Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen

Téma: Minden egyéb

  1. #11

    Alapbeállítás

    Inkább nézted volna meg a profilszerkesztő-oldalad hogy van-e ilyen lehetőség, vagy írtál volna üzenetet egy "szupermoderátornak", ahelyett itt önsajnáltatás mert egyszer nem volt igazad. Szomorú...

  2. #12
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Inkább mindenki lehetne egy kicsivel elnézőbb meg kedvesebb a másikkal, már mindjárt más lenne, nem kell mindenbe belekötni. Nem értem, miért olyan nehéz ez.

  3. #13

    Alapbeállítás

    a profil resznel nem talaltam...
    nem onsajnaltatom magam, csak ahol nem szivesen latnak onnad elmegyek.
    egy masik forumon erdekes kepp modi vagyok, de ott lesem szarjak hogy hogy irok es azis MO forum.
    tehat, ha szurja a szemet az itlevoknek akkor enyi, nemfogom magam ratok eroltetni mert helyes irast nemlehet csak ugy most megtanulni. legalabis en nemfogk most annak neki ulni heteket
    de koszi mindent

  4. #14
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nem fontos bejelenteni, ha valaki nem érzi itt magát jól, akkor szó nélkül is mehet, ha úgy gondolja. De ha jobban esik, akkor rajta.

    Viszont a jövőben tényleg nagyon jó lenne, ha mindenki, kivétel nélkül lehiggadna, és lehetne kedvesebb a másikkal, nem vagyunk egyformák, ráadásul a korosztály is változó! Nem elég, hogy a hétköznapok sem a legkönnyebbek, még itt is csak a felhajtást kell csinálni?! Ha valakinek fölös energiája van, azt ne itt vezesse le, hanem máshol!

    Igen, ez egy fórum, mindenkinek lehet véleménye, de kulturáltan is el lehet mondani, nem flegmázva és bunkózva!

    Mindenesetre köszönjük a sok-sok offot, a TR2013-as topic meg lett tisztítva.

  5. #15
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Én ajánlkozok hírszerzönek
    "Need doctor bad..."


  6. #16
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Miért népszerű felénk a spoiler tag olyan esetekben, ami egyáltalán nem árul el semmi olyan többletinformációt filmekről/könyvekről/játékokról, ami tönkretehetné az élményt?

    Általában ki szoktam bontani - már csak kíváncsiságból, hogy indokolt-e a használata, de sokszor találom telesen feleslegesnek, és a mivoltából fakadóan bosszantónak is egy kicsit.
    Sőt, sokszor egyáltalán nem is ilyesfajta információkat tesznek bele.

    Spoiler!

  7. #17
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért népszerű felénk a spoiler tag olyan esetekben, ami egyáltalán nem árul el semmi olyan többletinformációt filmekről/könyvekről/játékokról, ami tönkretehetné az élményt?

    Általában ki szoktam bontani - már csak kíváncsiságból, hogy indokolt-e a használata, de sokszor találom telesen feleslegesnek, és a mivoltából fakadóan bosszantónak is egy kicsit.
    Sőt, sokszor egyáltalán nem is ilyesfajta információkat tesznek bele.

    Spoiler!
    Inkább használja mindenki, az a biztos!
    Pl. azért, mert játék közben beindulhat az ember fantáziája. Egyrészt ez rontja a gameplayt valamilyen szinten, másrészt lehetséges, hogy mire eljut az adott részig, már összerakta magában, hogy mi miért fog történni, és úgy már nem lesz meg a varázsa.
    Már többször jártam így, pl.: Bioshock Infinite:
    Spoiler!

  8. #18
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább használja mindenki, az a biztos!
    Pl. azért, mert játék közben beindulhat az ember fantáziája. Egyrészt ez rontja a gameplayt valamilyen szinten, másrészt lehetséges, hogy mire eljut az adott részig, már összerakta magában, hogy mi miért fog történni, és úgy már nem lesz meg a varázsa.
    Én konkrétan olyan esetekre gondoltam, ahol nem ilyenről van szó. Beidéznék párat, de nem akarok senkinek a lelkébe gázolni, inkább az okokra/logikára lennék kíváncsi
    Ha megértem, hogy dolgok miért történnek, kevésbé veszek el

  9. #19
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Oh, szóval te a másik fajtájára gondoltál, nos szerintem az sok esetben csak a humor miatt használják.

  10. #20
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oh, szóval te a másik fajtájára gondoltál, nos szerintem az sok esetben csak a humor miatt használják.
    Najó, abban nem keresek logikát :-)

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •