Oldal: 12 / 54 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (533) összesen

Téma: Konzolok

  1. #111
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    De több oldal, újság, videó szerint a box verzió a szebb szal nem hiszem, hogy az összes csak csalás

  2. #112
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Hagyuk már hogy a PS3 drága mennyivel 10-13e ft nagy kaland annyival többet is ad. ingyen PSN,blueray...
    Veszünk 1-2 éves gold fizetést akkor box is ugyan ott van.

  3. #113
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Milyen nagy kalandot ad a PS? A Blu-Rayben mi a kaland? Blu-Ray mire jó ? Persze ha elromlik a DVD akor blablabla de minden ami kijön Blu-Ray disken az boxra úgyanúgy kijön DVD-n is és ki is fog jönni és most ne jöjjetek azzal hogy majd nem fog DVD-re ráférni a játékok mert ha 1-re nem akkor 2-re igen amúgy is ha azt nézzük a box 2005-ben jött akkor még nem volt Blu-Ray ha később jön akkor tuti hogy lenne benne....
    PSN hát azt mondják hogy a Live a legjobb konzolos netes szolgáltatás
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-03-19 16:29

  4. #114
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    összes
    Ki mondta??

    Úúúúújságok! Teszek rá, mit mondanak, és nem csak ebben a témában. Nehogy már az ő szavuk szent legyen!

  5. #115
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen nagy kalandot ad a PS? A Blu-Rayben mi a kaland? Blu-Ray mire jó ? Persze ha elromlik a DVD akor blablabla de minden ami kijön Blu-Ray disken az boxra úgyanúgy kijön DVD-n is és ki is fog jönni és most ne jöjjetek azzal hogy majd nem fog DVD-re ráférni a játékok mert ha 1-re nem akkor 2-re igen amúgy is ha azt nézzük a box 2005-ben jött akkor még nem volt Blu-Ray ha később jön akkor tuti hogy lenne benne....
    PSN hát azt mondják hogy a Live a legjobb konzolos netes szolgáltatás
    Blue rayben az a nagy kaland hogy mikor látom hogy egy multiplatform játék több mint 10giga és ugyebár boxon 8 giga korlát van és mégse 2 dvd-n jön ki mert felesleges lenne 8gigára + 2-3gigát kiírni szóval van ott tömörítés.
    MS direkt hamarabb akarta kiadni a a boxot hogy stabilan álljon PSel szemben mint anno a PS2 tette ezt. Live a legjobb de ami alapvető benne az fizetős..
    Én azért tartom "nagy kalandnak" és nem drágának!
    Veszem mind a két konzolból a legmagasabbat tehát
    Microsoft Xbox 360 Slim 250Gb 57990 Ft
    Sony Playstation 3 Slim 320Gb 72990 Ft
    Összesen a különbség 15000 Ft.
    De mit is ad vajon ez a plus 15000?
    -+60 GB
    -Legerősebb konzol
    -blue ray (legolcsóbb 25e)
    -internet böngésző ami akár lehetővé teszi online filmek nézését, letöltését
    -Generációnk legtöbb legjobb exlusive játékai érhető el.
    -PS2es játékok HDre való turbózásának használatára
    -Aksis kontroller (nem tudom most az új boxokba milyen van de gondolom elemes)
    -multimédiás anyagok tárolása képek,zenék,filmek egyenesen a HDDre
    -2. legbiztonságosabb a generációjában.
    -3D kontabilis
    -Ingyen PSN
    Szerintem ez épp elég hogy bebizonyosodjon hogy lehet inkább a box a drága mint a PS :P

  6. #116
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ezt mind megadja a box is, böngésző mi a fenének egy konzolba ? Ha netezni akarsz arra ott van a PC, online filmeket Live-on keresztül is lehet nézni, letölteni, de sztem ez is hülyeség mert a konzol arra való, hogy játsz nem filmet nézni arra ott van a TV, PC, DVD stb.
    Nekem 250 Gb HDD-m van és még a felét sem használom ki szal az a +60 GB nem érv...
    A box joystickja sokak elmondása szerint jobb, kényelmesebb, fokozza a játékélményt az elem már a legkevesebb az elem nem drága ha meg nem akarsz újat venni - már feltalálták az elemtöltőt is
    Multimédiás anyagokat a boxra is tudsz tárolni, sőt nem is kell mert csak a helyet foglalja Windows Media Centeren keresztül a PC-ről egyenesen a boxra tudod Streamelni a filmeket, képeket, zenéket sőt ha nincs WMC-d még akkor is megtudod csinálni mivel ha egy routeren keresztül fut a gépen és a boxon a net akkor a box automatikusan felismeri a géped és nyugodtan turkálhatsz a gépedben....
    A box is viszi a 3D-t és nagyon jól kijön...
    Blu-Ray mint mondtam már minden ugyanúgy kijön DVD-n boxra mint ami PS-en Blu-Rayen....
    Szal ez a 15ezer ft semmivel se ad többet mint a box
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-03-19 20:25

  7. #117
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    ÚRISTEN trfan neked 250 gigás HDD-d van?
    nekem 120-as, de már mióta megvan a box és minden feltelepítek rá amit csak lehet, és ami megtetszik, azt azonnal letöltöm, de még mindg megmaradt 70 giga rajta
    Anything could happen
    And it will

  8. #118
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Aham 250 GB,
    Én is felrakom a játékokat + még demókat, vidiket is leszoktam tölteni, de én se birom telepakolni most is van rajta egy csomó hely, pedig egy csomó sz§rságot felraktam rá

    am olvastad már mit irtam az Egyéb Játékok topicba?

  9. #119
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    am olvastad már mit irtam az Egyéb Játékok topicba?
    csekkold le
    Anything could happen
    And it will

  10. #120
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt mind megadja a box is, böngésző mi a fenének egy konzolba ? Ha netezni akarsz arra ott van a PC, online filmeket Live-on keresztül is lehet nézni, letölteni, de sztem ez is hülyeség mert a konzol arra való, hogy játsz nem filmet nézni arra ott van a TV, PC, DVD stb.
    Nekem 250 Gb HDD-m van és még a felét sem használom ki szal az a +60 GB nem érv...
    A box joystickja sokak elmondása szerint jobb, kényelmesebb, fokozza a játékélményt az elem már a legkevesebb az elem nem drága ha meg nem akarsz újat venni - már feltalálták az elemtöltőt is
    Multimédiás anyagokat a boxra is tudsz tárolni, sőt nem is kell mert csak a helyet foglalja Windows Media Centeren keresztül a PC-ről egyenesen a boxra tudod Streamelni a filmeket, képeket, zenéket sőt ha nincs WMC-d még akkor is megtudod csinálni mivel ha egy routeren keresztül fut a gépen és a boxon a net akkor a box automatikusan felismeri a géped és nyugodtan turkálhatsz a gépedben....
    A box is viszi a 3D-t és nagyon jól kijön...
    Blu-Ray mint mondtam már minden ugyanúgy kijön DVD-n boxra mint ami PS-en Blu-Rayen....
    Szal ez a 15ezer ft semmivel se ad többet mint a box
    Hát szerintem te sem tartanád hülyeségnek amikor semmi nincs a tvben és csak ágyban vagy 2-3 mozdulat és azt nézel amit akarsz magyarul.
    Úgy gondolom nem hiába él már több mint 10 éve a PS joy-a
    Igen feltalálták az elemtöltőt ami ismét + pénzbe kerül
    Lehet meglehet csinálni a mediás anyagokat de olyannyira körülményes épp ezért psen 2 mozdulat és megvan minden, attól hogy te nem használod ki a HDD attól más biztos h kihasználja.(tipp ne mindig magadból indulj ki.)
    Én nem arra a 3Dre gondolok ami kék,piros szemüveges XDXD hanem az újra amire csak a PS3 kontabilis.
    Én nem mondtam hogy nem jön ki DVDre csak ahogy írtam egy 11 gigás játék 8 gigába bezsúfolva.
    Jaaj igen megkapsz egy "PS1 konzolt" is.
    Szal bőőőőőőven benne van abban a 15ezerben.
    De itt nem is ezen kéne vitázni hogy szoftveresen melyik jobb hanem hardveresen és kijön
    Blue ray olvasó drágább mint a DVD olvasó ott van + 60GB és a továbbiakban a gép sokkal erősebb így megint azt mondom hogy az XBOX360 drágább.
    Ugyan így gondolom a játékoknál rögtön megjelenéskor ugyan annyiba kerül mind2 konzolon pedig a blueray lemez drágább azaz itt is az XBOX lemez drágább lehet hamarabb esik le de eza minimum.
    Már elvből nem vennék az MStől semmit mert egy pénz éhes banda az enyémből meg nemfognak XD

Oldal: 12 / 54 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •