5. #55

    Alapbeállítás

    Szerintem is hadd menjenek fel a cuccok-képek.
    A vaterán fizetni kell, de az csak pár forint. Megéri szrtm.

  6. #56

    Alapbeállítás

    Egyetértek.
    Apám évekig vaterázott, mint keresetkiegészítés és teljesen korrektek voltak. (Mármint az oldal üzemeltetői.)

  7. #57

    Alapbeállítás

    Nah erőt vettem magamon (majd egy év után) és elkezdtem felpakolni a cuccaimat.
    Most egy pár "nagy dobozos" van fenn az első 3 részből, aztán majd pakolok még fel cuccokat...

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •