Oldal: 51 / 54 ElsőElső ... 414950515253 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (533) összesen

Téma: Konzolok

  1. #501

    Alapbeállítás

    köszi a segítséget.

    az a baj,hogy használtan nézem (vatera,teszvesz,ebay stb)
    de hiba nélkülit (nem gond ha külsőleg karcos) nem találok...a többi meg mind 45-nél kezdődik....sőt olyat is láttam aki kontrollerek,kábelek nélkül adja ennyiért csak a gépet -.-

  2. #502
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    na ha viszont onnan veszel feltétlenül próbálj olyat venni amit ki is tudsz próbálni, nehogy úgy járj mint ismerősöm megvette kipróbálás nélkül és rá***tt, és csináltatnia kellett.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  3. #503
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Ha X360at veszel csakis slimet vegyél használtan, nagyon rizikós régebbi fajta x360at venni, de ez a PS3ra is vonatkozik.

  4. #504
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    én még mindig olyan régimódi vagyok, hogy elektronikai cikket eszembe nem jutna használtan venni. (lásd: a telóm. tavasz óta spóroltam.)
    Anything could happen
    And it will

  5. #505

    Alapbeállítás

    hasnzáltan egyiket sem vennék mondjon akárki akármit, én inkább tovább sporolok vagy nem vásárolok ha normálisat nem tudok. minthogy bajt vegyek a nyakamba, ami a végén többe van mint egy új és biztosan jó/garanciás
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  6. #506
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^Ott a pont, 3x is ráfáztunk használt cuccok miatt.

    - Volt egy használt Xbox 360-unk: kb. 1 évig bírta, aztán 3LED-es lett. Megjavíttattuk (ohh mi naivok ) aztán két hét után megint visszaesett. Azóta már alkatrészként eladtam darabokban, de legalább az ár egy töredéke megtérült.

    - Vettem egy PSP-t. Olyan, de olyan buta volt az eladója, hogy a szoftverét totál taccsra vágta, a PS1 játékokat sem akarta vinni, sőt szinte semmit sem. Több nap és hét ráment, mire mindent helyrehoztam. Sok féle programot kellett frissíteni, törölni, újratelepíteni, aztán megint törölni, stb. Szóval rémálom volt. De utána minden ment tökéletesen. (Azóta már azt is meguntam, szóval még tavaly karácsonykor túladtam rajta.)

    - Vettünk öcsémnek egy használt 60GB-os PS3-ot legutóbb. A hirdető úgy tüntette fel, hogy semmi baja, keveset játszott, stb... hát igen, én öcsémet a fentebb említettek miatt már előre figyelmeztettem, hogy meg fogja szívni. Rászóltam: 2 nap (!!!) után sárga ledes lett, és be sem lehetett kapcsolni a PS-t. Mondjuk itt annyi szerencsénk volt, hogy az eladó visszavette, mi csak a szállítási költségeket álltuk. (Ja és mint utólag kiderült az eladó már bele is piszkált a PS3-ba, szóval a hirdetésben is hülyére vettek az embereket...)

    Szóval ezek után többet használt elektronikai cikk a lakásba NEM kerül.

  7. #507
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Legjobb ha megbízható üzletben veszed használtan jobb helyeken átvizsgálják.

  8. #508
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    engem eleve az a tudat is zavar, hogy más már ezt használta. xd
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  9. #509
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    http://www.eurogamer.net/articles/20...ription-report
    Hát nincs ingyenes online játék a PS4-ben.
    Anything could happen
    And it will

  10. #510
    Orsi
    Vendég

    Alapbeállítás

    És nem tudtok valakit,aki eladna PS3-at? Mert rögtön meg tudnám venni az illetőtől. Ár megegyezés szerint.

Oldal: 51 / 54 ElsőElső ... 414950515253 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •